Тарасюк, Г. М.
    Основні тенденції та проблеми розвитку підприємств харчової промисловості Житомирської області в нових економічних умовах [Текст] / Г. М. Тарасюк // Регіональна економіка. - 2008. - № 4. - С. 193-199. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Економіка промисловості--Харчова галузь
   Житомирська область --Статистична інформація, 2002-2006 рр.
Кл.слова (ненормовані):
Виробництво -- Сировинна база -- Зайнятість -- Продовольчий потенціал
Анотація: Розглядаються основні тенденції розвитку харчової промисловості Житомирської області за останні роки, визначені основні проблеми та перспективні напрямки розвитку галузі.





    Тарасюк, Г. М.
    Сучасний стан івент-кейтерингу в Україні та перспективи його розвитку [Текст] / Г. М. Тарасюк, А. О. Чагайда, О. М. Тищенко // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 70-74 : граф. - Бібліогр. с. 74 (16 назв)
Рубрики: Громадське харчування--Кейтерингові компанії--Розвиток--Україна
Анотація: У статті досліджено сучасний стан та специфіку проблем, що постали перед івент-кейтерингом у період пандемії. Розділення кейтеринг-послуг на дві великі категорії — корпоративне обслуговування та індивідуальне обслуговування — є достатньо умовним, тому що майже всі постачальники працюють в обох категоріях, лише пропорційне співвідношення заходів у них різне. Кейтерингові компанії мають свою специфіку, що докорінно відрізняє їх від ресторанів, але викликана пандемією криза негативно вплинула на обидва напрями надання послуг харчування і змусила ресторани більш активно впроваджувати доставку своєї продукції, реалізовувати її на винос або шляхом прямих продажів споживачам. Радикальна зміна поведінки людей, через ризик заразитися чимось, призведе до руйнації багатьох класичних моделей у ресторанному бізнесі. Компанії, що надають послуги з організації споживання харчової продукції з відповідним обслуговуванням клієнтів, повинні трансформуватись відповідно до змін запитів споживачів.


Дод.точки доступу:
Чагайда, А.О.; Тищенко, О.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Підвищення ефективності діяльності підприємств індустрії гостинності за рахунок організації міні-виробництв харчової продукції [Рукопись] / В. А. Піддубний [та ін.] // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 5. - С. 76-82. - Бібліогр. с. 81-82 (11 назв)
Рубрики: Гостинна індустрія--Інновації
Анотація: Предмет дослідження - послуги ресторанного та мобільного харчування в індустрії гостинності за рахунок організації міні-виробництв харчової продукції. Базуючись на позитивному міжнародному досвіді в сфері індустрії гостинності визначено інноваційні напрями для закладів харчування. В статті окреслені позитивні аспекти впровадження міні-технологій виробництва окремих видів харчової продукції в умовах закладів готельно-ресторанного господарства, що забезпечить зростання їх конкурентоспроможності.


Дод.точки доступу:
Піддубний, В.А.; Тарасюк, Г.М.; Чагайда, А.О.; Красножон, С.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Інструменти забезпечення конкурентоспроможності санаторно-курортних закладів гостинності в Україні [Текст] / Г. М. Тарасюк [та ін.] // Економіка та держава. - 2021. - № 3. - С. 51-57 : табл. - Бібліогр. с. 56-57 (30 назв)
Рубрики: Санаторно-курортні установи--Конкуренція--Україна
Анотація: Забезпечення збереження та розвитку людського потенціалу великою частою залежить від стану індустрії гостинності, а саме санаторно-курортні та оздоровчі заклади. На сьогодні ринки послуг цієї сфери в Україні розвиваються диспропорційно, а мережа закладів скорочується. Такі тенденції вимагають перегляду загального підходу до розвитку цієї сфери: залучення фахівців із створення нових та удосконалення існуючих продуктів та послуг, передусім використання останніх наукових досягнень. Рівень смертності збільшується, причиною цьому є і проблеми харчування через умови життя, і проблеми з системою охорони здоров'я. Тривалий та глибокий дефіцит мікронутрієнтів, особливо небезпечний тим, що значний час не проявляється клінічно, споживання продуктів ультрапереробки швидко витісняє із споживчого кошику необроблені або мінімально оброблені продукти та свіжоприготовані страви. Неінфекційні захворювання є серйозною проблемою глобальної громадської охорони здоров'я, проблема інтоксикації тісно пов'язана із загальним станом здоров'я людини. Програми "детоксикації" можуть пропонуватись у медичних центрах або бути частиною лікування та включати якийсь один процес або декілька різних підходів. Лікувально-оздоровчі заклади гостинності мають запропонувати потенційним споживачам сучасні послуги: програм діагностики та оздоровлення, пропозиції поліпшення харчування, wellness-послуги тощо.


Дод.точки доступу:
Тарасюк, Г.М.; Чагайда, А.О.; Петровська, І.О.; Соколовська, І.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Економічний та соціальний аспекти використання культивованих харчових продуктів в закладах індустрії гостинності [Текст] / В. А. Піддубний [та ін.] // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 2. - С. 89-94. - Бібліогр. с. 93-84 (12 назв)
Рубрики: Харчові продукти--Виробництво--Технології
Анотація: Предмет дослідження - використання для приготування їжі у закладах ресторанного господарства культивованих харчових продуктів. Метою дослідження є аналіз перспектив використання для виробництва харчової продукції у закладах індустрії гостинності продуктів, отриманих шляхом культивування. Методологія проведення роботи - системний підхід, який передбачає комплексне вивчення індустрії гостинності, метод фінансового аналізу, метод статистичної обробки економічних даних, метод оптимального управління (при формуванні висновків та рекомендацій). Результати роботи - базуючись на позитивному міжнародному досвіді визначено позитивні аспекти впровадження нових моделей виробництва окремих видів культивованої продукції для закладів ресторанного господарства.


Дод.точки доступу:
Піддубний, В.А.; Тарасюк, Г.М.; Чагайда, А.О.; Красножон, С.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)