Kapusuzoglu, S.
    An analysis of the adoptability of supervision model in education [Text] / S. Kapusuzoglu, U. Dilekci // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 12. - Р. 389-398 : табл. . - Бібліогр.
Рубрики: Економіка освіти
   Організація освіти в Туреччині--Моделі наставництва у викладанні

Анотація: У статті є визначено прийнятності методу наставництва з точки зору вчителів і інспекторів. Вибірка дослідження складається з 540 класних вчителів та вчителів з предмету у 14 державних початкових школах і 706 інспекторів у 17 провінціях. Як інструмент збору даних використано 4 субпараметри, розроблені дослідниками, і модельна шкала професійної інспекції, яка складається з 58 пунктів. Виявлено значну різницю між поглядами вчителів і інспекторів, незважаючи на те, що відсутні важливі відмінності у всіх вимірах і на загальній шкалі між поглядами вчителів відносно прийнятності моделі.


Дод.точки доступу:
Dilekci, U.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Kapusuzoglu, S.
    Efficiency assessment of occupational study period [Text] / S. Kapusuzoglu, A. Direk // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 1. - P. 325-336 : табл. - Бібліогр.
Рубрики: Економіка освіти--Шкільні навчальні заклади--Кадри організації--Підвищення кваліфікації персоналу -- Оцінювання ефективності роботи--Туреччина
Анотація: У статті показано, яким чином ефективне підвищення кваліфікації впливає на внутрішню і зовнішню продуктивність робочої сили і як цей процес робить свій внесок в економічне зростання. Відповідно до цього, використано думки вчителів, сприйняття і очікування директорів відносно підвищення кваліфікації, яке відбувається у вересні і червні щорічно, в основному на базі власних шкіл. Отримані висновки надають можливість зробити крок уперед у розвитку самих учителів і підвищити змістовність такого періоду. Анкету для збору даних під назвою "Роздуми про підвищення кваліфікації для початкової школи", розробленої Тонбулом (2006), було роздано 425 вчителям і 120 директорам. В результаті дослідження ми дійшли висновку, що буде корисно оцінити думки вчителів стосовно розробки, підготовки, звітування про теми семінарів і щодо вільніших нестандартних видів діяльності вчителів.


Дод.точки доступу:
Direk, A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)