Шашина, М. В.
    Управління державним сектором економіки України в сучасних умовах [Текст] / М. В. Шашина // Економіка та держава. - 2009. - № 1. - С. 51-52. - Бібліогр. с. 52 (7 назв.)
Рубрики: Національна економіка
   Держава і економіка

Анотація: У статті виділені критерії, на основі яких здійснюється визначення державного сектору економіки як структурного елементу національної економіки та рекомендації щодо подальших напрямів його розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Залуцький, І. В.
    Взаємозв'язок віку топ-менеджерів країни та економічних успіхів держав [] / І. В. Залуцький, С. В. Войтко, М. В. Шашина // Економіка та держава. - 2016. - № 5. - С. 67-71. - Бібліогр. с.71 (10 назв)
Рубрики: Посадові особи--Вікові групи
Анотація: Доведена гіпотеза про те, що вік топ-менеджера держави (президента чи прем'єр-міністра), залежно від державного устрою країни має певний рівень впливу на економічний розвиток країни.


Дод.точки доступу:
Войтко, С.В.; Шашина, М.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шашина, М. В.
    Визначення модернізаційного потенціалу регіонального простору на основі динамічних показників доданої вартості за видами економічної діяльності [Текст] / М. В. Шашина // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 98-102 : табл. - Бібліогр. с. 102 (5 назв)
Рубрики: Регіональна економіка--Модернізація
Анотація: У статті проаналізовано сутність поняття регіонального простору та його модернізації, обгрунтовано складові цього процесу в сучасних умовах розвитку суспільства. В результаті проаналізовано особливості трансформації фундаментальних факторів модернізації регіонального простору в сучасних умовах, що дозволило виокремити ті аспекти, котрі потребують найбільшої оціночної уваги, зокрема додану вартість. Автором розкрито особливості сутності та існуючих методик оцінки доданої вартості у різних її контекстах та проаналізовано динаміку цього показника на макро- та мезорівні. Результати аналізу дозволили обгрунтувати, що регіональні економічні системи України потребують не просто стимулювання поступового розвитку, а комплексної модернізації на всіх рівнях: управління, комунікацій, структури, номенклатури виробництва та технологій тощо, а також виділити основні проблеми та умови модернізації регіонального простору в умовах глобалізації та інтеграційних процесів як в Україні, так і світі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)