551.2.03
У 745


    Усенко, О. В.
    Условия формирования Корсунь-Новомиргородского плутона и массивов щелочніх пород Восточного Приазовья [Текст] / О. В. Усенко // Доповіді Національної академії наук України. - 2012. - № 7. - С. 105-109. - Библиогр. в конце ст.
УДК
Рубрики: Геологія--Корисні копалини--Рудні родовища--Родовища радіоактивних елементів
   Геологія--Дослідження--Ендогенні процеси

Кл.слова (ненормовані):
Порода магматическая -- Фтор -- Гранитоид -- Флюорит
Анотація: Склад порід та супутньої рудної мінералізації Корсунь-Новомиргородського плутону та масивів лужних порід Східного Приазов'я визначається різним перебігом глибинного процесу. Вирішальною виявилась взаємодія фтору та розплаву зі зміною тиску.



551.2.03
У 745


    Усенко, О. В.
    Умови метаморфізму та гранітизації порід Українського щита [Текст] / О. В. Усенко // Доповіді Національної академії наук України. - 2012. - № 8. - С. 93-96. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Геологія--Історична геологія
Кл.слова (ненормовані):
Докембрій -- Астеносфера -- Фенерозой
Анотація: Розглянуто умови метаморфізму докембрійських порід Українського щита. Зроблено висновок, що інтенсивність перетворень залежить від тиску, температури, кількості й складу привнесеної речовини.





    Усенко, О. В.
    Эволюция мантийных расплавов и флюидов в докембрии [Текст] / О. В. Усенко // Доповіді Національної академії наук України. - 2015. - № 7. - С. 99-104. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Геологія--Внутрішня геодинаміка
   Геологія--Історична геологія--Докембрій--Україна

   Фізична хімія розчинів та розплавів

Кл.слова (ненормовані):
Украинский щит -- Астеносфера -- Палеопротерозой
Анотація: На прикладі магматичних комплексів Українського щита показано, що в археї-палеопротерозої склад глибинних мантійних флюїдів змінювався закономірно.





    Усенко, О. В.
    Коматииты Украинского щита [Текст] / О. В. Усенко // Доповіді Національної академії наук України. - 2015. - № 8. - С. 100-105. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Геологія--Історична геологія--Архей
   Петрографія--Магматичні породи

Кл.слова (ненормовані):
Структура зеленокаменные -- Флюиды -- Паеопротерозой
Анотація: Породи Середнього Побужжя утворено за участі лужного фторидно-карбонатного флюїду, який був активним в палеопротерозої. Це дозволяє віднести їх до коматіїтової формації.





    Усенко, О. В.
    Развитие Украинского щита 2,7-2,3 млрд лет назад. Факты и предварительные выводы [Текст] / О. В. Усенко // Доповіді Національної академії наук України. - 2018. - № 12. - С. 61-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Геологія--Історична геологія
Кл.слова (ненормовані):
Неоархей -- Возраст изотопный -- Мезоархей -- Палеопротерозой -- Блок
Анотація: Наведено факти (ізотопний вік цирконів, особливості речовинного складу і будови магматичних та метаморфічних комплексів), що вказують на перебіг геодинамічного процесу на Українському щиті в період 2,7-2,3 млрд років тому.





    Сабадош, Г. О.
    Формування сучасної системи професійного навчання державних службовців в Україні [Електронний ресурс] / Г. О. Сабадош, О. В. Усенко, О. В. Харченко // Економіка та держава. - 2019. - № 6. - С. 41-45 : граф. - Бібліогр. с. 45 (6 назв)
Рубрики: Державні службовці--Професійна освіта
Анотація: У статті розглядається проблема формування якісної системи освіти всіх рівнів, яка стане основую для модернізації професійного навчання державних службовців у контексті реформування державної служби в Україні. Питання якості освіти є особливо актуальним сьогодні і передбачає надання якісних освітніх послуг, що передбачає формування відповідної база показників для оцінювання та індикаторів для визначення рівня досягнення поставленої мети, тенденцій та закономірностей. Якісна освіта є основою для забезпечення соціально-економічного розвитку країни і в статті розглядаються результати рейтингу QS Higher Education System Strength Rankings, який включає країни з найефективнішими системами вищої освіти. До сфери освіти сьогодні звернено увагу багатьох науковців теоретиків і практиків державного управління. Тільки держави, що мають у розпорядженні високоефективну систему освіти, яка відповідає сучасним вимогам, можуть увійти до числа розвинених країн сучасного світу. Практично в усіх країнах, що демонструють високі темпи економічного зростання, пріоритетним напрямом є розвиток освіти.

Перейти к внешнему ресурсу: Г.О. Сабадош та ін.

Дод.точки доступу:
Усенко, О.В.; Харченко, О.В.




    Усенко, О. В.
    Использование вещественного состава пород для корреляции стратиграфических единиц Украинского щита [Текст] / О. В. Усенко // Доповіді Національної академії наук України. - 2019. - № 9. - С. 49-59. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Геологічні науки--Геофізична розвідка
Кл.слова (ненормовані):
Геодинамика -- Преобразование пород -- Докембрий -- Калькифиры -- Графит
Анотація: Зроблено висновок, що закономірності зміни речовинного складу магматичних та ексгаляційно-осадкових порід є загальними для всіх кратонів світу та пов'язані з еволюцією хімічного та фазового складу глибинних оболонок.