Романов, В.
    Академік Володимир Гаврилович Бондарчук (До 100-річчя від дня народження) [Текст] / В. Романов // Географія та основи економіки в школі. - 2005. - № 7
Рубрики: геологічні науки--персоналії Бондарчук В.Г.
Дескриптори: Геологія
Анотація: В.Г. Бондарчук - вчений-геолог України ХХ ст. Він є автором близько 100 друкованих праць: наукових , науково-популярних публіцистичних статей.


Дод.точки доступу:
Бондарчук, В.Г.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)




    Романов, В.
    Компютер як генератор низьких частот та осцилограф на уроках фізики [Текст] / В. Романов // Фізика та астрономія в школі. - 2009. - № 3. - С. 34-36 : мал.
Рубрики: Фізика Електродинаміка--Вивчення в школі
Кл.слова (ненормовані):
КОМП’ЮТЕР, осцилограф
Анотація: При вивченні у 11 класі учнями школи розділу фізики "Електродинаміка" повинен використовуватись осцелограф, але не вкожній школі він є, тому в даній статті пропонується замінити його звичайним компютером.





    Романов, В.
    Використання компютера при вивченні теми "Електромагнітні коливання. Вільні коливання в коливальному контурі" [Текст] / В. Романов // Фізика та астрономія в школі. - 2009. - № 4. - С. 29-30 : мал. - бібліогр. 2 наз.
Рубрики: Фізика--Вивчення в школі--ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ коливання
Кл.слова (ненормовані):
вільні коливання
Анотація: Найважливішим завданням будь-якого вчителя на уроці - це якомога більше зацікавити учнів, щоб основним джерелом інформації для них був не тільки шкільний підручник, а саме компютер поліпшує прцес навчання, формує уміння і навички користуватися сучасною технікою.





    Романов, В. О.
    Комп'ютерні прилади та інформаційні технології для презиційного землеробства [Текст] : наукове повідомлення на засіданні Президії НАН України 28 березня 2012 року / В. О. Романов // Вісник Національної академії наук України. - 2012. - № 4. - С. 18-22 : рис.
Рубрики: Землеробство--Промислові прилади
   Сільське господарство--Інформаційні технології

Анотація: В статті розглядається нова технологія виробництва сільськогосподарських продуктів, пристосована до швидких кліматичних змін, яка дістала назву "прецизійне землеробство". Метою прецизійного землеробства є одержання максимальних врожаїв за оптимальних витрат добрив, пестицидів, біологічно активних добавок, водних та енергетичних ресурсів.





    Лепіх, Я. І.
    Сучасні мікроелектронні датчики для інтелектуальних систем [Текст] / Я. І. Лепіх, А. А. Євтух, В. О. Романов // Вісник Національної академії наук України. - 2013. - № 4. - С. 40-49 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальні інформаційні системи
   Електромагнетизм--Статична електрика

Кл.слова (ненормовані):
мікроелектронні датчики -- сенсори -- інтелектуальні системи
Анотація: Розв'язано комплексну проблему створення мікроелектронних датчиків нового покоління на основі нових принципів, функціональних матеріалів і структур для забезпечення інтелектуальних систем первинним сигналом високої якості в режимі on-line та інтеграції їх в інтелектуальні системи широкого народногосподарського призначення.


Дод.точки доступу:
Євтух, А. А.; Романов, В. О.




    Романов, В. А.
    Шкільний музей академіка В. Г. Бондарчука [Текст] / В. А. Романов // Географія та економіка в рідній школі. - 2016. - № 6. - С. 33-35.
Рубрики: Музейна справа--Шкільні музеї
Кл.слова (ненормовані):
школа -- музей -- В. Г. Бондарчук
Анотація: У статті йдеться про музей українського геолога, доктора геолого-мінералогічних наук, академіка В. Г. Бондарчука. Музей знаходиться у школі с. Дениші на Житомирщині, яка носить його ім'я.


Дод.точки доступу:
Бондарчук, Володимир Гаврилович (український геолог, доктор геолого-мінералогічних наук, професор, академік АН УРСР ; 1905-1993 рр.)
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД