Нестерович, Володимир.
    Конституційно-правові засади лобіювання у Федеративній Республіці Німеччини [Текст] / В. Нестерович // Вибори та демократія. - 2009. - № 3. - С. 59-66
Рубрики: Лобіювання--Конституційно-правові засади--ФРН





    Нестерович, Володимир.
    Типології лобіювання у контексті сучасних політико-правових трансформацій [Текст] / В. Нестерович // Вибори та демократія. - 2009. - № 4. - С. 34-42. - Библиогр.: с.42-43 (27 назв)
Рубрики: Лобіювання--Правотворчі процеси





    Нестерович, Володимир.
    Суб’єктна та об’єктна складові інституту лобіювання у США [Текст] / Володимир Нестерович // Віче. - 2010. - № 3. - С. 16-21 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лобізм в США--Законодавче регулювання
Анотація: Розглянуті процеси лобіювання у США, де для конституційної практики характерно, що кожний нормативно-правовий акт під час його прийняття органами влади є предметом лобіювання.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Нестерович, Володимир.
    Pro et contra. Здійснення лобіювання на користь іноземних інтересів [Текст] / Володимир Нестерович // Віче. - 2010. - № 21. - С. 32-35 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лобізм--Іноземний
   Лобізм в США

Анотація: Автор аналізує генезис та наявну зарубіжну та вітчизняну практику іноземного лобіювання. На сьогоднішній день експерти виокремлюють два світові центри іноземного лобіювання - це Вашингтон і Брюссель. Про них іде мова в статті.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Нестерович, Володимир.
    Вплив етнічних діаспор на прийняття правових актів у США [Текст] / Володимир Нестерович // Віче. - 2013. - № 8. - С. 19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Діаспори--Правова база співробітництва--США
   Лобізм в США

Анотація: Автор досліджує генезис впливу етнічних діаспор на прийняття рішень правових актів у США, виокремлюючи три три основних періоди і вважає цей вплив невід’ємною частиною американської демократії. Можливість здійснення такого впливу є своєрідною філософією політики США як країни котру заснували і розбудували іммігранти. З огляду на невідворотність цього впливу він має надзвичайно детальне правове регламентування з високими вимогами реєстрації та звітності усіх здійснених лобістських контактів, має потужний громадський контроль.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Нестерович, Володимир.
    Громадські протести на окремих територіях Українського Донбасу протягом весни 2014 року: причини та наслідки. [Текст] / Володимир Нестерович // Віче. - 2014. - № 21. - С. 14-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Внутрішня політика України--Акції протесту--Донбас, 2014 р.
   Громадсько-політичні явища--Протести--Україна

Анотація: Проаналізовано внутрішні соціально-економічні та політико-правові причини громадських протестів на окремих територіях Донбасу протягом весни 2014 року, які призвели до порушення суверенітету та територіальної цілісності України.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Нестерович, Володимир.
    Роль друкованих парламентських видань у забезпеченні діалогової комунікації між парламентами та громадкістю [Текст] / В. Нестерович // Віче. - 2015. - № 13. - С. 34-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Парламент--Громадськість





    Нестерович, Володимир.
    Інституційне утвердження електронних петицій в Україні в контексті зарубіжного досвіду [Текст] / В. Нестерович // Віче. - 2015. - № 22. - С. 18-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Петиції--Електронні--Україна