Сокур, Станіслав.
    Формування спільної політики ЄС у галузі безпеки й оборони в контексті боротьби з сучасним кібертероризмом [Текст] / Станіслав Сокур // Віче. - 2010. - № 10. - С. 24-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Тероризм--Комп'ютерний
   Європейський союз--Кібертероризм

   Інформаційна безпека--Міжнародна

Анотація: Проблема загальносвітової протидії загрозам інформаційної безпеки поглиблюється у зв’язку з тим, що тероризм повністю перейшов у сферу міжнародних відносин. Відповідно, шляхи створення ефективних систем протидії також перебувають у компетенції міжнародного права. Автор дає трактування терміну "кібертероризм" сучасних дослідників та зупиняється на діяльності ЄС у сфері боротьби з цією загрозою.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Сокур, Станіслав.
    Інституціональні зміни в ЄС після прийняття Лісабонського договору [Текст] / Станіслав Сокур // Віче. - 2010. - № 12. - С. 23-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Союз--Інтеграція --Лісабонський договір
Анотація: В статті досліджується як вплинуло на процеси європейської інтеграції прийняння та набуття чинності Лісабонського договору.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Сокур, Станіслав Петрович.
    Трансформація інструментів лобіювання для економічних стейкхолдерів в європейських країнах [Текст] / Станіслав Петрович Сокур // Економіка України. - 2021. - № 5. - С. 78-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лобізм--Правове регулювання--Європа
Анотація: Розглянуто сучасні розробки інституціоналізації лобіювання на державному рівні в європейських країнах з 2014 по 2021 р., зокрема, визначення лобіювання та лобістів, їх цілі, наявність реєстрів лобіювання та існуючі шляхи лобіювання економічними стейкхолдерами. Проаналізовано нещодавно ухвалені законодавчі акти щодо лобіювання в Бельгії, Франції, Німеччині, Ірландії, Італії, Литві та Великій Британії. Продемонстровано динаміку прийняття законів щодо лобіювання в країнах Європи за останні роки з огляду на особливості правових режимів цих країн. Наведено приклади лобіювання економічними стейкхолдерами та звітностей лобістів відповідно до чинного законодавства країн знаходження. Доведено, що сьогодні сфера лобіювання переживає свій розквіт, адже за останні сім років у восьми країнах Європи прийнято закони щодо регулювання лобіювання на національному рівні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)