Сергєєва, Д.
    Процесуальні і криміналістичні заходи сприяння дотриманню прав особи при знятті інформації з каналів зв'язку [Текст] / Д. Сергєєва // Юридична Україна. - 2009. - № 5. - С. 111-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права і свободи громадян--Канали зв'язку--Зняття інформації
Анотація: Досліджується забезпечення прав людини під час проведення такої спецефічної слідчої дії, як зняття інформації з каналів зв'язку.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Сергєєва, Д.
    Юридичні підстави зняття інформації з каналів зв'язку [Текст] / Д. Сергєєва // Юридична Україна. - 2009. - № 6. - С. 131-136. - Бібліогр.: 8 назв.
Рубрики: Кримінально-процесуальне законодавство--Слідчі дії--Порядок отримання судового дозволу--Правова регламентація
Анотація: Визначаються юридичні підстави проведення слідчих дій.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Сергєєва, Д.
    Поняття та види слідчих (розшукових) дій за чинним КПК України [Текст] / Д. Сергєєва // Право України. - 2013. - № 11. - С. 180-188. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процесуальний кодекс України
   Кримінальний процес--Слідчі дії

Анотація: У статті здійснюється науковий аналіз точок зору процесуалістів та практиків щодо визначення поняття слідчих (розшукових) дій, а також аналіз відповідних положень нового Кримінального процесуального кодексу України. Доведено, що суб'єктний підхід до наукового тлумачення окресленого поняття є необгрунтованим, більш раціональним є підхід, заснований на вузькому розумінні терміна "слідчі дії", що пов'язаний із термінами "слід", "йти по сліду", "розслідування" тощо.





    Сергєєва, Д.
    Проблемні аспекти використання результатів зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж як доказів у кримінальному провадженні [Текст] / Д. Сергєєва // Право України. - 2014. - № 11. - С. 209-218. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Докази
Анотація: На підставі наукового аналізу положень нового кримінального процесуального законодавства України, а також матеріалів слідчо-судової практики у статті розглядаються деякі проблемні аспекти використання результатів зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж як доказів у кримінальному провадженні.





    Сергєєва, Д.
    Використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій для отримання окремих видів доказів у кримінальному провадженні: проблемні питання [Текст] / Д. Сергєєва // Право України. - 2017. - № 12. - С. 49-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Докази
Анотація: У статті на підставі результатів аналізу наукових джерел, положень чинного кримінального процесуального законодавства України, матеріалів практики, а також результатів опитування практичних працівників розкрито проблемні питання використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій для отримання окремих видів доказів у кримінальному провадженні. Обгрунтовується необхідність виокремити протоколи процесуальних дій із сукупності інших документів як джерел доказів у кримінальному провадженні та внести відповідні зміни до ч. 2 ст. 84 Кримінального процесуального кодексу України.