Соломянюк, Н. М.
    Формування ІМК при плануванні в маркетингу (на прикладі ЗАТ "Ліктрави") [] / Н. М. Соломянюк // Економіка та держава. - 2012. - № 8. - С. 48-50. - Бібліогр. с.50 (7 назв)
Рубрики: Фармацевтична промисловість--Маркетинг
   Лікарські препарати--Збут

Анотація: У статті розглянуто медичні підходи щодо розвитку інтегрованих маркетингових комунікацій при розробці комунікаційної складової плану маркетингу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Соломянюк, Н. М.
    Маркетинг як сучасна концепція підприємництва [Текст] / Н. М. Соломянюк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2012. - № 10. - С. 8-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підприємництво--Маркетинг





    Соломянюк, Н. М.
    Трейд-маркетинг як складова маркетингового планування [] / Н. М. Соломянюк // Економіка та держава. - 2013. - № 11. - С. 55-58. - Бібліогр. с.58 (8 назв)
Рубрики: Підприємства--Маркетинг
Анотація: Досліджено завдання, що можуть вирішуватися на підприємстві в результаті ефективно спланованих заходів трейд-маркетингу. Проаналізовано переваги і недоліки використання трейд-маркетингу на підприємстві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Несміянова, М. В.
    Аналіз ефективності використання торговельних площ [Текст] / М. В. Несміянова, Н. М. Соломянюк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 12. - С. 29-35. - Бібліогр.: с. 35 (2 назви)
Рубрики: Роздрібна торгівля--Мерчандайзинг
   Торговельні підприємства--Організація роботи--Ефективність

Анотація: У статті розглянуто основні методи аналізу ефективності використання торговельних площ як по магазину в цілому, так і по окремих відділах, наведено шляхи дослідження привабливості торговельного простору. Дані методики доцільно використовувати торговельним підприємствам для виявлення слабких місць в плануванні торгової площі та роботі магазину в цілому, отримання високих прибутків та ефективного функціонування на ринку рітейлу в умовах жорсткої конкуренції.


Дод.точки доступу:
Соломянюк, Н.М.




    Соломянюк, Н. М.
    Аналіз ринку котлів на біомасі в Україні [Текст] / Н. М. Соломянюк, А. І. Меденцева, Б.М. Макушенко // Формування ринкових відносин в Україн. - 2018. - № 5. - С. 54-63. - Бібліогр. с. 62 (3 назви)
Рубрики: Промислові товари--Котли
Анотація: Проаналізовано регіональний розподіл виробників котлів на біомасі в Україні, динаміку експортно-імпортних операцій та спрогнозовано тенденції розвитку.ринок котлів на біомасі в Україні. Зроблено висновик, що найбільша кількість виробників котлів на біомасі в Україні розташована у Київській області, найменше у Дніпровській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганські, Миколаївській, Тернопільській.


Дод.точки доступу:
Меденцева, А.І.; Макушенко, Б.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Соломянюк, Н. М.
    Візуальний мерчандайзинг як інструмент управління роздрібним продажем [Текст] / Н. М. Соломянюк, М. В. Гуменна // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 12. - С. 56-64. - Бібліогр.: с. 63-64 (6 назв)
Рубрики: Роздрібна торгівля--Мерчандайзинг
Анотація: У статті розглянуто суть поняття "візуальний мерчандайзинг", інструменти візуального мерчандайзингу, які використовують підприємства в процесі управління роздрібної реалізіціі продукції і досліджено вплив кольору на поведінку споживачів на ринку безалкогольних напоїв України. Проведено порівняльний аналіз позиціонування брендів компанії "The Соса - Cola Company" і "PepsiCo Inc" з урахуванням впливу кольору на поведінку споживачів.


Дод.точки доступу:
Гуменна, М.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Соломянюк, Н. М.
    Визначення стратегії розвитку промислового підприємства [Текст] / Соломянюк Н.М. , Т. С. Кузьменко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 4. - С. 62-67. - Бібліогр. с. 66-67 (10 назв)
Рубрики: Промислові підприємства--Стратегический менеджмент
Анотація: Метою дослідження є визначення стратегії розвитку ПАТ "Лебединське хлібоприймальне підприємство" за умов збільшення рівня досконалості системи, яка відображає здатність до необмеженого розвитку. В роботі використана сукупність наукових методів і підходів, в тому числі методи групування та порівняльний аналіз, що дозволило визначити стратегію розвитку промислового підприємства. У статті розглянуто теоретичні підходи щодо визначення поняття стратегії та стратегії розвитку. Застосовано матрицю SWOT - аналізу для ПАТ "Лебединське хлібоприймальне підприємство" з подальшим визначенням стратегії розвитку промислового підприємства за умов збільшення рівня досконалості системи, яка відображає здатність до необмеженого розвитку.


Дод.точки доступу:
Кузьменко, Т. С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Соломянюк, Н. М.
    Інтернет-торгівля як елемент ринкової інфраструктури на ринку офісних меблів [Текст] / Н.М. Соломянюк, Н.М. Федотова, О.С. Кривенко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 4. - С. 62-67. - Бібліогр.: с. 66-67 (6 назв)
Рубрики: Електронна торгівля
   Меблі--Торгівля

Анотація: У статті розглянуто сучасний стан інтернет-торгівлі як елемент ринкової інфраструктури підприємства на ринку офісних меблів України. Наведено структуру ринку меблів в Україні, стан якої значною мірою залежить від динаміки розвитку суб'єктів господарювання; визначено основних конкурентів-виробників офісних меблів, в тому числі їх присутність в онлайн середовищі; структуру та динаміку експортно-імпортних операцій на ринку меблів за 2014-2018 роки. Проаналізовано сайт виробника офісних меблів ТОВ "Саліта-Трейд", а саме: зручність навігації, наявність товарних категорій, візуалізація товарів, можливість здійснення замовлень та їх оформлення, допомога консультанта тощо. Досліджено джерела трафіку (платний пошуковий та прямий], основні показники ефективності просування сайту (кількість нових користувачів, показник відмов, перегляд сторінок, середня тривалість сеансу] на приклад ТОВ "Саліта-Трейд" і основних його конкурентів.


Дод.точки доступу:
Федотова, Н. М.; Кривенко, О. С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Соломянюк, Н. М.
    Генезис теорії стейкхолдерів [Текст] / Н. М. Соломянюк, Ю. Є. Соловйова, Т. В. Саліонова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 5. - С. 55-62. - Бібліогр. с. 61-62 (17 назв)
Рубрики: Підприємства--Стратегічне управління--Управлінські рішення
Анотація: Сьогодні лідируючі підприємства почали оцінювати взаємодію із стейкхолдерами як інструмент, який може сприяти інноваціям при створенні продукту та організації процесів, посилювати орієнтацію стратегічних рішень на стійкість як всередині, так і ззовні підприємства. Актуальним питанням в умовах глобалізації постає виокремлення кола зацікавлених сторін, які за різних умов можуть здійснювати підтримку в діяльності підприємства або створювати певні виклики щодо його розвитку. В роботі використана сукупність наукових методів і підходів, в тому числі методи групування та порівняльний аналіз, що дозволило окреслити генезис теорії стейкхолдерів та виокремити їх класифікаційні ознаки. Залежно від рівня інтересу і ступеня впливу стейкхолдерів на рішення, що приймаються, наведено загальні рекомендації щодо взаємодії із зазначеними групами. Розглянуто методику ідентифікації стейкхолдерів та оцінки їхнього впливу на об'єкт дослідження.


Дод.точки доступу:
Соловйова, Ю.Є.; Саліонова, Т.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)