Ювілей доктора юридичних наук, професора Миколи Єгоровича Шумила (до 65-річчя від дня народження) [Текст] // Право України. - 2014. - № 10. - С. 269-270
Рубрики: Юристи--Персоналії--Україна


Дод.точки доступу:
Шумило, Микола Єгорович \о нем\




    Шумило, Микола Єгорович.
    Інформаційна теорія доказів та проблеми використання електронних засобів доказування у кримінальному провадженні [Текст] / Микола Єгорович Шумило, Раймундас Юрка, Владислава Капліна // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 2. - С. 137-151. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Доказування--Інформаційні технології
   Докази (юрид.)--Кримінально-процесуальне право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
цифрова інформація -- електронна інформація -- електронний документ -- цифрові докази
Анотація: В статті розглядаються актуальні для сучасної науки кримінального процесуального права та правозастосовчої практики питання використання в кримінальному провадженні цифрових доказів. Авторами підкреслюється, що розвиток цифрових технологій, електронних форм комунікації, мережі інтернет, транснаціональний та транскордонний характер злочинів, що вчиняються в сфері комп’ютерної інформації, специфічний характер утворення цифрових слідів, дають можливість констатувати значне розширення можливостей використання в доказуванні цифрових доказів, а також обумовлюють необхідність звернення до вирішення проблем доказування. За результатами дослідження зроблено висновок про необхідність виокремлення цифрового доказу як самостійного процесуального джерела доказів.


Дод.точки доступу:
Юрка, Раймундас; Капліна, Владислава
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Шумило, Микола Єгорович.
    Докази в кримінальному провадженні: проблеми допустимості у сучасних реаліях [Текст] / Микола Єгорович Шумило // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 3. - С. 246-261. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальні справи--Доказування
   Кримінальний процесуальний кодекс України--Досудове розслідування

Кл.слова (ненормовані):
захист прав людини -- євроінтеграція -- реформування законодавства -- судочинство
Анотація: Основна мета роботи полягає у проведенні комплексного аналізу інституту допустимості доказів у кримінальному провадженні на території України з урахуванням реформування вітчизняного законодавства та правозастосовчої практики. Для досягнення поставленої мети використані загальнонаукові методи та прийоми зокрема такі як: метод діалектичного пізнання; метод моделювання; порівняльно-правовий метод; формально-логічний метод; статистичний метод; метод юридико-технічного аналізу.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)