Назаров, І.
    Підстави та порядок припинення повноважень члена Вищої ради юстиції [Текст] / І. Назаров // Право України. - 2006. - № 12. - С. 79-82. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Юстиція в Україні--Вища рада юстиції України--Оскарження рішень
Анотація: Відповідно до чинного законодавства України Вища рада юстиції - це колегіальний, незалежний орган, відповідальний за формування високопрофесфйного суддівського корпусу, здатного кваліфіковано здійснювати правосуддя на професійній основі.





    Назаров, І.
    Прокуратура України на шляху до європейських стандартів [Текст] / І. Назаров // Право України. - 2007. - № 2. - С. 85-88. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Прокуратура України--Європейські стандарти
Анотація: Україна при вступі до Ради Європи, зобов'язалася дотримуватися своїх загальних обов'язків згідно зі Статусом Ради Європи - плюралістичної демократії, верховенства права та захисту прав людини і основних свобод усіх осіб.





    Назаров, І.
    Конституційні засади побудови судових систем країн Європейського Союзу [Текст] / І. Назаров // Юридична Україна. - 2008. - № 2 . - С. 81-85
Рубрики: Судові системи--Конституційні засади--Європейський союз
Анотація: Про окремі аспекти конституційного та законодавчого регулювання судової влади та структури судової системи у країнах ЄС.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Назаров, І.
    Принцип ступінчастості судової системи в Україні та Євпропейських державах [Текст] / І. Назаров // Право України. - 2009. - № 6. - С. 84-89. - Библиогр.: с. 89 (9 назв)
Рубрики: Судова система України
   Судова система зарубіжних країн--Європа

Анотація: Проблеми структури судової системи та принципів її побудови.





    Назаров, І.
    Принципи спеціалізації у побудові судової системи України та європейських країн [Текст] / І. Назаров // Юридична Україна. - 2009. - № 4. - С. 106-111. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судова система--Побудова--Україна--ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНИ
Анотація: Досліджуються окремі аспекти визначення та законодавчого регулювання принципу спеціалізації судової системи України та закордонних країн.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Назаров, І.
    Значення принципу інстанційності для організації судової системи України та європейських країн [Текст] / І. Назаров // Юридична Україна. - 2009. - № 5. - С. 121-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судова система--Організація--Інстанції--Україна--ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНИ
Анотація: Розглядаються окремі аспекти визначення та законодавчого регулювання судової інстанції та принципу інстанційності.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Назаров, І.
    Міжнародний досвід щодо уніфікації принпипів побудови судової системи [Текст] / І. Назаров // Право України. - 2010. - № 7. - С. 169-175. - Библиогр.: с. 174 (11 назв)
Рубрики: Міжнародне право--Судова система
Анотація: У статті аналізуються правові акти, норми й принципи міжнародного права, які містять положення щодо організації й діяльності судової влади. Вказується на необхідність застосування та дотримання Україною міжнародних демократичних стандартів у побудові судової системи, особливо під час проведення судової реформи.





    Назаров, І.
    Класифікація судових систем європейських держав [Текст] / І. Назаров // Вісник Академії правових наук України. - 2011. - № 1. - С. 198-207
Рубрики: Судова система зарубіжних країн--Європейський Союз
Анотація: В статті аналізуються наукові погляди на класифікацію судових систем світу, критерії такої класифікації і типи судових систем. Пропонується звернути увагу не на всі країни світу, а лише на ті, які входять до Європейського Союзу.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)


343
Н 440


    Назаров, І. В.
    Принципи незалежності та самостійності суду: співвідношення понять [Текст] / І. В. Назаров // Незалежний суд - гарантія захисту прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 30 трав. 2009 р. - Чернівці, 2009. - С. 169-172. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Судова система--Україна

Є примірники у відділах:
1 Інв.Б 518950 - Б.ц. (вільний)




    Назаров, І.
    Завдання та повноваження Вищого судового органу (на прикладі європейських країн) [Текст] / І. Назаров // Право України. - 2012. - № 11-12. - С. 73-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Верховний Суд України
   Судова система зарубіжних країн--Європа

Анотація: У статті аналізується проблематика законодавчого забезпечення та функціонування Верховного Суду України. Аналізується статус Верховного Суду України, його місце у вітчизняній судовій системі порівняно з зарубіжними аналогами. Формулюються пропозиції покращення ефективності роботи найвищого судового органу України.





    Назаров, І.
    Джерела судового права [Текст] / І. Назаров // Право України. - 2015. - № 3. - С. 53-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судове право--Україна
Анотація: У статті аналізуються різні точки зору на поняття судового права та його межі як явища, що визначають можливий перелік джерел судового права. Робиться їх класифікація за юридичною силою та змістом, наводяться приклади за групами. Доводиться, що до джерел судового права не можна відносити лише нормативно-правові акти органів законодавчої та виконавчої влади і, відповідно, обгрунтовується потреба враховувати акти органів суддівського самоврядування, судову практику та акти органів, що здійснюють організаційне забезпечення судових органів.





   
    Київському національному університету імені Тараса Шевченка - 185, економічному факультету - 75: історія і сучасність / А. Ігнатюк [та ін.] // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2019. - № 7. - С. 7-17 . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--ВНЗ--Україна
Кл.слова (ненормовані):
університетська економічна освіта -- університетська економічна наука
Анотація: У статті висвітлено визначальні віхи становлення, структурної розбудови та розвитку економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за 75 років його славної історії. Розкрито найвагоміші здобутки економічного факультету в реалізації основних напрямів його функціонування в освітній та науковій галузях.


Дод.точки доступу:
Ігнатюк, Анжела; Гражевська, Надія; Гайдай, Тетяна; Назаров, І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Назаров, І. В.
    Вища освіта та академічна доброчесність – проблеми поєднання [Текст] / І. В. Назаров // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 408-412. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Академічна доброчесність
Кл.слова (ненормовані):
порушення академічної доброчесності -- академічний плагіат -- Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти
Анотація: У статті йдеться про нормативно врегулювання порівняно нового для України поняття «академічний плагіат». Аналізуються норми законодавства, що мають відношення до встановлення поняття академічної доброчесності, видів порушень академічної доброчесності, процедури розгляду питань про імовірні порушення академічної доброчесності, видів відповідальності за порушення академічної доброчесності та органи, що мають право їх застосовувати. Окрема увага приділяється проблематиці встановлення факту академічного плагіату та його відмінності від плагіату.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)