Тимошенко, А.
    Код сонця і радості [Текст] / А. Тимошенко // Зовнішні справи. - 2008. - № 12. - С. 62-63 : кол.іл
Рубрики: Художники України 20 століття
Анотація: Ігор Величко - український художник ХХ століття , з Полтавщини.


Дод.точки доступу:
Величко, Ігор (Український художник ХХ ст.) \про нього\




    Тимошенко, А. О.
    Теоретичні основи формування системи податкового контролю [Текст] / А. О. Тимошенко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2012. - № 12. - С. 53-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податковий контроль--Формування





    Тимошенко, А. О.
    Формування стратегії розвитку податкового контролю [Текст] / А. О. Тимошенко // Економіка. Фінанси. Право. - 2013. - № 4. - С. 45-50. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Податки--Податкова система--Податкова служба--Україна
   Податкова система--Податкові санкції

   Контроль--Фінансовий контроль

Кл.слова (ненормовані):
податковий контроль, податкова перевірка, податки, податкові надходження, результати перевірки
Анотація: У статті розглянуто підхід щодо прогнозування організації і проведення податкового контролю. Обгрунтовано особливості застосування запропонованого автором підходу.



061
Ч-492


    Тимошенко, А.
    Специфіка варіативності граматичних форм у біблійних фразеологізмах [Текст] / А. Тимошенко // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2013. - Вип. 659: Романо-слов'янський дискурс. - С. 106-109. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Українська мова--Фразеологія--Біблійні фразеологізми

Є примірники у відділах:
1 Інв.В 74195 (вільний)




   
    Технология роботизированной ТИГ–сварки элементов конструкций из нержавеющих сталей [Текст] / Л. М. Лобанов [и др.] // Автоматическая сварка. - 2017. - № 5/6. - С. 54-59. - Библиогр.: с. 59 (5 назв.)
Рубрики: Дугове електрозварювання--Робототехнічні системи
Анотація: Запропоновано підхід до створення технології зварювання ТІГ елементів конструкцій складної геометричної форми з нержавіючої сталі за допомогою робототехнической адаптивної системи, яка дозволяє адаптуватися до зміни форми поверхні виробів, що зварюються в процесі зварювання і мінімізації ймовірності появи дефектних зварних з'єднань і кольорів мінливості на поверхні виробу. Розроблено технологію роботизованою зварювання плавиться, кутового з'єднання тонколистових елементів конструкцій з нержавіючої сталі марки AiSi 304, 210, 430 з товщиною листів, що з'єднуються від 0,8 до 1,5 мм. Результати зварювальних експериментів показали, що розроблені алгоритми взаємодії між технічними засобами адаптації можуть бути використані в системах автоматичного управління процесом зварювання ТІГ.


Дод.точки доступу:
Лобанов, Л. М.; Шаповалов, Е. В.; Гончаров, П. В.; Долиненко, В. В.; Тимошенко, А. Н.; Скуба, Т. Г.




