Радзімовська, С.
    Фінансовий сектор України на шляху інтеграції до Європейського Союзу [Текст] / С. Радзімовська // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2006. - № 2. - С. 246-252 : табл. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Україна - ЄС





    Радзімовська, С. Ф.
    Проблеми реалізації чинного законодавства в корпоративному управлінні України [Текст] / С.Ф. Радзімовська // Економіка та держава. - 2007. - № 1. - С. 81-83. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Корпоративне управління в Україні--правовий аспект
Анотація: Дана стаття розкриває недоліки корпоративного управління в Україні та надає можливі шляхи їх вирішення. Слабке корпоративне управління є серйозною проблемою, яка перешкоджає розвитку небанківських фінансових установ в Україні. Згідно з рейтингами, розробленими ЄБРР, рейтинг корпоративного управління та реформування в Україні нижчий, ніж в Росії або інших колишніх республіках Радянського Союзу, і значно нижчий, ніж у країнах Центральної Європи, які нещодавно приєдналися до ЄС.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільних прим. немає
-ЕП) зайняті




    Радзімовська, С. Ф.
    Міжнародний досвід: Корея від занепаду до процвітання [Текст] / С.Ф. Радзімовська // Економіка та держава. - 2007. - № 2. - С. 71-74. - Бібліогр.: 4 назви
Рубрики: Економіка Кореї
Анотація: В даній статті надані узагальнення щодо участі в конференції " Професійна програма Депозитарію цінних паперів Кореї" для учасників з країн СНД". Не дивлячись на досить коротку історію економічної модернізації, економіка Кореї вважається однією із найбільших у світі. До 60-х років ХХ століття Корея залишалась майже нерозвиненою країною. Але завдяки успішному розвитку промисловості та бажанню корейського народу відбудувати свою країну, Корея стала сучасною розвиненою промисловою країною за 30 років.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільних прим. немає
-ЕП) зайняті




    Радзімовська, С. Ф.
    Створення консолідованих регульованих ринків цінних паперів: український та зарубіжний досвід [Текст] / С.Ф. Радзімовська // Економіка та держава. - 2007. - № 3. - С. 59-62. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Ринок цінних паперів--консолідація--зарубіжний досвід--Україна
Анотація: В статті йдеться про те, що ринкові процеси неможливо зупинити, але ними можна керувати. Інфраструктура фінансових ринків постійно змінюється, поскільки змінюються самі ринки. Закріпити на певний час певну конфігурацію інфраструктури як "показову" означає, що рано чи пізно учасники ринку перестануть нею користуватись. Напевно "ідеальної" моделі не існує і існувати не може.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільних прим. немає
-ЕП) зайняті




    Радзімовська, С.
    Ринки капіталу: українська та світова практика. Напрями розвитку та вдосконалення [Текст] / С. Радзімовська // Економіка та держава. - 2007. - № 4. - С. 63-67. - Бібліогр.: 4 назв.
Рубрики: Фінансові ринки
Анотація: Існування будь-якої держави з ринковою економікою неможливо без ефективного функціонування розвинених ринків капіталу. Зарубіжна практика переконливо свідчить про те, що створення та розвиток таких ринків саме на першому етапі є неможливим без втручання держави, її всебічної підтримки. Про це стаття

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільних прим. немає
-ЕП) зайняті




    Радзімовська, С. Ф.
    Венчурне інвестування інноваційного розвитку [] / С. Ф. Радзімовська // Економіка та держава. - 2012. - № 11. - С. 101-103. - Бібліогр. с.103 (3 назви)
Рубрики: Венчурний бізнес--Інноваційний розвиток
Анотація: Розвиток венчурного інвестування як за кордоном, так і в Україні має свої переваги та недоліки. Огляд основних недоліків розвитку венчурного інвестування в Україні та можливі шляхи вирішення данних питань як на законодавчому, так і на управлінському рівні запропоновано автором статті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)