Тимощук, О. М.
    Методичні підходи до оцінки ефективності використання круїзних суден [Текст] / О. М. Тимощук // Економіка та держава. - 2005. - № 8. - С. 32-35
Рубрики: Водний транспорт в Україні--КРУЇЗНІ СУДНА
Кл.слова (ненормовані):
ПОКАЗНИК ЕФЕКТИВНОСТІ
Анотація: Запропоновано підходи до формування ефективності, які дозволяють встановити роль і місце окремих складових та оцінити припущення, які використовуються при різних методиках визначення ефективності.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Тимощук, О. М.
    Напрями реалізації функцій управління на водотранспортному підприємстві [] / О. М. Тимощук, Т. О. Войченко, Л. В. Синько // Економіка та держава. - 2012. - № 9. - С. 54-56. - Бібліогр. с.56 (8 назв)
Рубрики: Водний транспорт
   Транспортні підприємства--Управління

Анотація: Стаття присвячена застосуванню функціонально-структурного підходу до організації водотранспортного підприємства, що зумовлює необхідність у дослідженні функціональної взаємодії органівуправління.


Дод.точки доступу:
Войченко, Т.О.; Синько, Л.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Тимощук, О. М.
    Вибір критерію оптимальності системи відновлення суднових комплексів [Текст] / О. М. Тимощук, О. М. Коломієць, О. В. Данік // Економіка та держава. - 2017. - № 4. - С. 102-104. - Бібліогр. с. 104 (9 назв)
Рубрики: Судноплавство--Технічне обслуговування
Анотація: У статті розглянуто математичну модель процесу технічного обслуговування і ремонту суднових комплексів. Сучасні судна розглянуто, як складні технічні системи, що складаються з великої кількості модулів, вузлів, агрегатів (блоків) та окремих елементів, які є джерелами відмов у роботі з різними закономірностями зміни їх інтенсивності, можливостями їх виявлення та усунення протягом експлуатації.??Математична модель процесу технічного обслуговування і ремонту суднових комплексів дозволить отримати кінцеві аналітичні вирази для розрахунків відповідних показників ефективності процесу. ??Також модель дозволить оцінити вплив системи відновлення суднових комплексів, як сукупності засобів контролю, діагностичних і ремонтних засобів, комплектів запасних елементів, виконавців, що взаємодіють з об'єктом експлуатації за встановленими правилами, на ефективність процесу технічного обслуговування і ремонту.


Дод.точки доступу:
Коломієць, О.М.; Данік, О.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Тимощук, О. М.
    Формування логістичної стратегії підприємств водного транспорту [Текст] / О. М. Тимощук, О. В. Мельник , О. А. Сьомін // Економіка та держава. - 2018. - № 3. - С. 40-44 : табл. - Бібліогр. с. 44 (6 назв)
Рубрики: Транспортні підприємства--Водний транспорт--Логістика
Анотація: Проаналізовано необхідність формування логістичної стратегії підприємств водного транспорту як основного фактора підвищення конкурентної спроможності. Доведено, що морські та річкові порти мають стати стратегічними центрами в організації перевезень, однією з основних ланок у інтегрованому ланцюгу поставок транспортно-логістичної системи країни, центрами економічного розвитку певних регіонів. ??Розглянуто корпоративні стратегії, які визначають загальний розвиток підприємств водного транспорту. Доведено, що вибір логістичної стратегії визначається корпоративною місією та поточним станом виробничо-фінансової діяльності підприємства, впливом зовнішнього й внутрішнього економічного середовища. Розкрито основні задачі та способи реалізації базових логістичних стратегій. Показано, що логістична стратегія підприємства повинна бути направлена на оптимізацію діяльності підприємства при управлінні матеріальними і супутніми потоками. Розроблено етапи формування і реалізації логістичної стратегії морських та річкових портів.


Дод.точки доступу:
Мельник, О. В.; Сьомін, О. А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)