Редзюк, Є. В.
    Порівняльна характеристика темпів економічного зростання та капіталізації фондових бірж світу й України [Текст] / Є. В. Редзюк // Фінанси України. - 2013. - № 7. - С. 78-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фондові біржі--Світові--ВВП--Україна
Анотація: Досліджено питання взаємозалежності провідного макроекономічного показника - ВВП країн світу та стану і капіталізації фондових бірж, проаналізовано специфіку і тенденції розвитку країн, а також країн, що розвиваються, та України.





    Редзюк, Є. В.
    Актуальні завдання формування ефективних приватних корпоративних інститутів власності в Україні [Текст] / Є. В. Редзюк // Фінанси України. - 2014. - № 6. - С. 112-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративний сектор--Інститути власності--Україна
   Інститут власності--Корпоративний--Україна

Анотація: У статті наголошено, що, хоча корпоративний сектор України за роки незалежності помітно трансформувався, змінив форму з державної на переважно приватну, він має істотні недоліки порівняно з аналогічними зарубіжними структурами. Зазначене великою мірою обумовлене відсутністю стійких, відкритих і транспарентних корпоративних інститутів власності на державному рівні. Приватний сектор в Україні також не спромігся створити ефективні, саморегулівні, конкурентні механізми трансформації власності.





    Редзюк, Є. В.
    Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і підписання Директив ЄС: можливі ризики для вітчизняного ринку цінних паперів [Текст] / Є. В. Редзюк // Фінанси України. - 2015. - № 1. - С. 98-110. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Україна-ЄС--Угода про асоціацію
   Цінні папери--Ринок

Анотація: У статті зазначено, що регулювання ринку цінних паперів країнами ЄС спрямоване на гармонійний і транспарентний розвиток фінансових інструментів як у межах національних ринків, так і з урахуванням можливості їх виходу на міжнародні фінансові ринки.





    Редзюк, Є. В.
    Розвиток ринку цінних паперів України в умовах глобалізації: виклики та можливості [Текст] / Є. В. Редзюк // Фінанси України. - 2016. - № 5. - С. 112-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цінні папери--Ринок--Україна
Анотація: У статті визначено причини та сформовано стратегічні напрями розвитку, що стосуються повноцінного реформування вітчизняного ринку цінних паперів із урахуванням глобалізації, а також особливої макроекономічної й військово-політичної ситуацій.





    Редзюк, Є. В.
    Прямі іноземні інвестиції: можливості для продуктивного економічного зростання в Україні [Текст] / Є. В. Редзюк // Фінанси України. - 2017. - № 3. - С. 96-110. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиції--Іноземні--Україна
Анотація: Забезпечення максимальної вигоди від прямих іноземних інвестицій (ПII) - це стратегічна мета, вимога сучасної міжнародної зовнішньоекономічної політики будь-якої країни світу, що прагне системно зростати та бути конкурентоспроможною.





    Редзюк, Є. В.
    Співпраця з МВФ: вплив на економічне зростання країн світу і України [Текст] / Є. В. Редзюк // Економіка України. - 2019. - № 5. - С. 57-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародний валютний фонд--Діяльність
Анотація: Розглянуто особливості функціонування Міжнародного валютного фонду в різних країнах світу та його вплив на їх стан. Особливу увагу зосереджено на ефективності антикризових заходів, запропонованих цією міжнародною організацією, і наслідках реформ МВФ для тих країн світу, які потребують допомоги.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Редзюк, Є. В.
    Валютно-фінансова політика країн G7 в умовах негативного впливу глобалізації [Текст] / Є. В. Редзюк // Економіка України. - 2020. - № 3. - С. 42-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Глобальна економіка--Валютно-фінансова політика
Кл.слова (ненормовані):
фінансова глобалізація
Анотація: Розглянуто сучасні особливості використання країнами G7 валютно-фінансової політики та її вплив на світову глобалізовану економіку. Показано, що основним інструментом валютно-фінансової політики залишається облікова ставка центрального банку, але в умовах глобалізації її роль як інструмента економічного зростання знижується і залежить від інших узгоджених торговельно-інвестиційних та протекціоністських заходів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Редзюк, Є. В.
    Інструменти фондового ринку як фактор оптимізації системи управління державним боргом [Текст] / Є. В. Редзюк // Економіка України. - 2020. - № 7. - С. 121-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний борг--Система управління
Кл.слова (ненормовані):
фондова біржа -- облігації
Анотація: Проаналізовано стан системи управління державним боргом України та вплив на неї інструментів вітчизняного фондового ринку. Показано, що за останні роки роль боргових і пайових корпоративних інструментів фондового ринку України суттєво знизилась, а частка державних боргових інструментів фондового ринку відчутно зросла, при цьому система управління державним боргом не покращилася. Запропоновано використовувати збалансовану і більш безпечну фінансову політику управління державним боргом, що націлена на стале економічне зростання за рахунок використання строкових, безінфляційних, інфраструктурних та спеціалізованих облігацій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)