Химинець, В. В.
    Інноваційно-гуманістичне спрямування сучасної освіти [Текст] / В. В. Химинець // Педагогіка і психологія. - 2010. - № 4. - С. 15-24. - Библиогр.: с. 24 (12 назв)
Рубрики: Освіта--Інновації--Методологія
Анотація: У статті розповідається про інноваційно-гуманістичне спрямування сучасної освіти.





    Химинець, В. В.
    Функції і завдання "синьої" економіки в контексті сталого розвитку України [Текст] / В. В. Химинець // Екологічний вісник. - 2014. - № 3. - С. 8-9. - Бібліогр. с. 9 (3 назви)
Рубрики: Сталий розвиток
   Екологічна економіка

Анотація: У статті зазначено, що сьогодні погіршується стан довкілля, вичерпуються сировинні та енергетичні ресурси, зменьшується кількість орних земель та прісної води в розрахунку на одну людину. Насьогодні настав час економічної філософії яка названа "синьою економікою". В основі синьої економіки лежить розуміння логіки розвитку природних систем, їхньої збалансованності. Синя економіка базується на певних принципах, основний з яких полягає в каскадному використанні сировини та енергії в процесі діяльності екосистем.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кушнір, Н. О.
    Сучасні зовнішньоекономічні зв’язки Європейського Союзу [Текст] / Н. О. Кушнір, В. В. Химинець // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 10. - С. 37-42 : табл. - Бібліогр.: 13 назв
Рубрики: Світова економіка--Міжнародні економічні відносини--Зовнішньоекономічні зв’язки ЄС
Анотація: У статті висвітлено зовнішньоекономічні зв’язки Євросоюзу з провідними країнами світу. Здійснено аналіз торгівлі товарами та послугами між ЄС та Японією, Китаєм та США. Проаналізовано торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво України з країнами ЄС.


Дод.точки доступу:
Химинець, В. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Химинець, В. В.
    Історико-культурна спадщина як чинник стимулювання економічного розвитку регіону [Текст] / В. В. Химинець, Г. І. Цімболинець // Регіональна економіка. - 2020. - № 3. - С. 57-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна політика--Соціально-економічний ровиток--Кульутрна спадщина--Україна
   Територіальний розвиток--Кластерні моделі --Україна

Кл.слова (ненормовані):
туристично-рекреаційний кластер -- культурна спадщина -- державно-приватне партнерство -- регіональний розвиток
Анотація: Висвітлюється роль культурної спадщини в соціально-економічному розвитку регіонів і громад, а саме її значення для потенційних можливостей розвитку туристично-рекреаційної галузі. Запропоновано модель використання культурної спадщини на регіональному й локальному рівнях з метою створення туристично-рекреаційного кластера «Невицький замок». Для розвитку території розроблено методику залучення внутрішніх інвестицій у вигляді коштів трудових мігрантів, бюджетних асигнувань усіх рівнів і ресурсів малого бізнесу. Проаналізовано сучасний стан та особливості територіальної організації туристичного потенціалу Закарпатської області. Сформовано конкретні пропозиції щодо імплементації державно-приватного партнерства на прикладі туристично-рекреаційного кластера «Невицький замок», завдяки якому кожен учасник такої взаємодії отримує можливість задовольнити власний інтерес. Науково обґрунтовано створення відповідних умов у реальному секторі економіки для повернення трудових мігрантів і продуктивного використання їхніх заощаджень, а також для реалізації ініціативи Президента України «Повертайся і залишайся» та ініційованої урядом програми кредитування мікро - та малого бізнесу. Рекомендовано системне використання культурної спадщини як важливого фактора соціального, економічного і духовного розвитку територій різного адміністративного рівня.


Дод.точки доступу:
Цімболинець, Г. І.