Припхан, Ірина Ігорівна.
    Суспільна мораль у системі правового регулювання суспільних відносин [Текст] / І. І. Припхан // Держава і право. - 2008. - Вип. 39. - С. 256-262. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Суспільні відносини--Філософія права--Україна
Анотація: Мораль є основою суспільного життя людей. Саме вона дає відповіді на питання, в яких соціально допустимих формах вони можуть у даному суспільстві і в даних суспільних умовах задовільнити свої потреби, не ставлячи під сумнів існування суспільних умов.





    Припхан, Ірина Ігорівна.
    Конституційний вимір суспільної моралі [Текст] / І. І. Припхан // Держава і право. - 2008. - Вип. 41. - С. 267-272. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конституціалізм--Суспільство і мораль--Конституційне право--Україна
Анотація: Процес відродження незалежної демократичної України з її прагненням увійти повноправним членом у світове співтовариство передбачає не тільки соціально-економічні перетворення українського суспільства, а й утворення високодуховного середовища на основі загальнолюдських цінностей та моралі.





    Припхан, Ірина Ігорівна.
    Теоретичні дослідження суспільної моралі у сучасній філософсько - правовій науці [Текст] / І. І. Припхан // Держава і право. - 2008. - Вип. 42. - С. 233-238. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мораль і суспільство--Суспільна свідомість--Філософія права--Україна
Анотація: Правову основу дослідження поняття "суспільна мораль" становлять Конституція України, закони України, міжнародне законодавство, нормативні акти Президента України, Кабінету Міністрів України, галузеве законодавство України, відомчі нормативні акти, що регулюють відносини у сфері захисту моралі суспільства.





    Припхан, Ірина Ігорівна.
    Юридична відповідальність за порушення конституційно-правових засад суспільної моралі [Текст] / І. І. Припхан // Держава і право. - 2010. - Вип. 50. - С. 189-196. - Бібліогр. наприкінці робіт.
Рубрики: Суспільна свідомість
   Конституційне право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
суспільна мораль, конституційно-правлві засади, конститіційна відповідальність.
Анотація: Досліджуються поняття та особливості юридичної відповідальності за порушення конституційно-правових засад суспільної моралі.