Борнисевич, В. Б.
    Особливості лікування при кон'юнктивітах у великої рогатої худоби [Текст] / В.Б. Борнисевич, Б.В. Борисевич, В.О. Дорощук, Г.І. Підопригора та ін // Вісник аграрної науки. - 2007 . - № 3 . - С. . 31 - 33 . - Біблю- 9 назв.
Рубрики: Тваринництво України--Велика рогата худоба--Лікування кон'юктивітах
Анотація: Установлено, що запалення кон'юктиви з утворенням на її поверхні плівок згущеного ексудату зумовлено інфікуванням В- гемолітичним стрептококом.


Дод.точки доступу:
Борисевич, Б.В.; Дорощук, В.О.; Підопригора, Г.І.; Коваленко, В.М.; Петренко, О.О.




   
    Суміші поліпропілен/полівініловий спирт. Явище специфічного волокноутворення [Текст] / Н. М. Резанова [та ін.] // Хімічна промисловість України. - 2013. - № 2. - С. 62-66 : табл., рис. - Бібліогр.: с. 66
Рубрики: Полімери--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
розплави сумішей поліпропілен/полівініловий спирт -- реологічні характеристики -- процес волокноутворення
Анотація: Досліджений вплив хімічної природи матричного полімеру на реологічні властивості та процеси структуроутворення в сумішах поліпропілен/полівініловий спирт. Показано, що явище специфічного волокноутворення найбільш чітко реалізується в сумішах, що містяь 20% мас. волокноутворюючого компонента. В'язкість розплавів сумішей значно нижча в порівнянні з в'язкістю вихідних компонентів, проте це не перешкоджає їх успішній переробці на технологічному обладнанні.


Дод.точки доступу:
Резанова, Н. М.; Мельник, І. А.; Цебренко, М. В.; Петренко, О. О.; Овдійчук, Г. В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТН (1)
Вільні: ВДЕТН (1)




    Петренко, О. О.
    Адаптивний підхід до подолання дисбалансу між попитом і пропозицією на ринку праці України [Текст] / О. О. Петренко // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 6. - С. 291-298 : рис. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Економіка праці в Україні--Ринок праці--Дисбаланс на ринку праці--Адаптивний підхід
Анотація: У статті розглянуто процес застосування адаптивного підходу до подолання дисбалансу між попитом і пропозицією на ринку праці, що виражено через пошук і подальше використання трудових резервів шляхом формування та реалізації низки заходів. Запропоновано два напрями до формування адаптивної системи професійного навчання працівників промисловості: по-перше, підвищення її внутрішньої властивості – адаптивності; по-друге, застосування функціонального підходу для підвищення рівня адаптації системи. Доведено, що гострої необхідності набуває формування політики щодо задоволення попиту підприємств на робітників-станочників та перепідготовки безробітних, які не можуть працевлаштуватись за професією.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)