Гилка, М. Д.
    Конкурентоспроможність сільськогосподарських підприємств та їх державна підтримка [Текст] / М. Д. Гилка, Л. В. Прокопець // Економіка АПК. - 2012. - № 3. - С. 78-83. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Економіка сільського господарства України--Конкурентоспроможність сільськогосподарських підприємств
   Аграрний сектор--Державна підтримка

   Економіка Європейського Союзу--Аграрний сектор

Кл.слова (ненормовані):
Конкуренція -- Аграрний розвиток -- Ринкове середовище -- Агробізнес
Анотація: Розглянуто рівень державної підтримки сільського господарства в Україні та країнах-членах СОТ і ЄС, зміни форм та напрямів державної підтримки сільського господарства, зумовлені вступом України до СОТ.


Дод.точки доступу:
Прокопець, Л. В.; чернівецький автор, про Чернівці (Чернівецьку область)




    Прокопець, Л. В.
    Фінансове забезпечення сільськогосподарських підприємств як основа підвищення їхньої конкурентоспроможності [] / Л. В. Прокопець // Економіка та держава. - 2014. - № 7. - С. 64-66. - Бібліогр. с.6 (8 назв)
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Фінансове забезпечення--Конкурентоспроможність
Анотація: У статті висвітлено стан та значення фінансового забезпечення сільського господарства України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Прокопець, Л. В.
    Діловодство як складова управлінської діяльності [Текст] / Л. В. Прокопець // Економіка та держава. - 2017. - № 4. - С. 61-63. - Бібліогр. с. 63 (7 назв)
Рубрики: Управлінське діловодство
Анотація: Для удосконаленої роботи будь-якої діяльності суспільства, необхідна належна система управління. Вона, у свою чергу, потребує належної організації, яка проявляється в послідовному і системному документуванні. Саме діловодство як складова управлінської діяльності забезпечує ефективне керування справами. Статтю присвячено висвітленню необхідності документаційного забезпечення, його ролі в діяльності будь-якої структури. У праці розглянуто такі основні терміни, як: "документ", "діловодство", "документаційне забезпечення", "документообіг". Частково представлено історію становлення і розвитку діловодства. Висвітлено нормативно-правове забезпечення діловодних процесів у сучасних умовах в Україні.??

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Прокопець, Л. В.
    Перспективи та особливості розвитку жіночого підприємництва [Текст] / Л. В. Прокопець, А. Г. Карп // Економіка та держава. - 2021. - № 2. - С. 100-104 : табл. - Бібліогр. с. 104 (9 назв)
Рубрики: Підприємництво--Гендерна рівність
Анотація: У статті розглянуто стан та особливості розвитку жіночого підприємництва в Україні. У нашій країні проблема "поділу за статевою ознакою" завжди мала місце і часто розвивалася в дискримінацію жінки, у применшення її прав. З проблемою "прихованої" дискримінації, безумовно, стикалася кожна жінка: роботодавці найчастіше вважають за краще не приймати на відповідальні посади жінок, мотивуючи це різними способами — це все розглядається в статі. Також досліджено частку жінок-керівників у різних сферах діяльності та типи підприємств, у яких домінують жінки-керівники. Розглянуті жіночий і чоловічий стиль ведення бізнесу. Розкрито гендерну мотивацію жінок до ведення підприємницького бізнесу. Дано оцінку сучасного стану жіночого підприємництва і показані шляхи усунення бар'єрів, що перешкоджають розвитку жіночого підприємництва.


Дод.точки доступу:
Карп, А.Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Прокопець, Л. В.
    Електронний документообіг в Україні [Текст] / Л. В. Прокопець, К. М. Сторцун, Г. І. Чуса // Економіка та держава. - 2021. - № 5. - С. 87-91. - Бібліогр. с. 91 (6 назв)
Рубрики: Електронні документи--Україна
Анотація: У статті досліджено такі основні аспекти: поняття електронного документообігу та електронного документа; основні переходи із паперового документообігу на електронний та окреслення послідовності певних кроків; розбіжності внутрішнього та зовнішнього електронного документообігу; виокремлення типів та видів електронних документів; зазначено основні перепони для впровадження електронного документообігу; освітлено законодавче регулювання електронного документообігу в Україні; виділення основних великих українських компаній, які вже перейшли на ЕДО, виділено основні переваги електронного документообігу; визначено особливості обміну документами з контрагентами та державою; виділено основні недоліки електронного документообігу; визначення статусу електронного документа, порядок зберігання електронних документів та виправлення помилок в електронних документах.Електронний документообіг з'явився із поширенням комп'ютерів як більш вигідна економічна й екологічна альтернатива паперовому. У США та країнах ЄС ним активно користуються вже понад десяток років. В Україні ж електронний документообіг набирає популярності лише зараз, стаючи must have для бізнесу, а судячи з тенденцій, які ми спостерігаємо у 2019 році: курс на всеохопну діджиталізацію, держава у смартфоні, — і для держави також.


Дод.точки доступу:
Сторцун, К.М.; Чуса, Г.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Прокопець, Л. В.
    Аналіз впливу впровадження іноземного досвіду в сфері управління персоналом на національних [Текст] / Л.В. Прокопець, В.І. Кифяк, Г.І. Чуса // Економіка та держава. - 2022. - № 5. - С. 105-109. - Бібліогр.: 8 назв
Рубрики: Управління персоналом
Анотація: У статті досліджено такі основні аспекти, як: система управління персоналом; важливість вдосконалення методів, які використовуються на підприємстві; дослідження причин високої плинності кадрів та низької продуктивності праці; вивчення основних умов побудови позитивного психологічного клімату; зазначено основні перепони на шляху до побудови успішного колективу; висвітлено основні особливості соціального захисту працівників; здійснено комплексний аналіз спроб адаптування зарубіжного досвіду до реалій вітчизняної економіки; обгрунтовано необхідність побудови на підприємстві системи ефективного кадрового потенціалу. Персонал є основною складовою будь-якого відкритого підприємства та соціально-економічної системи. Більше того, підприємство - це система взаємопов'язаних елементів, персонал формується у власну систему управління персоналом, яка повинна органічно і повністю вписуватися в всю систему підприємства, тому побудова ефективної HR-системи є одним із головних завдань компанії на сьогодні. Розвиток ринкових відносин в Україні включає: формування нових підходів в управлінні персоналом, адже більшість українських компаній через брак висококваліфікованого персоналу та негнучку та застарілу концепцію кадрової політика не встигає реагувати на різкі зміни ринкової ситуації, нові вимоги до мобільної переорієнтації власних кадрів, впровадження сучасних технологій роботи персоналу. Основним резервом зростання промислового виробництва є ефективне управління персоналом підприємства.


Дод.точки доступу:
Кифяк, В.І.; Чуса, Г.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)