Третьякова, Вікторія.
    Жертвою може стати кожний [Текст] / Вікторія Третьякова // Віче. - 2010. - № 15. - С. 39-41
Рубрики: Насильство--Психологічне--Культові організації
   Психологічна безпека

   Психологія особистості--Культова залежність

   Релігієзнавство--Культові організації

   Екстремізм--Релігійний

Анотація: Доповідь "Про необхідність застосування спільних заходів держави та суспільства, а також прийняття актів міжнародного права для захисту життя та здоров’я людини від негативного впливу деструктивних й екстремістських культових організацій, течій та рухів", зроблена автором на конференції у Гамбурзі.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Третьякова, Вікторія.
    До питання формування міжнародно-правових біоетичних засад терапевтичного клонування органів і тканин людини [Текст] / Вікторія Третьякова // Віче. - 2013. - № 2. - С. 23-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Біоетика--Правовий аспект
   Клонування людини--Правові аспекти

Анотація: Розглядаються питання етичності клонування людини та запровадження правового фундаменту для формування оптимальної системи терапевтичного клонування з метою збереження та максимального продовження життя людини.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Третьякова, Вікторія.
    Психонасильство та психотерор як міжнародно-правові глобальні біоетичні проблеми: їх профілактика в сучасному суспільстві [Текст] / Вікторія Третьякова // Віче. - 2013. - № 4. - С. 27-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Біоетика--Правовий аспект
   Насильство--Психологічні проблеми--Аналіз

   Тероризм--Психологічний аспект

Анотація: Автор вважає, що оптимальному розв’язанню проблеми запобіганню й профілактики психонасильства та психотерору в суспільстві в контексті забезпечення психічного здоров’я населення сприяло б створення модельних міжнародного та європейського Біоетичних кодексів відповідно на рівні ООН, ЄС, Ради Європи, відповідні розділи яких були б присвячені правовому врегулюванню питань.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Третьякова, Вікторія.
    Про правові основи функціонування системи біобезпеки під час здійснення генно-інженерної діяльності та обігу ГМО в контексті застосування міжнародних біоетичних стандартів [Текст] / Вікторія Третьякова // Віче. - 2013. - № 6. - С. 28-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Генна інженерія--Генетично модифіковані організми--Правовий аспект
   Біологічна безпека України--Правові аспекти

   Продукти харчування--Біобезпека

   Безпека харчування--Генно-модифіковані організми

Анотація: В статті йдеться про міжнародно-правові акти щодо забезпечення біобезпеки, пов’язаної із застосуванням ГМО та їх компонентів.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Третьякова, Вікторія.
    Про необхідність запровадження до національних законодавств країн світу єдиного уніфікованого міжнародного стандарту щодо обов’язкового отримання інформованої згоди донора під час здійснення трансплантації органів та тканин людини [Текст] / Вікторія Третьякова // Віче. - 2013. - № 8. - С. 27-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трансплантологія--Правове регулювання--Міжнародні норми
   Біоетика--Правовий аспект

   Права людини--Охорона здоров’я--Права пацієнтів


Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Третьякова, Вікторія Григорівна.
    До питання про визначення правового статусу тіла та частини тіла людини, а також щодо забезпечення захисту прав на них у контексті застосування міжнародних бюетико-правових стандартів [Текст] / В. Г. Третьякова // Держава і право. - 2013. - Вип. 60. - С. 368-374. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Частини тіла--Захист прав--Міжнародні біоетико-правові стандарти
Кл.слова (ненормовані):
статус тіла -- ембріон -- цивільний обіг
Анотація: Здійснено дослідження процесу формування правової позиції суспільства щодо визначення статусу ембріона та тіла людини і його частини протягом усього життєвого циклу та після смерті, введення їх у цивільний обіг за умови збереження поваги до гідності людини, а отже, і до її тіла, від моменту її зародження, за життя та після смерті.





    Третьякова, Вікторія Григорівна.
    Міжнародно-правові аспекти профілактики та забезпечення психічного здоров’я людства як глобальної біоетичної проблеми [Текст] / В. Г. Третьякова // Держава і право. - 2013. - Вип. 62. - С. 357-363. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Психічні хвороби--Глобальні проблеми
Кл.слова (ненормовані):
психічне здоров’я -- психотерор -- глобальний -- біоетичний
Анотація: Погіршення психічного здоров’я населення планети набуває в сучасному світі небезпечно-масового і загрозливого для суспільства й подальшого існування людського генофонду характеру, перетворюючись на глобальну біоетичну проблему, яка вимагає від міжнародних організацій і законодавців різних країн.