Мельник, Тетяна.
    Електронний документообіг та електронний підпис [Текст] / Т. Мельник // Бухгалтерський облік і аудит. - 2008. - № 7. - С. 47-53. - Бібліогр. с. 53 (7 назв.)
Рубрики: Електронні документи
   Підприємства--Управління--Інформаційні технолгії

Анотація: Розкрито сутність і значення електронного документообігу та електронного цифрового підпису для підприємств, установ і організацій, визначено переваги й недоліки впровадження новітніх інформаційних технологій в управління підприємством.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна.
    Податкова звітність в електронному вигляді: теорія та практика [Текст] / Т. Мельник // Бухгалтерський облік і аудит. - 2008. - № 10. - С. 43-47. - Бібліогр. с. 47 (8 назв.)
Рубрики: Податкова звітність--Інформаційні технології
   Електронні документи--Податкова звітність

Анотація: Метою статті є визначення переваг використання системи приймання й обробки податкової звітності в електронному вигляді як засобу підвищення ефективності роботи бухгалтерської служби на підприємстві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна.
    Призначення та розрахунок пенсій [Текст] / Т. Мельник // Бухгалтерський облік і аудит. - 2009. - № 1. - С. 32-39. - Бібліогр. с. 39 (9 назв.)
Рубрики: Пенсії--Призначення
Анотація: У статті розглянуто питання призначення та розрахунок пенсій, види пенсій, перерахунок та його особливості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна.
    Шість віршів [] : [поезія] / Тетяна Мельник // Сучасність. - 2009. - № 12. - С. 139-140. - Зміст: "Сонет" ; "Kreuzberg"
Рубрики: Українська література--Поезія, 21 ст.





    Мельник, Тетяна.
    Інституціональні передумови нарощення лісосировинного потенціалу / Т. Мельник // Економіст. - 2011. - № 11. - С. 86-88
Рубрики: Лісове господарство--Підприємницька діяльність--Перспективи активізації--Україна

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна.
    Повернення "втрачених" портретів українських мистців А.Г. Петрицького [Текст] / Т. Мельник // Образотворче мистецтво. - 2011. - № 3-4. - С. 10-13
Рубрики: Художники--Персоналії--Україна
Анотація: Мистецька спадщина українського художника Анатоля Галактіоновича Петрицького.


Дод.точки доступу:
Петрицький, Анатолій Галактіонович (укр. художник театру ; 1895-1964) \о нем\




    Остролуцький, Микола.
    Концентрація банківського сектору: оцінка та аналіз [Текст] / М. Остролуцький, Т. Мельник // Вісник Національного банку України. - 2012. - № 5. - С. 35-39. - Бібліогр. с. 39 (10 назв)
Рубрики: Банки України
Анотація: Існує багато суперечливих поглядів щодо оцінки та трактування рівня концентрації банківського сектору. Кожний із них має право на життя, їх опису та розвитку присвячено дослідження та розробки. Проте й досі не існує однозначного тлумачення впливу цього явища на економіку. Авторами розглянуто деякі підходи щодо оцінки рівня концентрації банківського сектору та виявлено основні фактори, що впливали на зміну його динаміки в Україні.


Дод.точки доступу:
Мельник, Тетяна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна.
    Випуск боргових зобов’язань як важлива складова диверсифікації джерел інвестиційного забезпечення розвитку регіональних лісогосподарських комплексів [Текст] = Issuing debt as an important part of diversification of sources of investment security development of regional forestry complex / Тетяна Мельник // Економіст. - 2012. - № 12. - С. 55-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Інвестиційне забезпечення--Диверсифікація джерел--Україна
Анотація: У статті висвітлено актуальні проблеми інвестиційного забезпечення розвитку регіональних лісогосподарських комплексів у сучасних умовах. Обґрунтовується доцільність випуску лісогосподарськими підприємствами боргових зобов’язань як ефективної форми акумуляції фінансових ресурсів. Запропоновано створення емітентом боргових зобов’язань страхового та інвестиційного фондів для відшкодування можливих втрат і фінансування лісогосподарських проектів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна.
    Нарощення інвестиційного потенціалу лісогосподарського виробництва: регіональні пріоритети та інституціональні форми [Текст] / Тетяна Мельник // Економіст. - 2013. - № 12. - С. 34-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Інвестиційний потенціал--Україна
Анотація: У статті розглядаються передумови нарощення інвестиційного потенціалу лісогосподарського виробництеа в окремих регіонах. Визначено основні проблеми та принципи інвестування лісогосподарських та лісоохоронних проектів, ідентифіковано складові цілісного організаційно-економічного механізму інвестиційного забезпечення розвитку лісогосподарського комплексу. інтеграція суб'єктів приватного лісогосподарського підприємництва та державних лісогосподарських підприємств у формі державно-приватного партнерства визначена як найбільш перспективна інституціональна форма нарощення інвестиційного потенціалу лісогосподарського виробництва в сучасних умовах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Ламонова, Оксана.
    Марення на березі лебединого озера [Текст] / О. Ламонова // Наука і суспільство. - 2013. - № 11/12. - С. 62-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Художники України--Персоналії
Анотація: У статті йдеться про київську художницю Тетяну Мельник.


