Шворак, Анатолій.
    Економічна ефективність проектних рішень при проведенні консолідації земель сільськогосподарського призначення [Текст] / Анатолій Шворак // Економіст. - 2013. - № 12. - С. 58-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські землі--Консолідація--Проектні рішення--Економічна ефективність
Анотація: Кардинальні зміни земельних відносин, що сформувалися під час проведення земельної реформи в нашій країні визначили новий характер і зміст соціально-економічних проблем землекористування: утворення нової земельної власності, її поділ, передача прав на земельні ділянки (паї) землекористувачам, передача земель в оренду, охорона земель і раціональне землекористування. Землеволодіння та землекористування підприємств, організацій і громадян у процесі проведення земельної реформи позбавлені недоліків, які перешкоджають виробничій діяльності і погіршують її результати.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шворак, Анатолій.
    Вплив консолідації земель сільськогосподарського призначення на розмір земельної ренти та ціну земель [Текст] / Анатолій Шворак // Економіст. - 2014. - № 6. - С. 46-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські землі--Ціноутворення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
диференціальна рента -- регуляторна політика -- продуктивний гектар -- ресурсний потенціал
Анотація: Вдосконалено науковий підхід щодо визначення впливу консолідації земель сільськогосподарського призначення на вартість земель.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шворак, Анатолій.
    Способи та методи консолідації земель сільськогосподарського призначення [Текст] / Анатолій Шворак, Тарас Євсюков // Економіст. - 2014. - № 8. - С. 44-48 . - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарське землекористування--Сталий розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кооперація -- орендні відносини -- земельна власність -- управління
Анотація: Низькотехнологічна та ручна праця в господарствах населення, невирішеність фінансово-кредитного забезпечення та обмежені ринки збуту ніколи не приведуть господарства власників земельних часток (паїв) до когорти конкурентоспроможних, а земля, поділена на частки(паї), буде вартувати менше, ніж землі, які об’єднані в господарства до економічно обґрунтованих розмірів. Метою консолідації земель сільськогосподарського призначення є оптимізація розмірів і розміщення земельних ділянок, створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання, що здійснюється з метою організації раціонального та найбільш ефективного використання землі в інтересах власника або землекористувача та суспільства в цілому. У статті вдосконалено науковий підхід визначення способів та методів консолідації земель сільськогосподарського призначення.


Дод.точки доступу:
Євсюков, Тарас
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)