Стрижевська, Анжела.
    Армія має справу з видимим ворогом, а правоохоронці – з невидимим, отже, ми повинні діяти ефективно [Текст] / Анжела Стрижевська ; спілкувалися: Лариса Сарган ; Юрій Дорошенко // Вісник прокуратури. - 2017. - № 4. - С. 13-18 : кольор. фот.
Рубрики: Генеральна прокуратура України--Діяльність
Анотація: Інтерв'ю із заступник Генерального прокурора України Анжелою Стрижевською.


Дод.точки доступу:
Сарган, Лариса \спілкувалися:.\; Дорошенко, Юрій \.\




    Стрижевська, Анжела.
    Виступ на І Міжнародній конференції "Практика Європейського суду з прав людини в діяльності органів прокуратури і суду: виклики та перспективи" / Анжела Стрижевська // Вісник прокуратури. - 2018. - № 6. - С. 33-34
Рубрики: Європейський суд з прав людини --Прокуратура--Взаємодія
Анотація: Висвітлена тема практики Європейського суду з прав людини в діяльності органів прокуратури і суду в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Стрижевська, Анжела.
    Визначено переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу творчих і наукових робіт студентів – майбутніх правників / Анжела Стрижевська // Вісник прокуратури. - 2018. - № 12. - С. 23-97 : іл.
Рубрики: Конкурси--ІІ Всеукраїнський конкурс творчих і наукових робіт студентів - майбутніх правників--Підсумки
Анотація: На виконання наказу про співпрацю між Генеральною прокуратурою України і Міністерством освіти і науки України восени 2018 р. проведено Всеукраїнський конкурс творчих і наукових робіт студентів – майбутніх правників "10 кроків прокурора до подолання корупції". Під час засідання Комісії з оцінки робіт студентів виступила її очільник – заступник Генерального прокурора А. Стрижевська.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Стрижевська, Анжела.
    Поняття таємниці телефонних розмов, що передаються засобами зв’язку (стаття 163 Кримінального кодексу України) [Текст] / Анжела Стрижевська // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2020. - № 3. - С. 112-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Телефонні розмови--Порушення таємниці--Засоби зв'язку--Телекомунікації
Анотація: У статті розглядаються окремі питання поняття телефонних розмов, що передаються засобами зв’язку, проаналізовано співвідношення понять «розмови» (розмови, які здійснюються телефоном) та «об’єкти», для роботи з якими призначені телекомунікації (електрозв’язок) і телекомунікаційні мережі. Розмови (як знаки, сигнали, звуки та повідомлення) можуть передаватися і прийматися за допомогою телекомунікації та телекомунікаційних мереж. Окрім розмов, телекомунікації та телекомунікаційні мережі можуть приймати й передавати також інші сигнали, звуки, повідомлення, які розмовами не визнаються.