Шеремет, М.
    Чому зазнала поразки Українська революція? (Дискусія на уроках історії України в 10 кл.) [Текст] / М. Шеремет // Історія в школі. - 2002. - № 8. - С. 13-20
Рубрики: Українська революція (1914-1918)--Поразка





    Шеремет, М.
    Педагогічний потенціал історичної дисципліни в творчому розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів: інтегративний урок [Текст] / М. Шеремет // Історія в сучасній школі. - 2013. - № 11. - С. 40-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історія--Викладання історії в школі





    Мартинець, В. В.
    Гендерний підхід в управлінні персоналом організації [Электронный ресурс] / В. В. Мартинець, М. Д. Шеремет. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2021. - № 7. - С. 90-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Організації--Гендерна політика
Анотація: У статті обгрунтовано необхідність використання гендерного підходу в системі управління персоналом організації. Виявлено основні переваги від впровадження гендерного підходу до управління персоналом організації. Охарактеризовано такі етапи впровадження гендерного підходу: гендерний аналіз, трактування та використання результатів гендерного аналізу в процесі прийняття рішень, формування системи гендерних індикаторів. Проаналізовано основні методи гендерного аналізу. Авторами обгрунтовано доцільність впровадження гендерного підходу до управління персоналом на прикладі організації "Байт". У дослідженні було проведено гендерний аналіз персоналу організації. Основними завданнями гендерного аналізу стали: дослідити скільки жінок і скільки чоловіків працює в організації; як розподіляється персонал організації за статтю; який гендерний розподіл чоловіків та жінок у тих чи інших сферах управління організацією; як розподілені чоловіки та жінки в організації за віком та соціальним статусом; чи задовольняються потреби працівників різних вікових груп та соціальних статусів; як розподіляються ресурси між жінками та чоловіками в організації; чи створенні умови для комфортної праці різних вікових та соціальних груп робітників/робітниць; чи задовольняються потреби персоналу організації; чи включені гендерні індикатори до установчих документів організації? В статті за результатами проведеного анкетування персоналу організації "Байт", окреслено низку проблемних моментів у системі управління персоналом, вплинути на які можливо через запровадження гендерного підходу. Проаналізувавши отримані результати гендерного аналізу авторами розроблені пропозиції з впровадження гендерного підходу до управління персоналом організації "Байт", зменшення плинності кадрів та покращення соціально-психологічного клімату в колективі.У сучасних умовах інституційного середовища зростає актуальність гендерної тематики. Виникає необхідність подальшого розвитку теоретичних та практичних питань гендерної проблематики на макро- та мікрорівнях. Серед таких питань доцільно зазначити: розвиток нових технологій гендерної взаємодії; формування системи гендерних індикаторів на рівні організації; розробка методики моніторингу гендерної чутливості організації; розробка "дорожньої карти" впровадження гендерного підходу.

Перейти к внешнему ресурсу: В.В. Мартинець та ін.

Дод.точки доступу:
Шеремет, М.Д.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)