    Тимошенко, А. О.
    Еволюція фіскальної політики України [Текст] / А. О. Тимошенко // Економіка та держава. - 2017. - № 9. - С. 48-51 : табл. - Бібліогр. с. 13 (13 назв)
Рубрики: Податкова політика--Україна
Анотація: Обгрунтовано, що розвиток української економіки супроводжувався пошуком ефективних варіантів використання інструментів фіскальної політики (податкової політик і державних видатків). У статті розглянуто етапи трансформації фіскальної політики. Зважаючи на те, що часові терміни етапів трансформації податкової політики не збігаються з часовими термінами етапів трансформації бюджетної політики їх розглянуто окремо: виділено періоди розвитку податкової політики і періоди становлення сучасної бюджетної системи України. Доведено, що прослідковується перманентне зростання валового боргу країни, при цьому це зростання не супроводжується, на жаль, позитивними змінами в економіці країни. Останнє підштовхує до податкового реформування через розробку і впровадження заходів зі зниження податкового тягаря, поряд з активізацією економічних процесів у країні в цілому і по регіонах, враховуючи їх рівень економічного розвитку, їх можливості і потреби у фінансуванні соціальних послуг для населення певної адміністративної території. Визначено, що бюджетна система України, починаючи з моменту набуття країною незалежності перебуває в стані постійного реформування поряд з модернізацією податкової системи. Аргументовано, що для розробки заходів з досягнення ефективної фіскальної політики, варто адаптувати досвід економічно розвинутих країн у частині вирішення заявленої проблеми.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Тимошенко, А. О.
    Оподаткування послуг в ІТ-сфері: проблеми та перспективи [Текст] / А. О. Тимошенко // Економіка та держава. - 2018. - № 4. - С. 46-52 : табл. - Бібліогр. с. 51-52 (19 назв)
Рубрики: Інформаційні технології--Оподаткування
Анотація: У статті досліджено особливості оподаткування послуг ІТ-технологій в Україні. Визначено, що ІТ-технології є однією з пріоритетних галузей розвитку економіки Україні. Автором досліджено та проаналізовано обсяг експорту ІТ-послуг з України, кількості Інтернет користувачів у світі, динаміку проникнення Інтернет в Україні. Встановлено необхідність податкового регулювання системи оподаткування ІТ в Україні та її уніфікації в частині податкового законодавства відповідно до міжнародних стандартів. Визначено основні завдання, принципи та фактори, на основі яких грунтується система оподаткування послуг ІТ-технологій. Досліджено обсяг та особливості податкових надходжень до бюджету країни від ІТ-галузі. Акцентовано увагу на ІТ-аутсорсингу як одного з методів удосконалення оподаткування послуг ІТ-технологій. Визначено пріоритетні напрями оптимізації галузі ІТ-техногій, розглянуто податкові пільги при оподаткуванні послуг ІТ-технологій України та деяких зарубіжних країн.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Влияние параметров электродинамической обработки на остаточные напряжения сварных соединений сплава АМГ6 [Текст] / Л. М. Лобанов [та ін.] // Автоматическая сварка. - 2019. - № 4. - С. 3-6. - Библиогр. с. 5-6 (5 назв)
Рубрики: Сплави алюмінію--Зварні шви
Анотація: Досліджували вплив параметрів, що визначають різну тривалість електродинамічного впливу на зниження рівня залишкових напружень в зварних швах стикових з’єднань алюмінієвого сплаву АМг6 внаслідок електродинамічної обробки. Показано, що зростання тривалості електродинамічного впливу, що досягається збільшенням індуктивності розрядного контуру при сталості амплітудних значень імпульсного електричного струму, характеризується великим збільшенням часу загасання струму в порівнянні з періодом його наростання. При цьому зростання тривалості електродинамічного впливу призводить до підвищення ефективності методу для зниження рівня залишкових напружень в зварних з’єднаннях сплаву АМг6. Відзначено, що при тривалості t ? 0,7 мс зниження напружень визначається інтенсивністю електродинамічного впливу і джоулевим нагріванням поверхні пластини.


Дод.точки доступу:
Лобанов, Л.М.; Пащин, Н.А. ; Тимошенко, А.Н.; Миходуй, О.Л.; Гончаров, П.В.; Черкашин, А.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Ляшко, С. І.
    Оптимальне керування інтенсивністю занурених точкових джерел води у ненасиченому пористому середовищі [Текст] / С. І. Ляшко, Д. А. Клюшин, А. А. Тимошенко // Доповіді Національної академії наук України. - 2019. - № 12. - С. 13-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математика--Дослідження операцій--Математичне програмування--Методи оптимізації
   Математика--Математична кібернетика--Теорія керування

Кл.слова (ненормовані):
Рівняня Річардса-Клюта -- Вологість -- Зрошення крапельне
Анотація: Показано коректність лінеаризованої безрозмірної задачі нестаціонарного вологоперенесення. Метод дозволяє розв'язати актуальну задачу оптимального вибору параметрів системи крапельного зрошення та збільшення її ефективності.


Дод.точки доступу:
Клюшин, Д. А.; Тимошенко, А. А.