Харченко, М.
    Мале підприємництво: проблеми становлення, оплати праці та соціального захисту працюючих [Текст] / М. Харченко // Соціальний захист. - 2003. - № 10. - С. 43-47
Рубрики: Мале підприємництво в Україні





    Харченко, М. О.
    Застосування мікродобрива комбібор на насінниках цукрових буряків [Текст] / М.О. Харченко // Вісник аграрної науки. - 2005. - № 12. - С. 9-11. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Агрохімія--Мінеральні добрива--Використання
Кл.слова (ненормовані):
Комбібор
Анотація: У статті встановлено вплив нового комплексного мінерального добрива комбібор на розвиток, урожайності насінників цукрових буряків та посівні якості насіння.





    Харченко, М.
    Інтеграція міжпредметних звязків фізики та математики [Текст] / М. Харченко // Фізика та астрономія в школі. - 2010. - № 6. - С. 21-25. - бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізика--ВИВЧЕННЯ--МІЖПРЕДМЕТНІ ЗВ'ЯЗКИ
Кл.слова (ненормовані):
ВЧИТЕЛЬ-універсал
Анотація: В статті йдеться про те, що викладання одним учителем кількох споріднених предметів має багато переваг і в кінцевому результаті дає змогу досягти високих показників у навчальному процесі.





    Харченко, М.
    Джерела натхнення (презентація поетичної збірки "Сердець акорди" в Ніжинській гімназії № 3) [Текст] / М. Харченко // Зарубіжна література в школах України. - 2013. - № 7-8. - С. 86-87. - Зміст: "Сердець акорд"
Рубрики: Художня література--Українська, 21 ст.--Поезія

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Харченко, М. О.
    Абсолютні та відносні продуктивні сили та роль територіальної організації закладів загальної середньої освіти у їх розвитку [] / М. О. Харченко // Економіка та держава. - 2016. - № 1. - С. 118-122. - Бібліогр. с.122 (9 назв)
Рубрики: Середні навчальні заклади--Продуктивні сили
Анотація: Визначено поняття територіальної організації закладів загальної середньої освіти та оптимальної територіальної організації закладів середньої освіти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Харченко, М. О.
    Централізований і децентралізований облік у бюджетних установах: переваги і недоліки [Текст] / М. О. Харченко // Економіка та держава. - 2017. - № 7. - С. 24-27 : табл. - Бібліогр. с. 27 (5 назв)
Рубрики: Бюджетні установи--Облік
Анотація: У статті розглянуто визначення централізованого та децентралізованого обліку у бюджетних установах. Встановлено, що нині не існує чіткої інструкції для бюджетних установ щодо встановлення централізованого або децентралізованого типу обліку. Проаналізовано останні дослідження і публікації стосовно централізованого та децентралізованого обліку у бюджетних установах. За групою показників зроблено порівняльний аналіз централізованого та децентралізованого типів обліку. Визначено переваги та недоліки централізованого та децентралізованого обліку у бюджетних установах. На прикладі мережі закладів загальної середньої освіти м. Стаханова розглянуто централізований та децентралізований облік мережі освітніх установ. Зроблено висновок, що не існує єдиного рішення для вибору типу обліку у бюджетних установах. Для обрання оптимального типу обліку у мережі бюджетних установ необхідно враховувати особливості кожної мережі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)