Хижняк, В. О.
    Діагностика стану економіки як фактор регулювання соціально-економічного розвитку країни [Текст] : теоретико-методологічний аспект / В.О. Хижняк, Я.В. Ганич // Економіка і держава. - 2005. - № 6. - С. 19-22. - Бібліогр. 11 назв.
Рубрики: Економіка--Діагностика стану
Анотація: У статті проведені дослідження на основі узагальнення теоретичних аспектів аналізу рівноваги та дії факторів її порушення на кожному з трьох макроринків (ринок товарів та послуг, фінансовий ринок, ринок праці) у короткостроковій і довгостроковій перспективі та аналізу фактичного розвитку цих ринків й економіки України в цілому.


Дод.точки доступу:
Ганич, Я.В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Хижняк, В. О.
    Необхідність реформування системи зхахисту прав споживачів як складової соціально-економічного розвитку держави [Текст] / В. О. Хижняк // Економіка та держава. - 2010. - № 6. - С. 37-39. - Бібліогр. с. 39 (5 назв)
Рубрики: Споживачі--Захист прав
Анотація: Стаття присвячена проблемам реформування системи захисту прав споживачів, а в умовах фінансово-економічної кризи це питання як ніколи є актуальним, тобто поряд з обмеженістю у трудових, фінансових та соціальних відносинах, інфляцією, підвищенням цін існує обмеження громадян у правах на якісну та безпечну продукцію, на інформацію про неї та інші складові, що стосуються прав споживачів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мандибура, В. О.
    Основна суперечність відносин споживчого ринку та шляхи її подолання [Текст] / В. О. Мандибура, В. О. Хижняк // Економіка України. - 2018. - № 3. - С. 69-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Споживчий ринок--Суперечності--Шляхи подолання
Кл.слова (ненормовані):
антагоністична суперечність -- інтереси споживачів -- інтереси бізнесу -- ризики і загрози споживачів
Анотація: Розглянуто мотивації та інтереси суб’єктів споживчого ринку, що зумовлюють антагоністичну суперечність. Розкрито основні фактори зростання реальних загроз для населення, які виникають унаслідок виробництва і реалізації небезпечних для здоров’я і життя людини товарів, насамперед продуктової групи. На прикладі країн з розвинутою ринковою економікою показано особливості формування інституту довіри на засадах взаємодії інститутів консюмеризму і маркетингу. Охарактеризовано етапи та основні показники стану реалізації політики захисту інтересів суб’єктів споживчого ринку. Доведено небезпеку реалізації державою політики лібералізації підприємницької діяльності за умови згортання механізмів захисту прав споживачів та необхідність забезпечення незворотної економіко-правової відповідальності бізнесу за якість і безпеку товарів кінцевого споживання. Показано напрями подолання антагонізмів споживчого ринку шляхом запровадження ефективних механізмів посилення адекватної відповідальності бізнесу в разі злочинно-шахрайських порушень прав споживачів та невиконання умов безпеки товарів для здоров ’я і життя людини.


Дод.точки доступу:
Хижняк, В. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)