Рудишин, С. Д.
    Професійна підготовка студентів - екологія як педагогічна проблема вищої школи [Текст] / С.Д. Рудишин // Педагогіка і психологія. - 2007 . - № 1 . - С. . 55 - 63
Рубрики: Студенти--Екологи--Підготовка
Анотація: Бачення підходів до вищої професійної екологічної освіти полягає в тім, що професіонал - еколог повинен мати біоцентричний менталітет з хімічним, технічним, педагогічним сприйняттям.





    Рудишин, С. Д.
    Про формування професійних знань студентів - екологія на засадах біологічної складової [Текст] / С. Д. Рудишин // Педагогіка і психологія. - 2007 . - № 2 . - С. . 111 - 118. - Бібл.: - 9 назв.
Рубрики: Студенти--Екологи--професійні знання
Анотація: Використання основних ідей і рекомендації психології, особистісно орієнтованого навчання студентів - екологія з урахуванням особливостей сучасного стану формування національної вищої освіти.





    Рудишин, С. Д.
    Методологічна основа формування змісту професійного навчання й виховання студентів-екологія у вищій школі [Текст] / С. Д. Рудишин // Педагогіка і психологія. - 2009. - № 3. - С. 47-55. - Библиогр.: с. 55 (14 назв)
Рубрики: Підготовка кадрів--Екологи
   Екологічна освіта--Вища

Анотація: Про сучасну вищу екологічну освіту. Біологічні знання розглядаються як основні при формуванні професійної компетентності майбутніх екологія.





    Рудишин, С. Д.
    Концепція біологічної підготовки еколога у вищій школі [Текст] / С. Д. Рудишин // Педагогіка і психологія. - 2011. - № 1. - С. 54-59. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Підготовка кадрів--Екологи
Анотація: Викладено основні концептуальні положення біологічної підготовки спеціалістів у галузі 0401 ""Природничі науки" за напрямом "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансованого природокористування".





    Рудишин, С. Д.
    Системний підхід до вищої освіти в Україні: освіченість, компетентність, національні цінності [Текст] / С. Д. Рудишин // Педагогіка і психологія. - 2013. - № 3. - С. 69-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта в Україні
Анотація: Орієнтована на компетентність освіта в Україні - неодмінна, але не достатня умова для забезпечення освіченості населення, збереження й розвитку культурного фундаменту народу. Болонський процес не слід розуміти як творення повністю ідентичних систем освіти в різних країнах: він призначений для зміцнення взаємозв'язків і поліпшення взаєморозміння між різними освітніми системами.





    Рудишин, С. Д.
    Особливості формування в учнів початкової школи природничо-наукової картини світу [Текст] / С. Д. Рудишин // Педагогіка і психологія. - 2015. - № 1. - С. 45-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Початкова школа--Природознавча освіта
Анотація: Викладено основні концептуальні положення формування в учнів початкової школи інтегрованих знань про природничо-наукову картину світу через включення незрозумілого в цілісну систему знань відповідно до вікового розвитку дитини, встановлення зв'язку між елементами знань на основі уявлень про загальні закономірності природи- ієрархії організації живого, взаємозв'язок живого й неживого, повторюваність (циклічність) процесів, спрямованість до стану рівноваги (спокою) тощо.