Хаустов, В.
    Інноваційні процеси в Україні: реалії і перспективи розвитку [Текст] / В.Хаустов // Економіст. - 2002. - № 3. - С. 54-59
Рубрики: Інновації--Перспективи розвитку--Україна





    Хаустов, В. К.
    Сутність основних категорій ринку промислової власності [Текст] / В. К. Хаустов // Економічна теорія. - 2005. - № 3. - С. 18-30
Рубрики: Ринок України
   Промислова власність






    Ильченко, С.
    Математическая модель финансового состояния предприятия на основе системы балансовых уравнений. [Текст] / С. Ильченко, А. Низков, В. Хаустов // Економіст. - 2006. - № 1. - С. 38-40. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Фінансова математика--ФІНАНСОВИЙ СТАН ПІДПРИЄМСТВА
Кл.слова (ненормовані):
ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ -- БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ПРИБУТОК
Анотація: Показано, що інформація про підприємство, отримана на основі балансу звітності про фінансові результати і додаткового звіту про рух грошових коштів є неповною для прийняття інвестиційних рішень. Запропоновано принципіально нову математичну модель фінансового стану підприємства на основі системи з двох балансових рівнянь.


Дод.точки доступу:
Низков, А.; Хаустов, В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Федулова, Л.
    Порівняльна оцінка соціально-економічного розвитку регіонів з урахуванням ділової активності підприємництва [Текст] / Л. Федулова, В. Хаустов, В. Білич // Економіст. - 2006. - № 2. - С. 82-85. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Регіональний розвиток України--ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА--ПІДПРИЄМНИЦТВО
Кл.слова (ненормовані):
ТИПОЛОГІЗАЦІЯ -- КЛАСТЕРИЗАЦІЯ -- ДІЛОВА АКТИВНІСТЬ
Анотація: Мета дослідження- встановлення рейтингів на основі комплексної оцінки регіонів з урахуванням впливу одного із важливих факторів- ділової активності підприємництва. Це сприятиме моніторингу і подальшому аналізу регіональних проблем та прийняттю відповідних управлінських рішень.


Дод.точки доступу:
Хаустов, В.; Білич, В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Варналій, З.
    Проблеми та пріоритетні напрями інноваційного розвитку малого підприємництва у Києві [Текст] / З. Варналій, В. Хаустов // Економіст. - 2006. - № 3. - С. 36-39. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Мале підприємництво--ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК--М. КИЇВ
Кл.слова (ненормовані):
ДИНАМІКА КІЛЬКОСТІ -- ІНФРАСТРУКТУРА
Анотація: Досліджено роль і значення малого підприємництва для соціально-економічного розвитку регіону. Проаналізовано сучасний стан та тенденції розвитку малого підприємництва в місті Києві та його інноваційної діяльності зокрема. Визначено пріоритетні завдання державної і місцевої політики у сфері стимулювання інноваційної активності малого підприємництва.


Дод.точки доступу:
Хаустов, В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Хаустов, В. К.
    Тенденції розвитку ринку ІТ - продукції: вплив промислової власності [Текст] / В. К. Хаустов // Економіка і прогнозування. - 2008. - № 4. - С. 109-123. - Библиогр.: с. 123 (10 назв)
Рубрики: Високотехнологічна продукція--Ринок
   Промислова власність--Охорона

Анотація: Проаналізовано результати досліджень щодо обгрунтування положення про наявність прямого взаємозв'язку між розвитком ринків високотехнологічної продукції та розвиненістю систем охорони промислової власності.





