Яцюк, Ольга Віталіївна.
    Правове забезпечення встановлення місцезнаходження платника податків як одна з функцій підрозділів податкової міліції [Текст] / О. В. Яцюк, В. В. Тильчик // Держава і право. - 2010. - Вип. 48. - С. 223-229. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Податкова служба--Податки--Адміністративне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
податкова міліція, підприємницька діяльність.
Анотація: Розглядаються актуальні питання правового регулювання процедури встановлення місцезнаходження платника податків та зазначають проблеми реалізації положень нормативно-правових актів, що її регламентують, на практиці.


Дод.точки доступу:
Тильчик, В’ячеслав В’ячеславович




    Тильчик, В’ячеслав В’ячеславович.
    Порядок вибору форми, предмет і строки розв’язання податкових спорів в Україні та деяких зарубіжних країнах [Текст] / В. В. Тильчик // Держава і право. - 2010. - Вип. 49. - С. 394-399. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Податкова система--Податкові відносини--Фінансове право--Україна
   Податкове законодавство--Міжнародне фінансове право

Кл.слова (ненормовані):
податковий спір
Анотація: Розглядається порядок вибору форми оскарження платником податків рішень, дій та бездіяльності посадових осіб податкових органів у досудовому порядку.





    Тильчик, В’ячеслав.
    Онтологічний вимір правопорушення як предмета спору у сфері публічно-правових відносин [Текст] / В’ячеслав Тильчик // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 8. - С. 105-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративні спори--Теоретико-методологічний аналіз
Кл.слова (ненормовані):
адміністративний процес -- адміністративне правопорушення -- проступок -- адміністративне судочинство
Анотація: У статті досліджено поняття правопорушення в онтологічному вимірі предмета спору у сфері публічно-правових відносин. Вказується, що сучасний період розвитку адміністративного права характеризується посиленням розробки складників його процесуальних центрів, оскільки поряд із теоретичними напрацюваннями важливу роль займає практика реалізації процесуальних норм в аспекті тлумачення конкретних понять. Нині такий підхід варто використовувати під час визначення поняття «спір у сфері публічно-правових відносин». Констатується розвиток інституту «помилки» в державному управлінні чи то в діяльності публічної адміністрації. Однією із підстав була наявність положення, яке встановлювало порядок звернення зі скаргою до органу (посадової особи), яка прийняла незаконне рішення (здійснила дію чи допустила бездіяльність). Очевидно, що нині інститут «сумлінної омани» під час реалізації суб’єктами владних управлінських функцій дещо знецінився. Це пов’язано передусім із відміною раніше діючих положень нормативно-правових актів щодо можливості звернення зі скаргою до органу (посадової особи), який прийняв таке рішення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Тильчик, В’ячеслав.
    Нормативно-правове регулювання вирішення спорів у сфері публічно-правових відносин: досвід Македонії для України [Текст] / В’ячеслав Тильчик // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 142-146. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне судочинство--Нормативно-правове регулювання--Компаративний аналіз--Македонія--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративне процесуальне право -- адміністративне судочинство -- порівняльно-правовий аналіз -- адміністративна юстиція
Анотація: У статті проведено компаративний аналіз окремих кодифікованих нормативно-правових актів України та Республіки Македонія, що регулюють процес вирішення спорів у сфері публічно-правових відносин. Встановлено особливості вирішення такої категорії спорів за національним законодавством та сформульовано окремі пропозиції, які необхідно врахувати під час формування змін до Кодексу адміністративного судочинства України. Увага акцентується на центральній категорії адміністративного права «спір» у сфері публічно-правових відносин, який за законодавством Республіки Македонія тотожний поняттю «адміністративний спір».

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Тильчик, В’ячеслав.
    Забезпечення запобігання корупції в контексті підвищення прозорості й підзвітності публічних фінансів / В’ячеслав Тильчик, Наталія Шпак // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 133-137. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий контроль--Адміністративно-правове забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
запобігання корупції -- публічні фінанси
Анотація: Забезпечення прозорості публічних фінансів для контролю за ефективністю їх розподілу стає запорукою успіху процесу реформ у всіх сферах національної економіки. Потенційні рішення щодо подолання корупційних ситуацій, пов’язаних із фіскальною діяльністю, можуть бути розглянуті в рамках таких технологічних розробок: технології розподіленої книги, з яких Blockchain є одним із прикладів за умови правильного проєктування та керування, можуть зберігати особисту інформацію та інформацію про транзакції надійно й відкрито. Незмінний слід угод також може використовуватися державними аудиторами та сприяти виконанню їхніх повноважень; відкриті дані або великі дані, зростаюча кількість країн, які забезпечують відкритий доступ до даних у машиночитаному форматі, що дає користувачам досліджувати, аналізувати та повторно використовувати дані для підвищення прозорості та підзвітності, наприклад, показавши, куди і як витрачаються публічні фінанси.


Дод.точки доступу:
Шпак, Наталія