Половіна, Олена
    Мистецька освіта дошкільнят: свобода, творчість, інтеграція [Текст] / Олена Половіна // Дошкільне виховання. - 2019. - № 5. - С. 3-8 . - ISSN 0321-1401
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Дошкільна педагогіка--Образотворчість
Кл.слова (ненормовані):
інтегрована освіта -- мистецьке заняття -- малювання -- образотворення
Анотація: "Мистецтво - це насамперед творчість, пізнання й відображення світу через емоції та почуття. Чому ж у традиційній дошкільній освіті перевагу віддають формуванню технічних навичок, наслідуванню зразка, а не вільній творчості й емоційним переживанням? З поданої статті ви дізнаєтесь, як перейти від репродуктивної до креативної мистецької діяльності, яку міру свободи надавати дітям і як мотивувати їх до занять."

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Половіна, Олена
    Митецька освіта сьогодні: (вибір) синтез підходів [Текст] / Олена Половіна // Дошкільне виховання. - 2019. - № 12. - С. 3-5 . - ISSN 0321-1401
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Дошкільна педагогіка--Образотворчість
Кл.слова (ненормовані):
творчість -- якість освіти -- мистецька освіта
Анотація: "Як сформувати в малят чуття прекрасного, здатність до глибокого сприйняття творів мистецтва? Це питання завжди було і донині залишається й актуальним, і дискусійним. Короткий огляд проблеми та власне бачення способів її розв'язання пропонує авторка статті."

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Половіна, Олена Анатоліївна.
    Артосвіта дошкільників: технологія образотворення в дії [Текст] / О. А. Половіна // Мистецтво та освіта. - 2020. - № 3. - С. 34-40. - Бібліогр.: 10 назв.
Рубрики: Освіта--Дошкільна--Мистецька
Кл.слова (ненормовані):
художньо-продуктивне образотворення
Анотація: Наведено практичні рекомендації щодо використання технології образотворення в артосвіті дітей дошкільного віку; представлено методичні поради до організації мистецького простору в закладі дошкільної освіти; розкрито алгоритм мистецької взаємодії педагога й дітей під час художньо-продуктивного образотворення; означено вектори роботи з педагогами та описано рефлексійний підхід з метою організації технології образотворення в освітньому процесі закладу дошкільної освіти. Стаття пропагує альтернативні орієнтири супроводу мистецької діяльності дітей дошкільного віку - супровід-співробітництво та супровід-ініціювання, а також орієнтує вихователів на застосування діяльнісно-пошукової моделі організації артосвіти.





    Половіна, Олена.
    Партнерство музичного керівника та вихователя [Текст] / Олена Половіна // Музичний керівник. - 2021. - № 4. - С. 4-7
Рубрики: Музичне виховання дошкільників--Музичний керівник--Співпраця з колегами--Вихователь
Анотація: Імплентація оновленого стандарту дошкільної освіти зумовлює багато запитань від практиків. Що змінилося? На що звернути увагу? Співпраця музичного керівника та вихователя: як саме розподіляють ролі в цьому тендемі та хто за що відповідає у формуванні мистецько-творчої компетентності дошкільників.





    Половіна, Олена.
    Освітня взаємдія по-новому: аналізуємо, агрументуємо, апробуємо [Текст] / Олена Половіна // Музичний керівник. - 2021. - № 8. - С. 4-10
Рубрики: Музичне виховання дошкільників--Музичний керівник--Педагогічний досвід--Поради
Анотація: В методиці музичного виховання провідними є паузи споглядання та паузи вслуховування. Як їх проводити і коли - на знятті, під час індивідуальної роботи з виховатилями чи у самостійній діяльності? А ще - як організовувати таку "новину", як мистецькі або художньо-педагогічні спілкування?". Допоможе вам стаття.





    Половіна, Олена.
    Освітня взаємодія по-новому: артпроєкти [Текст] / Олена Половіна // Музичний керівник. - 2021. - № 9. - С. 11-15
Рубрики: Музичне виховання дошкільників--Музичний керівник--Артпроєкти--Поради
Анотація: Що формує мистецько-творчу компетентність дитини? За оновленим БКДО, це - ігри, екскурсії, прогулянки, перегляди кіно, телепередач і вистав, свята, концерти, шоу-програми тощо. Окремо розробники документа зазначають важливість артпроєктів. Якими мають бути артпроєкти - довгостроковими чи ні? За яким алгоритмом їх організувати, на чому акцентувати увагу? Відповіть ви знайдети в нашій статті.