Островерх, Лариса Леонідівна.
    Еволюція грошей як генератор нових викликів, що впливають на економічну безпеку держави [Текст] / Лариса Леонідівна Островерх, Вадим Валентинович Нароган // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 8. - С. 6-12. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Глобалізація--Інтеграція--Гроші--Економічна безбека
Кл.слова (ненормовані):
Глобалізація -- Інтеграція -- еволюція грошей -- фіатна валюта -- криптовалюта -- майнинг -- економічна безбека
Анотація: У статті досліджується проблема еволюції грошей, яка невідворотно призводить до появи нових структурованих фінансових продуктів, серед яких особливо популярними виявилися криптогроші. Сьогодні можна з впевненістю констатувати, що сучасні гроші істотно розрізняються і не володіють тими характеристиками та властивостями, які мали звичайні монетарні та паперові гроші. У статті розглядається процес перетворення грошей з об’єктивного регулятора макроекономічних процесів в найважливішу керуючу силу, в самостійно функціонуючі знакові інструменти.


Дод.точки доступу:
Нароган, Вадим Валентинович




    Нароган, Вадим Валентинович.
    Оптимізація монетарної стратегії держави як відповідь на фінансові дисбаланси [Текст] / Вадим Валентинович Нароган // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 9. - С. 6-12. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Монетарна стратегія--Національна економіка
Кл.слова (ненормовані):
монетарна стратегія -- монетарний режим таргетування -- цільові орієнтири -- національна економіка -- фінансові дисбаланси -- монетарна влада -- монетарна політика
Анотація: У статті досліджується питання вибору того чи іншого монетарного режиму, його правильного та ефективного застосування, аналізу можливих наслідків, адже ефективна монетарна політика держави є одним із головних важелів впливу на фінансові дисбаланси в національній економіці.В ідеалі монетарна політика покликана забезпечити стабільність цін, повну зайнятість та економічне зростання - такі її кінцеві цілі.