    Хаустов, В.
    Набуття прав на об'єкти промислової власності в системі оцінювання результативності наукових досліджень [Текст] / В. Хаустов // Економіст. - 2008. - № 5. - С. 45-47 : табл.
Рубрики: Наукоємне виробництво--Оцінювання результативності
Анотація: Розглянуто актуальні питання визначення сучасних підходів, методів та сукупності показників стосовно оцінювання результативності наукових досліджень і діяльності наукових установ та організацій державного і приватного секторів національної економіки з урахуванням досвіду оцінювання у міжнародних зіставленнях.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Хаустов, В.
    Механізми трансферу технологій на національному та міжнародному рівнях [Текст] / В. Хаустов // Економіст. - 2009. - № 1. - С. 37-41
Рубрики: Економіка України--Конкурентоспроможність--Технологічний розвиток
Анотація: Систематизовано наукові положення щодо механізмів трансферу технологій у контексті розвитку систем охорони інтелектуальної власності та їх роль у стимулюванні науково-технологічного розвитку розвинених країн, можливості використання основних методів та інструментів при вдосконаленні механізмів трансферу технологій в Україні.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Хаустов, В.
    Патентна активність за класами техніки і технологій у світі та в Україні [Текст] / В. Хаустов // Економіст. - 2009. - № 7 . - С. 26-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Патентування--Класифікаційні системи--Світові--Україна
Анотація: У статті проаналізовані проблемні питання патентної активності за класами техніки і технологій у світі та Україні.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Хаустов, В. К.
    Система охорони інтелектуальної власності як елемент національної інноваційної політики [Текст] / В. К. Хаустов // Економічна теорія. - 2009. - № 1. - С. 50 - 66. - Бібліогр. у підрядк. прим.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Україна
   Інноваційна політика--Україна

Анотація: Запропоновано новий методологічний підхід до аналізу ролі системи охорони інтелектуальної власності в реалізації інноваційної політики, в тому числі еволюції інституційного і правового забезпечення охорони промислової власності та оцінювання її ефективності шляхом зіставлення основних показників патентування. Визначено рейтингові позиції України в міжнародних зіставленнях за показниками ефективності патентування.





    Федулова, Л.
    Створення та використання об'єктів промислової власності в промисловості України [Текст] / Л. Федулова, В. Хаустов // Економіст. - 2009. - № 11. - С. 24-31 : табл.
Рубрики: Промисловість --Промислова власність--Створення--Використання
Анотація: Виявлено основні тенденції та закономірності розвитку патентно-ліцензійної діяльності в Україні. Досліджено сучасний стан надходження заявок на видачу охоронних документів і використання об'єктів промислової власності та раціоналізаторських пропозицій. Розглянута діяльність Державного департаменту інтелектуальної власності та патентних відомств зарубіжних країн в контексті поданих та отримання заявок на видачу охоронних документів. Проаналізовано газузі промисловості та показниками винахідницької активності.


Дод.точки доступу:
Хаустов, В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Хаустов, В. К.
    Україна і Росія у світовій системі охорони промислової власності [Текст] / В. К. Хаустов // Економіка і прогнозування. - 2010. - № 3. - С. 38-48. - Библиогр.: с. 48 (3 назви)
Рубрики: Промислова власність--Охорона--Україна
   Промислова власність--Охорона--Росія

Анотація: Наведено оцінки ефективності національної системи охорони інтелектуальної власності в глобальному середовищі з використанням визнаних міжнародних індексів і рейтингових оцінок. Виявлено проблемні сфери розвитку національних систем охорони інтелектуальної власності України й Росії.





    Хаустов, В. К.
    Система охорони промислової власності в Республіці Білорусь та України [Текст] / В. К. Хаустов // Економіка і прогнозування. - 2011. - № 1. - С. 74-84. - Библиогр.: с. 84 (2 назви)
Рубрики: Промислова власність--Охорона--Україна--Білорусь
Анотація: Розглянуто питання національних систем охорони промислової власності Білорусії й України. Наведені оцінки їхньої ефективності в глобальному середовищі. Проаналізовані тенденції щодо зарубіжного патентування в Україні і Білорусії.





    Федулова, Л. І.
    Оцінювання можливостей реалізації науково-технологічного потенціалу України і Росії у формі кластерної взаємодії за допомогою патентного аналізу [Текст] / Л. І. Федулова, В. К. Хаустов // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 10. - С. 75-89 : табл.; граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Зовнішньоекономічні відносини--Україна--Росія
Анотація: У статті розкрито можливості застосування патентного аналізу для вибору перспективних напрямів науково-технологічної співпраці у формі кластерної взаємодії на прикладі розбудови науково-технологічного кластера України та Росії.


