Шевчук, Віктор.
    Взаємодія зростання ВВП і рахунків платіжного балансу - поточного і фінансового [Текст] / В. Шевчук // Вісник Національного Банку України. - 2006. - № 7. - С. 32-38 : Граф.: 7. - Бібліограф.: 28 назв.
Рубрики: Макроекономіка
   ВВП - валовий внутрішній продукт

Кл.слова (ненормовані):
САЛЬДО ПОТОЧНОГО РАХУНКУ
Анотація: Відмічено сприятлива взаємна залежність динаміки ВВП і сальдо поточного рахунку для України і відсутність залежності економічного росту і платіжного балансу.





    Шевчук, Віктор.
    Вплив передбачуваних і непередбачуваних компонент пропозиції грошової маси на динаміку промислового виробництва та інфляції [Текст] / В. Шевчук // Вісник Національного банку України. - 2008. - № 6. - С. 8-14 : граф.: 34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Макроекономіка
Анотація: У статті з використанням концепції теоретично передбачуваних очікувань (ТСЕ) проведено аналіз впливу передбачуваних і непередбачуваних компонент пропозиції грошової маси на динаміку промислового виробництва та інфляції. Проведено емпірічні оцінки впливу компонент пропозиції грошової маси на динаміку промислового виробництва та інфляції, які зроблено за допомогою фільтра Кальмана.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шевчук, Віктор Михайлович.
    Методологічні проблеми формування понятійного апарату криміналістичної інноватики [Текст] / Віктор Михайлович Шевчук // Вісник Національної академії правових наук України. - 2020. - № 2. - С. 229-247. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Криміналістика--Теоретико-методологічні аспекти--Криміналістична інновація
Кл.слова (ненормовані):
новітні тенденції -- всесвітній науково-технічний прогрес -- правозастосовна діяльність -- протидія злочинності -- технологізація
Анотація: Стаття присвячена проблемі формування понятійного апарату криміналістичної інноватики як нового наукового напрямку у криміналістиці. Досліджуються методологічні проблеми розроблення та формування категорій та понять розглядуваної наукової концепції. Обґрунтовується, що рівень сформованості та обгрунтованості будь-якої наукової теорії, у тому числі і криміналістичної інноватики, визначається ступенем і рівнем розробленості її теоретико-методологічних засад та категоріально-понятійного апарату цієї теорії, зокрема, таких понять, як криміналістична інновація, інноваційний криміналістичний продукт, їх функції, класифікації, стадії інноваційного процесу та ін.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Шевчук, Віктор.
    Криміналістична інноватика як доктринальний напрям у криміналістиці [Текст] / Віктор Шевчук // Право України. - 2021. - № 8. - С. 114-130. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Криміналістика--Інноватика--Доктрина криміналістики--Інновації
Анотація: Надано дослідження теоретико-методологічних засад криміналістичної інноватики як нового доктринального напряму у криміналістиці, визначення поняття цієї криміналістичної категорії, функцій, завдань, виокремлення найперспективніших напрямів подальших наукових досліджень та ефективне впровадження положень цієї наукової концепції у практику правозастосування.