Петренко, О. І.
    Діяльність холдингових компаній і промислово-фінансових груп в Україні та шляхи покращення умов їх функціонування [Текст] / О. І. Петренко // Економіка та держава. - 2005. - № 8. - С. 13-16. - Бібліогр.: с.16
Рубрики: Економіка України--ПІДПРИЄМНИЦТВО--ХОЛДИНГИ--ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВІ ГРУПИ
Кл.слова (ненормовані):
ТИП ІНТЕГРАЦІЇ -- КЛАСИФІКАЦІЯ ПФГ
Анотація: Представлені визначення, класифікація, а також шляхи створення холдингів та промислово-фінансових груп. Проводиться порівняння існування даних структур в Україні та в Росії.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Петренко, О. І.
    Обгрунтування інвестиційних рішень холдингу [Текст] : на прикладі акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" / О. І. Петренко // Економіка та держава. - 2005. - № 12. - С. 56-59. - Бібліогр.: с. 59
Рубрики: Інвестиційна програма--УКРРІЧФЛОТ
Кл.слова (ненормовані):
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО -- ФУНКЦІОНУВАННЯ ПФГ -- ОЦІНКА КОРПОРАТИВНОСТІ
Анотація: Представлені інвестиційні програми акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот". Описана методика оцінки функціонування ПФГ і використаний її алгоритм для обгрунтування інвестиційних рішень компанії холдингового типу АСК "Укррічфлот"

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Петренко, О. І.
    Контрейлерні перевезення як інструмент розвитку інтегрованих транспортних систем [Текст] / О. І. Петренко , О. І. Горбенко // Економіка та держава. - 2017. - № 5. - С. 70-74. - Бібліогр. с. 74 (13 назв)
Рубрики: Вантажні перевезення--Контрейлерні технології
Анотація: У статті розглядаються питання, які присвячені аналізу світового та вітчизняного досвіду здійснення контрейлерних перевезень. Визначено поняття та основні види контрейлерних перевезень. Проаналізовані провідні світові та вітчизняні контрейлерні технології та відзначено, що в світовій практиці набули поширення такі технології, як: RoLa (або "біжуче шосе"), LoLo, Flexiwaggon, CargoBeamer, CargoSpeed, Modalohr, MegaSwing, а в Україні використовується лише технологія з торцевою рампою. ??У дослідженні згруповано переваги та недоліки здійснення контрейлерних перевезень, а також відмічено, що, не дивлячись на значні переваги комбінованих перевезень, географічне положення та потенціал країни для розвитку торговельно-транспортної мережі, Україна не в повній мірі використовує ці перевезення через низку проблем. Для розв'язання цих проблем можна запропонувати чотири групи завдань, а саме: економічні, технологічні, організаційні та законодавчі.


Дод.точки доступу:
Горбенко, О. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)