Дод.точки доступу:
Хаустов, В.К.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Хаустов, В. К.
    Трансфер технологій в інноваційних процесах України та Білорусі [Текст] / В. К. Хаустов // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 2. - С. 24-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційні процеси--Трансфер технологій--Україна
   Інноваційні процеси--Трансфер технологій--Білорусія

Анотація: Наведено основні результати компаративного аналізу інституційного забезпечення механізмів трансферу технологій в Україні та Білорусі як основи активізації інноваційних процесів і технологічної модернізації з використанням об'єктів права інтелектуальної власності.





    Хаустов, В. К.
    Актуальність формування науково-технологічних кластерів в Україні та Росії [Текст] / В. К. Хаустов // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 8. - С. 86-98. - Бібліогр.: 23 назви
Рубрики: Регіональна економіка--Кластери--Україна--Росія
Анотація: У статті наведено результати порівняльного аналізу організаційного та інституційного забезпечення використання науково-технологічних кластерів як інструментів активізації інноваційного розвитку окремих регіонів і національних економік України та Росії в цілому з урахуванням світового досвіду. Виявлено спільні проблеми та позитивні риси кластеризації в обох країнах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Хаустов, В. К.
    Інноваційний потенціал структурних зрушень в Україні [Текст] / В. К. Хаустов // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 2. - С. 85-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційний потенціал--Україна
Анотація: Комплексно оцінено ефективніть інноваційної політики України з використанням показників Глобального індексу інновацій. Відзначено високий потенціал розвитку сфери інтелектуальної власності, яка має стати стрижнем інноваційної політики, структурної модернізації національної економіки. Наголошено, що національна система охорони інтелектуальної власності розвивається сама по собі, без включення в життєвий цикл інновацій, всупереч досвіду розвинених країн, в яких вона є основою інноваційного розвитку.





    Хаустов, В. К.
    Конкурентні переваги України в сфері охорони промислової власності- основа активізації інноваційних процесів [Текст] / В. К. Хаустов // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 57-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Промислова власність--Охорона--Україна
Анотація: Представлені аналітичні узагальнення сучасного стану та тенденцій розвитку глобальної сфери інтелектуальної власності. Проведено міжнародний порівняльний аналіз конкурентних переваг України у сфері подання заявок на патенти та реєстрацію об'єктів промислової власності за основними індикаторами інтелектуальної власності та показниками Глобального інноваційного індексу. Обгрунтовано необхідність удосконалення інноваційної політики України шляхом більш ефективного використання потенціалу інтелектуальної власності у її широкому розумінні.





    Хаустов, В. К.
    Інноваційний вимір курсу України на евроінтеграцію [Текст] / В. К. Хаустов // Економіка і прогнозування. - 2018. - № 2. - С. 135-150. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка--Інноваційна політика--Пріоритети вдосконалення--Світова економіка--Україна
Анотація: Викладено результати оцінювання потенційно сильних позицій країн Євросоюзу в Інноваційних процесах, ефективності методів та інструментів Інноваційної політики у поєднанні з результатами порівняльного аналізу основних індикаторов стану Інноваційних систем України та країн ЄС сприятимуть виявленню сильних та слабких напрямів Інноваційної діяльності в Україні, допоможуть сформулювати пріоритети вдосконалення Інноваційної політики з урахуванням досвіду країн ЄС.





    Хаустов, В. К.
    Охорона прав інтелектуальної власності в глобальних процесах розвитку цифрової економіки [Текст] / В. К. Хаустов // Економіка України. - 2019. - № 6. - С. 79-90
Рубрики: Цифрова економіка--Глобалізація--Інтелектуальна власність
Кл.слова (ненормовані):
нематеріальні активи -- майнові та немайнові права -- глобальна конкурентоспроможність
Анотація: Узагальнено та систематизовано сучасні тенденції сфери охорони інтелектуальної власності, структуризації її об'єктів умовах глобального поширення цифрової економіки. Обґрунтовано підвищення ролі нематеральних активів у виробництві товарної продукції та наданні послуг, у томучислі в глобальних ланцюжках створення доданої вартості. Проаналізовано потенціальні виклики та перспективи України щождо підвищення глобальної конкурентоспроможності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)