Сатир, Л. М
    Матеріальне стимулювання аграрної праці в ринкових умовах [Текст] / Л.М Сатир // Економіка АПК. - 2000. - N6. - С. 78-84
Рубрики: Праця в Україні--Аграрна--Стимулювання





    Сатир, Л. М.
    Особливості розвитку сільськогосподарської кооперації Франції [Текст] / Л. М. Сатир // Вісник аграрної науки. - 2012. - № 4. - С. 72-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарська кооперація--Розвиток--Франція
Анотація: Розглянуто особливості та узагальнено тенденції розвитку сільськогосподарської кооперації Франції.





    Сатир, Л. М.
    Ефективність модернізації технічного потенціалу в галузі молочного скотарства [Текст] / Л. М. Сатир // Вісник аграрної науки. - 2012. - № 11. - С. 65-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Молочне скотарство--Технічний потенціал--Україна
Анотація: Обгрунтовано напрями модернізації й оновлення виробничо-технічного потенціалу сільськогосподарських підприємств та ОСГ з виробництва молока та визначено конкретні заходи, які дадуть змогу мобілізувати їхню ефективну діяльність.





    Сатир, Л. М.
    Напрями забезпечення відтворення потенціалу сільськогосподарських підприємств [Текст] / Л. М. Сатир // Вісник аграрної науки. - 2013. - № 1. - С. 74-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Матеріально-технічне забезпечення
Анотація: Досліджено особливості відтворювальних процесів та визначено можливості розширеного відтворення у сільськогосподарських підприємствах України. Обгрунтовано рекомендації щодо формування матеріально-технічних ресурсів сільськогосподарських підприємств з урахуванням фінансових результатів їх господарювання.





    Даниленко, А. С.
    Роль агролізингу в забезпеченні відтворення ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств [Текст] / А. С. Даниленко, Л. М. Сатир // Вісник аграрної науки. - 2013. - № 2. - С. 62-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Матеріально-технічне забезпечення
Анотація: Досліджено сучасний рівень матеріально-технічного забезпечення сільськогосподарських підприємств. Визначено роль лізингу як одного з напрямів забезпечення простого і розширеного відтворення матеріально-технічної бази сільськогосподарських підприємств.


Дод.точки доступу:
Сатир, Л.М.




    Сатир, Л. М.
    Щодо проблеми паритетності цін на промислову і сільськогосподарську продукцію [] / Л. М. Сатир // Економіка та держава. - 2013. - № 2. - С. 35-37. - Бібліогр. с.37 (5 назв)
Рубрики: Сільськогосподарська продукція--Ціноутворення
   Промислові товари--Цінова політика

Анотація: Розглядаються методичні підходи до оцінки категорії "парітетність". Проаналізовано сучасний стан паритетності цін на окремі види промислової продукції і сільськогосподарської продукції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Сатир, Л. М.
    Організаційно-економічні аспекти диверсифікації виробничої діяльності сільськогосподарських підприємств [Текст] / Л. М. Сатир, І. В. Свиноус // Вісник аграрної науки. - 2015. - № 8. - С. 66-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Виробнича діяльність


Дод.точки доступу:
Свиноус, І. В.




    Скоцик, В. Є.
    Організаційно-економічні аспекти оновлення техніки в сільськогосподарських підприємствах Київської області [] / В. Є. Скоцик, Л. М. Сатир // Економіка та держава. - 2015. - № 9. - С. 12-15. - Бібліогр. с.15 (5 назв)
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Техніка (обладнання)--Оновлення--Київська область
Анотація: Здійснено оцінку процесу оновлення технічної бази сільськогосподарських підприємств. Визначено основні пріоритети оновлення в господарствах корпоративного сектору аграрної економіки.


Дод.точки доступу:
Сатир, Л.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Сатир, Л. М.
    Інноваційний погляд на проблематику забезпечення економічної безпеки в Україні: галузево-секторальний та регіональний рівні [Текст] / Л. М. Сатир // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 1. - С. 83-93 : табл. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Економіка України--Економічна безпека
Анотація: У статті представлено інноваційний погляд на проблематику та основні засоби забезпечення економічної безпеки в Україні. З позиції галузево-секторального та регіонального рівнів проведено дослідження труднощів забезпечення економічної безпеки в розрізі міських поселень та сільської місцевості, зокрема в сільському господарстві, промисловості, будівництві та капітальних інвестиціях упродовж 2011–2014 років. Описано системні ризики, що впливають на забезпечення економічної безпеки малих міст та урбанізованих агропромислових сіл. Обґрунтовано вибір пріоритетних напрямів забезпечення їх економічної безпеки в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Управління стратегічними змінами як складова аналітичного забезпечення прогнозування фінансових результатів підприємств малого і середнього бізнесу [Электронный ресурс] / Л. М. Сатир [та ін.]. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2021. - № 9. - С. 38-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Малий бізнес--Фінансовий менеджмент--Україна
Анотація: У статті розглянуто основні підходи до визначення понять "стратегічний менеджмент", "стратегічні зміни", "управління стратегічними змінами". Розкрито теоретичні основи управління стратегічними змінами на підприємствах малого та середнього бізнесу. Проведено дослідження для визначення місця стратегічних змін у системі стратегічного управління підприємством. Знання видів інноваційних стратегій дозволяє професійно дійти до вибору правильного довгострокового інноваційного напряму і дати відповідь на стратегічне питання: який тип інноваційної стратегії необхідний підприємству з урахуванням внутрішнього і зовнішнього середовища. У сучасних реаліях у ринковій економіці важливо аналізувати і прогнозувати основні показники фінансової діяльності підприємства. Фінансовий менеджмент передбачає прогнозування ефективності діяльності організації, оскільки дозволяє зробити комплексний аналіз і оцінку фінансово-економічних перспектив розвитку організації, сформулювати оптимальну стратегію розвитку, а також тактику дій у процесі фінансово-виробничої і збутової діяльності. Крім того, кваліфіковані фахівці економічного профілю, завдяки знанням сучасних методів і технологій прогнозування діяльності підприємства, мають можливість своєчасно адаптуватися до змін ситуації на ринку з метою розробки відповідних рішень. У зв'язку з цим успіх будь-якої комерційної організації багато в чому залежить від прогнозування фінансових показників своєї діяльності. Основною метою прогнозування фінансових результатів на наступний фінансовий рік є оцінка динаміки та аналіз взаємозв'язку між показниками, безпосередньо пов'язаними з фінансовим станом підприємства, а також суттєвий вплив на формування його фінансового результату. Прогнозування фінансових результатів підприємства та аналіз його фінансового стану також дозволяє визначити проблемні ділянки, які можуть призвести до банкрутства. У статті розглядаються основні методи прогнозування фінансового результату організації.

Перейти к внешнему ресурсу: Л.М. Сатир та ін.

Дод.точки доступу:
Сатир, Л.М.; Кепко, В.М.; Новікова, В.В.; Непочатенко, А.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)