Троян, О.
    Джерело законодавчої інформації [Текст] / О.Троян // Праця і зарплата. - 2002. - груд. (№ 47). - С. 2
Рубрики: Нормативно-правові акти--Единий державний реєстр





    Троян, О.
    Формування кластерів як шлях досягнення конкурентних переваг [Текст] / О. Троян // Welcome. - 2003. - № 2. - С. 26-31
Рубрики: Конкурентна політика в Україні





    Троян, О. В.
    Обгрунтування зміни контролю на контролінг в системі управління промисловими підприємствами [Текст] / О. В. Троян // Економіка та держава. - 2008. - № 11. - С. 66-69. - Бібліогр. с. 69 (7 назв.)
Рубрики: Промислові підприємства--Контролінг
Анотація: У статті автор проводить дослідження щодо порівняльної характеристики контролю та контролінгу на промислових підприємствах, аналізує ефективність контрорлінгу на підприємстві, подає етапи впровадження контрорлінгу в сучасних умовах господарювання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Троян, О. П.
    Прийменник як частина мови [Текст] : 7 кл. / О. П. Троян // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2011. - № 33. - С. 7-11.
Рубрики: Українська мова--Методика викладання--Частини мови
Анотація: План-конспект уроку, мета якого вивчення прийменника, як службової частини мови.





    Троян, О. П.
    Написання прислівників через дефіс. 6 клас (на українознавчому матеріалі) [Текст] / О. П. Троян // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2012. - № 3. - С. 8-11.
Рубрики: Прислівники--Правопис український--Методика викладання
Анотація: Мета уроку поглибити знання про способи творення прислівників, сприяти зміцненню навичок правопису складних прислівників через дефіс та позначати відповідні орфограми, пояснювати їх за допомогою орфографічних правил.





    Подмешальська, Ю. В.
    Удосконалення методики аудиту операцій з грошовими коштами у касі підприємств [Электронный ресурс] / Ю. В. Подмешальська, О. В. Троян, М. Д. Ковалик. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 1. - С. 114-121 : табл. - Бібліогр. с. 121 (6 назв)
Рубрики: Підприємства--Грошові кошти--Аудит
Анотація: У статті розглянуто теоретичні та практичні аспекти аудиту операцій з грошовими коштами у касі підприємств. Аудит операцій з грошовими коштами в національній валюті на підприємстві — один із етапів аудиту, який передбачає перевірку операцій підприємства, пов'язаних із обігом грошових коштів в національній валюті в процесі здійснення фінансово-господарської діяльності з метою встановлення правильності їх проведення відповідно до чинного законодавства України. Тому актуальною проблемою на сьогодні стає перевірка правильності, своєчасності та законності оформлення операцій з грошовими коштами у касі підприємств. Для цього у статті запропоновано розробку програми аудиту операцій з грошовими коштами в національній валюті у касі підприємств для підвищення ефективності їх діяльності.Метою роботи є розробка програми аудиту операцій з грошовими коштами в національній валюті у касі підприємств для підвищення ефективності їх діяльності. Метою зовнішнього аудиту операцій з грошовими коштами в національній валюті на підприємстві є отримання достатніх доказів впевненості в ефективному використані грошових коштів, достовірності відображення та розкриття інформації згідно з діючими принципами. Завдання проведення аудиту операцій з грошовими коштами в національній валюті на підприємстві : перевірка стану збереження готівки в касі; дотримання правил обліку грошових коштів та їх витрачання; вивчення законності і доцільності проведення операцій з грошовими коштами та грошовими документами; перевірка законності відкриття підприємством рахунків у банку, перевірка правильності документального оформлення операцій з коштами.У роботі удосконалена методика аудиту операцій з грошовими коштами в національній валюті на підприємстві для підвищення ефективності їх діяльності, яка на відміну від сучасних включає: загальний план проведення аудиту, програму аудиту та робочі документи аудитора. Запропонована методика дасть змогу аудитору охопити всі аспекти обліку операцій з грошовими коштами в національній валюті на підприємстві, розглянути правильність, своєчасність, законність відображення в обліку операцій, вчасно виявити помилка та зловживання, провести якісні аудиторські процедури та підвищити ефективність діяльності підприємств.

Перейти к внешнему ресурсу: Подмешальська, Ю.В.

Дод.точки доступу:
Троян, О.В.; Ковалик, М.Д.




    Меліхова, Т. О.
    Удосконалення методики внутрішнього аудиту розрахунків з постачальниками для підвищення економічної безпеки підприємства [Електронний ресурс] / Т. О. Меліхова, О. В. Троян, І. В. Бондаренко. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 2. - С. 88-93 : табл. - Бібліогр. с. 92-93 (24 назви)
Рубрики: Кредиторська заборгованість--Аудит
   Підприємства--Економічна безпека

Анотація: Нині важливим елементом є здійснення аудиту кредиторської заборгованості при розрахунках з постачальниками. Особливим моментом при цьому є своєчасний аналіз виникнення та термінів погашення кредиторської заборгованості.Метою роботи є удосконалення методики внутрішнього аудиту розрахунків з постачальниками для підвищення економічної безпеки підприємства.Метою аудиту розрахунків з постачальниками є встановлення законності, достовірності і доцільності здійснення розрахунків з постачальниками підприємства і правильності їх відображення в обліку.Завдання проведення аудиту розрахунків з постачальниками, а саме перевірити: правильність визначення залишку кредиторської заборгованості на початок періоду, правильність оформлення первинних документів з розрахунків з постачальниками, правильність класифікації зобов'язань, правильність віднесення розрахунків з постачальниками на рахунки обліку, правильність визначення термінів виникнення та погашення кредиторської заборгованості, доцільність закупівлі у постачальників (моніторинг цін), правильність визначення вартості імпортних матеріалів, правильність визначення вартості туристичних послуг, правильність визначення вартості вітчизняних основних засобів, правильність заліку заборгованості при попередній оплаті, відповідність збільшення та зменшення кредиторської заборгованості за розрахунками з постачальниками правильність кореспонденції рахунків з розрахунків з постачальниками. У статті удосконалена методика аудиту розрахунків з постачальниками для підвищення економічної безпеки, яка на відміну від існуючих включає: анкету, загальний план аудиту, програму аудиту, робочі документи. Це надасть змогу аудитору охопити всі аспекти обліку розрахунків з постачальниками, дослідити правильність, своєчасність, законність відображення в обліку, вчасно виявити порушення, провести якісний аудит та підвищити економічну безпеку підприємства.

Перейти к внешнему ресурсу: Т.О. Меліхова та ін.

Дод.точки доступу:
Троян, О.В.; Бондаренко, І.В.