Тимошенко, А. О.
    Теоретичні основи формування системи податкового контролю [Текст] / А. О. Тимошенко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2012. - № 12. - С. 53-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податковий контроль--Формування





    Тимошенко, А. О.
    Формування стратегії розвитку податкового контролю [Текст] / А. О. Тимошенко // Економіка. Фінанси. Право. - 2013. - № 4. - С. 45-50. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Податки--Податкова система--Податкова служба--Україна
   Податкова система--Податкові санкції

   Контроль--Фінансовий контроль

Кл.слова (ненормовані):
податковий контроль, податкова перевірка, податки, податкові надходження, результати перевірки
Анотація: У статті розглянуто підхід щодо прогнозування організації і проведення податкового контролю. Обгрунтовано особливості застосування запропонованого автором підходу.





    Тимошенко, А. О.
    Еволюція фіскальної політики України [Текст] / А. О. Тимошенко // Економіка та держава. - 2017. - № 9. - С. 48-51 : табл. - Бібліогр. с. 13 (13 назв)
Рубрики: Податкова політика--Україна
Анотація: Обгрунтовано, що розвиток української економіки супроводжувався пошуком ефективних варіантів використання інструментів фіскальної політики (податкової політик і державних видатків). У статті розглянуто етапи трансформації фіскальної політики. Зважаючи на те, що часові терміни етапів трансформації податкової політики не збігаються з часовими термінами етапів трансформації бюджетної політики їх розглянуто окремо: виділено періоди розвитку податкової політики і періоди становлення сучасної бюджетної системи України. Доведено, що прослідковується перманентне зростання валового боргу країни, при цьому це зростання не супроводжується, на жаль, позитивними змінами в економіці країни. Останнє підштовхує до податкового реформування через розробку і впровадження заходів зі зниження податкового тягаря, поряд з активізацією економічних процесів у країні в цілому і по регіонах, враховуючи їх рівень економічного розвитку, їх можливості і потреби у фінансуванні соціальних послуг для населення певної адміністративної території. Визначено, що бюджетна система України, починаючи з моменту набуття країною незалежності перебуває в стані постійного реформування поряд з модернізацією податкової системи. Аргументовано, що для розробки заходів з досягнення ефективної фіскальної політики, варто адаптувати досвід економічно розвинутих країн у частині вирішення заявленої проблеми.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Тимошенко, А. О.
    Оподаткування послуг в ІТ-сфері: проблеми та перспективи [Текст] / А. О. Тимошенко // Економіка та держава. - 2018. - № 4. - С. 46-52 : табл. - Бібліогр. с. 51-52 (19 назв)
Рубрики: Інформаційні технології--Оподаткування
Анотація: У статті досліджено особливості оподаткування послуг ІТ-технологій в Україні. Визначено, що ІТ-технології є однією з пріоритетних галузей розвитку економіки Україні. Автором досліджено та проаналізовано обсяг експорту ІТ-послуг з України, кількості Інтернет користувачів у світі, динаміку проникнення Інтернет в Україні. Встановлено необхідність податкового регулювання системи оподаткування ІТ в Україні та її уніфікації в частині податкового законодавства відповідно до міжнародних стандартів. Визначено основні завдання, принципи та фактори, на основі яких грунтується система оподаткування послуг ІТ-технологій. Досліджено обсяг та особливості податкових надходжень до бюджету країни від ІТ-галузі. Акцентовано увагу на ІТ-аутсорсингу як одного з методів удосконалення оподаткування послуг ІТ-технологій. Визначено пріоритетні напрями оптимізації галузі ІТ-техногій, розглянуто податкові пільги при оподаткуванні послуг ІТ-технологій України та деяких зарубіжних країн.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)