Уліщенко, В. В.
    Асоціативне моделювання сприйняття старшокласниками художнього твору [Текст] / В.В. Уліщенко // Всесвітня література в середніх навчальних закладах України. - 2005. - № 1. - С. 48-50. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Всесвітня література--Методика викладання
   Художній текст--ВИВЧЕННЯ В ШКОЛІ

Анотація: Методи та прийоми дослідження літературного твору на сучасному етапі повинні розвивати філософічність та асоціативність мислення учнів -така основна думка статті.





    Уліщенко, В. В.
    Емоційно-ціннісний діалог під час вивчення ліричних творів [Текст] / В. В. Уліщенко // Українська література в загальноосвітній школі. - 2011. - № 6. - С. 15-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Українська література--Методика викладання, 20-21 ст.
   Поезія українська--Методика викладання, 20-21 ст.

   Письменники українські--Персналії--Україна, 20-21 ст.

   Уроки--Українська література, 20-21 ст.

Анотація: У статті йдеться про особливості інтерсуб'єктивного вивчення ліричних творів. Автор зосереджується на проблемах духовного збагачення особистості, розкриття її внутрішнього потенціалу, життєвого досвіду під час сприйняття літературного твору, діалогу з його автором та персонажами. На прикладі поезій Володимира Підпалого "Тиха елегія" та Івана Малковича "Музика, що пішла" (8 клас)


Дод.точки доступу:
Підпалий, Володимир Олексійович (1936-1973) \о произв.\; Малкович, Іван Антонович (укр. поет і видавець, власник і директор вид-ва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" ; 1961-) \про твір\
Є примірники у відділах:
ЧЗ (29.06.2011р. - Б.ц.) (вільний)




    Уліщенко, В. В.
    Інтерсуб'єктивність художнього тексту / В. В. Уліщенко // Українська література в загальноосвітній школі. - 2011. - № 7/8. - С. 26-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Художній текст--Аналіз
Анотація: У статті йдеться про дослідження в галузі літературознавства, що торкаються проблем діалогічної природи художнього тексту. Увага зосереджується на особливостях художнього світу літературного твору, діалогу між автором і читачем, автокомунікації

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)