Чабан, Г.
    Молочна промисловість: стан, проблеми і перспективи [Текст] / Г. Чабан // Економіка АПК. - 2003. - № 5. - С. 51-56
Рубрики: Молочна промисловість
Анотація: Про розвиток молочної промисловості України, її стан, проблеми і перспективи.





    Чабан, Г.
    Стан і шляхи відродження свинарства [Текст] / Г. Чабан // Економіка АПК. - 2003. - № 11. - С. 49-53
Рубрики: Тваринництво України--Свинарство--Розведення





    Чабан, Г. В.
    Цінова політика молочного скотарства [Текст] / Г. В. Чабан // Фінанси України. - 2005. - № 4. - С. 116-119. - Бібліогр.: 3 назви
Рубрики: Ціноутворення в Україні--С/г продукція--Молочне скотарство
Анотація: Розглянуто проблеми формування цінової політики молочного скотарства в умовах ринкової конкуренції.





    Паламарчук, О. М.
    До питання аналізу господарських систем [Текст] / О. М. Паламарчук, Г. В. Чабан, Л. В. Тірбах // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 5. - С. 360-369 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Облік, аналіз та аудит в Україні--Оцінка ефективності підприємств та господарських систем
Кл.слова (ненормовані):
методологія, ефектометрія, моделювання систем
Анотація: У статті розглянуто питання практичного застосування методики модельного аналізу господарських систем засобами економетрики і балансового методу. Обґрунтовано систему вимірників ефекту і ефективності діяльності господарських систем. Оцінено методичні підходи до аналізу ефекту та ефективності господарських систем. Запропоновано моделі для аналізу господарських систем.


Дод.точки доступу:
Чабан, Г. В.; Тірбах, Л. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Чабан, Г. Б.
    Актуальні питання попередження ризику в цивільній авіації України [Електронний ресурс] / Г. Б. Чабан. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 2. - С. 130-134 : табл. - Бібліогр. с. 134 (8 назв)
Рубрики: Цивільна авіація--Ризики
Анотація: Досліджено актуальні питання попередження ризику в цивільній авіації та необхідність системного підходу до системи управління ризиками. Встановлено зв'язок дослідження імовірних подій і попереджувальних заходів від можливих наслідків і зниження ризику виникнення катастроф. Визначено залежність прийнятих мір і рішень, що вже відомі, прямо пропорційна наслідкам, що можливі при настанні негативного ризику. Визначено методику розрахунку страхових виплат, компенсацій по авіакатастрофам та можливі наслідки для авіаційних підприємств внаслідок настання страхового випадку. Досліджені проблемні питання цивільної авіації вказують на необхідність першочергового вкладення фінансів у розвиток безпеки цивільної авіації. Це дасть можливість попередити ризики і уникнути загибелі людей. Обгрунтовуються принципи управління ризику при створені системи управління ризиками та загрозами. Запропоновано методику визначення загального допустимого коефіцієнту ризику, що дозволить на початкових етапах аналізу оцінених результатів наслідків ризику, враховуючи відповідні страхові фактори, перейти до етапу прийняття рішення щодо коригувальних дій. Визначено, що згідно з результатами якісного та кількісного аналізу виявлених ризиків авіапідприємств розроблюються стратегії управління ризиками. Запропоновано стратегії управління ризиками: уникнення ризику, перенесення ризику, зниження збитку, прийняття ризику. Запропоновано шляхи подолання ризику після впровадження стратегії управління ризику — контроль за результатами впровадження і коригувальні дії у разі необхідності. Запропоновано концептуальні засади до формування системи управління ризиком в авіаційних підприємства з виділенням основного положення, принципів, методів, інструментів та методології. Доведено, що впровадження системи управління ризиками за допомогою системного підходу на авіапідприємствах є дуже важливим аспектом для сталого розвитку підприємства і його існування.

Перейти к внешнему ресурсу: Чабан, Г.Б.