Слісарчук, М. В.
    Успадкування маси 100 насінин у гібридів F 1 від схрещування звичайних і фасційованих форм культурної сої [Текст] / М.В. Слісарчук // Вісник аграрної науки. - 2007. - № 11. - С. 74-76. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Селекція рослин--Соя
Анотація: Наведено дані про прояв ознаки "маса 100 насінин" у гібридів першого покоління у схрещуваннях звичайних сортів і номерів з фасційованими формами культурної сої за ефектом гетерозису (істинного і гіпотетичного) та ступенем домінування ознаки.





    Михайлов, В. Г.
    Характеристика гібридних популяцій другого покоління від схрещування звичайних і фасційованих форм сої [Текст] / В.Г. Михайлов, М.В. Слісарчук, О.З. Щербина, Л.С. Романюк // Вісник аграрної науки. - 2008. - №3. - С. 36-41. - Бібл.:-21 назва.
Рубрики: Рослинництво--Соя--Гібриди
Анотація: Наведено дані успадкування маси 100 насінин у 1-та 2-му поколіннях гібридів. У кожній з кобінацій виділено групи фенотипів з більшою масою 100 насінин.


Дод.точки доступу:
Слісарчук, М.В.; Щербина, О.З.; Романюк, Л.С.




    Слісарчук, М. В.
    Мінливість і стабільність періоду вегетації ріпаку ярого [Текст] / М. В. Слісарчук, А. М. Кирильчук, В. П. Динник, Є. І. Бойко // Вісник аграрної науки. - 2008. - № 6. - С. 38-40. - Библиогр.: с. 40
Рубрики: Селекція рослин--Ріпак
Анотація: За результатами вивчення екологічної пластичності ріпаку ярого у період вегетації виділено сорти й зразки з підвищеною мінливістю і пластичністю до умов вирощування та скоростиглі стабільні зразки, які мають практичне значення для селекційної роботи.


Дод.точки доступу:
Кирильчук, А.М.; Динник, В.П.; Бойко, Є.І.




    Слісарчук, М. В.
    Удосконалення техніки гібридизації льону олійного і льону-довгунцю при створенні нового вихідного матеріалу [Текст] / М. В. Слісарчук, О. В. Динник, Ю. С. Вишнівська, Т. Є. Клименко // Вісник аграрної науки. - 2014. - № 3. - С. 45-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Генетика рослин--Льон
   Селекція рослин--Льон

Анотація: Удосконалено техніку гібридизації льону олійного і льону-довгунцю, яка забезпечує одержання 100%-го зав'язування гібридного насіння, а не 40-50% за наявною. Установлено, що ознаки- висота рослин, кількість насіннєвих коробочок на рослині, маса 1000 насінин, уміст олії в насінні і волокна в стеблах та інші контролюються адитивно-домінантними генетичними системами генів. Це дає підставу прогнозувати, що в наступних поколіннях індивідуальний добір за цими ознаками буде результативними.


Дод.точки доступу:
Динник, О.В.; Вишнівська, Ю.С.; Клименко, Т.Є.




    Слісарчук, М. В.
    Використання генетичного потенціалу Linum usitatissmum у селекційній роботі [Текст] / М. В. Слісарчук, В. П. Динник, О. М. Дрозд, О. Б. Лісовий // Вісник аграрної науки. - 2014. - № 10. - С. 47-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Селекція рослин--Льон-довгунець
Анотація: Мета досліджень- використання генетичного потенціалу льону-довгонцю в селекційній роботі з метою створення нових високопродуктивних сортів.


Дод.точки доступу:
Динник, В.П.; Дрозд, О.М.; Лісовий, О.Б.