Сірко, А.
    Корпоративна власність у транзитивній економіці [Текст] / А. Сірко // Економіка України. - 2003. - № 2. - С. 57-64
Рубрики: Корпоративний контроль--Розповсюдження в Україні--Вітчизняна економічна думка
Кл.слова (ненормовані):
ВЛАСНІСТЬ

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Сірко, А.
    Постприватизаційний перерозподіл та концентрація прав власності у перехідній економіці [Текст] / А. Сірко // Економіст. - 2004. - № 9. - С. 34-38. - Бібліогр.: 17 назв.
Рубрики: Перехідний період в економіці
   Власність--КОРПОРАТИВНА--ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМСТВА


Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Буян, І.
    Дослідження вузлових проблем корпоративної економіки [Текст] / І. Буян // Економіка України. - 2005. - № 6. - С. 94-95
Рец. на Сірко А.В. Корпоративні відносини в перехідній економіці: проблеми теорії і практики : Монографія / А.В. Сірко. - К.: Імекс, 2004. 414 с.

Рубрики: Корпоративні відносини--Україна

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Сірко, А. В.
    Ринок землі та роль держави : історія і сьогодення [Текст] / А. В. Сірко, Н. М. Найдич // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 4. - С. 62-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка сільськогосподарського господарства--Землеволодіння--Україна
Кл.слова (ненормовані):
власність, ринок землі, держава.
Анотація: У статті прослідковано еволюцію земельної власності та розкрито значення ринку землі у підвищенні ефективності аграрного виробництва. Обґрунтовано роль держави як гаранта і суспільного регулятора економічних інтересів у сфері земельної власності.


Дод.точки доступу:
Найдич, Н.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Сірко, А. В.
    Економічний розвиток на інноваційній основі: проблема участі у ньому українських корпорацій [Текст] / А. В. Сірко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 4. - С. 32-36. - Бібліогр. с. 36 (9 назв)
Рубрики: Корпорації--Інвестиційна діяльність
   Економічний розвиток--Інновації

Анотація: Аналізуються інституційні чинники, що гальмують інноваційний розвиток вітчизняної економіки; на прикладі корпоративного суб'єкта підприємства показані деформації базових інститутів ринку - права власності та економічної конкуренції, які спотворюють підприємницьку мотивацію, підштовхуючи великий і середній бізнес до симбіозу із корумпованою державною владою та до рентоорієнтованої поведінки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Сірко, А. Г.
    Використання новітніх педагогічних технологій на уроках зарубіжної літератури в 9-му класі [Текст] / А. Г. Сірко // Зарубіжна література в школі. - 2017. - № 21-22. - С. 32-39
Рубрики: Зарубіжна література в школі--Інноваційні технології





    Сірко, А. В.
    Деструкція економічних інтересів у квазіринковому суспільстві [Текст] / А.В. Сірко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2017. - № 11. - С. 36-42. - Бібліогр.: с. 42 (16 назв)
Рубрики: Економічні системи
   Корупція

Анотація: Досліджується природа індивідуального економічного інтересу та його інституційні регулятори. Розкрито деструктивний характер прояву економічних інтересів за умов олігархізації економічної системи в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Сірко, А. В.
    Глобальні дисбаланси та дилеми для макроекономічної політики України [Текст] / А. В. Сірко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 10. - С. 24-35. - Бібліогр. с. 34-35 (15 назв)
Рубрики: Макроекономіка
Анотація: Стаття присвячена аналізу природи та макроекономічних наслідків гло бальних дисбалансів, осмисленню потенціалу регуляторної політики уряду щодо мінімізації зов нішніх і внутрішніх економічних дисбалансів країни. Дослідження ґрунтується на філософсько-теоретичній спадщині класичної еко номічної школи та макроекономічних концептах сучасного неолібералізму. Аналітичний інстру ментарій представлений теоретичними моделями та статистичними даними. У роботі стверджується, що розбалансованість сучасної світової економіки та про блематичність макроекономічного регулювання причино закорінені у динамічній глобалізації т зумовленій нею зміні позицій країн на світових ринках, а також в усталеному поділі національної економіки як відкритих систем на великі і малі економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)