Соляр, С.
    Корпоративна нормотворчість інститутів громадянського суспільства [Текст] / С. Соляр // Вісник Академії правових наук України. - 2010. - № 4. - С. 80-87. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Громадянське суспільство--Корпоративні норми
Анотація: Корпоративні норми розглядаються як загальнообов’язкові правила поведінки, що приймаються організацією, поширюються на її членів , учасників, працівників, виражають їх узгоджену волю, регулюють внутрішні відносини та визначають правосуб’єктність організації.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Соляр, С.
    Проблема обмеження права особи на об’єднання [Текст] / С. Соляр // Вісник Академії правових наук України. - 2011. - № 2. - С. 226-233. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Об'єднання громадян--Правовий аспект--Україна
   Конституція України--Право на об’єднання

Анотація: Стаття присв’ячена аналізу закріплення на конституційному рівні одного із основололожних прав людини - права на об’єднання і тлумачення відповідних норм. Визнгачені правові рамки конституційного права на об’єднання .

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Соляр, С.
    Громадянське суспільство: загальнотеоретичні підходи до визначення [Текст] / С. Соляр // Вісник Академії правових наук України. - 2013. - № 1. - С. 271-279. - Бібліогр.: 20 назв.
Рубрики: Громадянське суспільство--Суспільні відносини--Демократія
Кл.слова (ненормовані):
правова держава -- інтерес
Анотація: У статті узагальнюються наведені в науці підходи до розкриття природи і сутнісних ознак громадянського суспільства в сучасних умовах. Автор обгрунтовує точку зору згідно з якою найбільш повне уявлення про громадянське суспільство сьогодні надає підхід що розкриває його як сферу вільної комунікації учасників суспільних відносин, в основі якої - не родинні зв’язки, а мета реалізувати певні спільні інтереси (політичного, соціального, економічного, культурного та іншого характеру) поза інститутами публічної влади.