Тарануха, О. В.
    Вивчення односкладних простих речень [Текст] : уроки з теми. 8 клас / О. В. Тарануха // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2012. - № 28. - С. 6-15.
Рубрики: Речення українське--Українська мова--Методика викладання
Анотація: Стаття пропонує плани проведення уроків з української мови у 8 класі за темою: "Односкладні прості речення".





    Тарануха, О.
    ОЗЧУ на УКВ 2013 [Текст] / Олег Тарануха // Радіоаматор. - 2013. - № 9. - С. 52-53 : фот.
Рубрики: Радіозв'язок
   Кіровоградська область
Кл.слова (ненормовані):
радіоаматорський чемпіонат -- діапазон 144 МГц -- змагання
Анотація: В этой статье рассказано о первом Открытом очно-заочном чемпионате Украины по радиосвязи на ультракоротких волнах (ОЗЧУ на УКВ).

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТН (1)
Вільні: ВДЕТН (1)




    Тарануха, О. В.
    Від Бога наша пісня (фольклорне свято для учнів 9-х класів) [Текст] / О. В. Тарануха // Шкільний бібліотекар. - 2016. - № 4 . - С. 28-30
Рубрики: Сценарії--Пісні українські
Анотація: Мета автора статті - розширити знання учнів у галузі фольклору; виховувати інтерес до народної творчості, її жанрової різноманітності, почуття гордості за Батьківщину, її культурну спадщину, відповідальність за збереження та передачу в спадок дорогоцінної перлини народної мудрості - пісні.

Є примірники у відділах:
(06.06.2016р. - Б.ц.) (вільний)




    Клименко , І. С.
    Інтелектуальний капітал і ринок інтелектуальної власності в умовах інформаційної економіки: проблеми ідентифікації та оцінки [Текст] / І. С. Клименко , О. М. Тарануха, О. В. Журавель // Економіка та держава. - 2021. - № 5. - С. 38-43 : табл. - Бібліогр. с. 42-43 (31 назва)
Рубрики: Інтелектуальна власність--Інформаційні технології--Конкурентоспроможність
Анотація: У статті проаналізовано значення та роль інтелектуального капіталу з точки зору зарубіжних та вітчизняних вчених. Розкрито сутність поняття "інтелектуальний капітал" як знання, вміння та досвід працівників, які мають безпосередній вплив на розвиток організації та забезпечують її економічну стабільність та конкуренто-спроможність як окремих компаній, так і економіки держави вцілому. Окреслено напрями наукової роботи вітчизняних та зарубіжних фахівців, які вивчали теоретичні та методологічні аспекти оцінки інтелектуального капіталу, структури інтелектуального капіталу та функціонування ринку інтелектуальної власності. Зокрема, зазначено, що сфера впровадження інновацій, головним чином завдяки зростанню інтелектуального капіталу, є науковою проблемою, вирішення якої є теоретично і практично важливим для розвитку економіки. Досліджуються практичні підходи (ринковий, доходний, витратний) до оцінки інтелектуального капіталу, які розробляються фахівцями провідних світових компаній. Наведено статистичні дані щодо частки нематеріальних активів найбільших компаній світу в інвестованому капіталі. Встановлено, що структура інтелектуального капіталу включає такі елементи: людський капітал, структурний капітал та споживчий капітал. На цій підставі пропонується включити економічну категорію "інтелектуальний капітал" до нефінансових активів. Розглянуто методи оцінки ефективності інтелектуального капіталу компанії та окреслено їх основні недоліки. Встановлено, що впровадження системи управління інтелектуальним капіталом є створення інформаційно-аналітичної бази для вирішення практичних проблем стратегічного розвитку компанії. Обгрунтовано концептуальні принципи управління інтелектуальним капіталом на різних рівнях. Поглиблено розглянуто структуру інтелектуального капіталу, а інформаційний капітал виділений як одна з його складових, яка включає інформацію про замовників, постачальників, конкурентів, доступ до спеціальних баз даних з науковими розробками та винаходами, науково-методичні матеріали та ноу-хау. Розглядаються існуючі методологічні підходи до визначення інтелектуального капіталу на різних рівнях.


Дод.точки доступу:
Тарануха, О.М.; Журавель, О.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)