Редько, К. Ю.
    Аналіз системи пільг і стимулів, що впроваджувались для суб'єктів СЕЗ і ТПР [Текст] / К. Ю. Редько // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 11. - С. 154-160 : форм., табл., рис. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Економіка України--Регіональна економіка--Вільні економічні зони--Території пріоритетного розвитку
Анотація: У статті проаналізовано діяльність СЕЗ і ТПР, які діяли на території України до 2005 року. Досліджено основні пільги, що надавались інвесторам на території СЕЗ і ТПР України. Доведено, що відміна пільг для підприємств, що працювали в СЕЗ і ТПР, не призвела до зростання надходжень до бюджету України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Попович, О. С.
    До питання про необхідність державної підтримки спеціальних економічних зон (позиція місцевих органів виконавчої влади) [Текст] / О. С. Попович, К. Ю. Редько // Проблеми науки. - 2013. - № 8. - С. 11-14. - Библиогр.: с. 14 (9 назв.)
Рубрики: Інноваційно-інвестиційна діяльність
   Інноваційний розвиток

   Спеціальні правові режими

Анотація: В статті проаналізовано результати опитування уряду Автономної Республіки Крим та державних адміністрацій областей, в яких були створені спеціальні економічні зони, щодо механізмів державної підтримки СЕЗ та перспективи їх подальшого розвитку. Наведено одностайну думку місцевих органів влади про помилковість скасування пільг для СЕЗ і необхідність повернення до цього питання на законодавчому рівні.


Дод.точки доступу:
Редько, К. Ю.




   
    Управління конкурентоспроможністю металургійних підприємств [Текст] / О. А. Темченко [та ін.] // Економіка та держава. - 2021. - № 4. - С. 53-58 : табл. - Бібліогр. с. 58 (9 назв)
Рубрики: Металургійні заводи--Конкурентоспроможність
Анотація: Вирішення проблем вітчизняної металургії в умовах глобальної конкуренції можливе лише за умов подальшої консолідації металургійної галузі шляхом створення високотехнологічних виробництв у рамках інтегрованих структур, що об'єднують активи і можливості своїх профільних підприємств з метою досягнення взаємовигідних цілей у довгостроковій перспективі. Подальший розвиток цих підприємств має відбуватися через посилення інноваційної складової металургійного виробництва, втілення енерго- і ресурсозберігаючих технологій, створення продукції з високою доданою вартістю, орієнтацію переважно на виробництво високоякісних сталей і спеціальних видів продукції.


Дод.точки доступу:
Темченко, О. А.; Шевчук BН. А.; Салоїд, С. В.; Редько, К. Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)