Дод.точки доступу:
Мельник, Тетяна \о ней\




    Голян, Василь.
    Інвестиційна діяльність суб'єктів лісогосподарського підприємництва: основні проблеми, передумови та пріоритетні напрями вдосконалення [Текст] / В. Голян, Тетяна Мельник, Максим Шестак // Економіст. - 2014. - № 6. - С. 22-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Інвестиційна діяльність--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
капітальні інвестиції -- коннкурентні переваги -- лісова сировина -- інвестиційна привабливість
Анотація: Встановлено, що економічна криза, яка мала місце у 90-х роках та у 2008 році, негативним чином відобразилася на динаміці фінансування потреб лісового господарства, що не дає можливості повною мірою використовувати резерви розширеного відтворення лісо-ресурсного потенціалу та комплексного використання відходів лісосічного виробництва. Встановлено, що за період із 2001 по 2012 рік у динаміці капітальних інвестицій у лісове господарство та пов'язані з ним послуги кардинальних зрушень у бік позитивних змін не відбулося, що свідчить про необхідність розширення спектра форм, методів і джерел інвестиційного забезпечення реалізації лісогосподарських та лісоохоронних проектів. Пріоритетні напрями інвестиційної діяльності лісогосподарських підприємств у сучасних умовах включають насамперед: придбання сучасного високотехнологічного обладнання лісозаготівлі та первинної і поглибленої переробки деревини; формування матеріально-технічної бази та інформаційного забезпечення маркетингових каналів просування готової продукції на цільові ринки та сервісного обслуговування; формування науково-дослідної та виробничої бази плантаційного лісівництва; розбудова техніко-технологічної бази заготівлі недеревної сировини та другорядних лісових матеріалів; нарощення інфраструктурного й природно-ресурсного потенціалу рекреаційного лісокористування та мисливського господарства.


Дод.точки доступу:
Мельник, Тетяна; Шестак, Максим
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мигаль, Олександр.
    Соціальне партнерство навчального закладу і підприємств в умовах кластеру [Текст] / О. Мигаль, Т. Мельник // Професійно-технічна освіта. - 2015. - № 3. - С. 30-32
Рубрики: Соціальне партнерство--Кластери--Робітничі кадри
Анотація: Профорієнтаційна робота.


Дод.точки доступу:
Мельник, Тетяна




    Мельник, Тетяна.
    Перспективи розвитку експорту України в умовах євроінтеграції [Текст] / Тетяна Мельник, Катерина Пугачевська // Журнал європейської економіки. - 2018. - № 2 (Т. 17). - С. 208-224. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Міжнародна торгівля--Експорт--Європейська інтеграція--Україна
Анотація: Проведено компаративний аналіз коефіцієнта участі в міжнародному поділі праці та коефіцієнта ефективності експорту України й основних її торговельних партнерів.


Дод.точки доступу:
Пугачевська, Катерина




    Мельник, Тетяна Григорівна.
    Внутрішній контроль доходів та витрат готельних підприємств [Текст] / Тетяна Григорівна Мельник, Уляна Іванівна Клим // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 3. - С. 14-16. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Готельний бізнес--Доходи--Витрати
Кл.слова (ненормовані):
готельний бізнес -- доходи -- витрати -- внутрішній контроль -- організація контролю
Анотація: У статті досліджено особливості проведення внутрішнього контролю доходів та витрат готельних підприємств. Визначено джерела інформації для внутрішнього контролю доходів та витрат. Проаналізовано етапи проведення внутрішнього контролю результатів діяльності готельних підприємств. Розробка системи контролю на підприємствах готельного господарства повинна відбуватися з урахуванням не тільки галузевих особливостей, а й на базі аналізу фінансових показників.


Дод.точки доступу:
Клим, Уляна Іванівна




    Мельник, Тетяна.
    Протекціонізм у регулюванні прямих іноземних інвестицій [Текст] / Тетяна Мельник, Кирило Касянок // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 3. - С. 5-18 : табл. - Бібліогр.: с. 15-18
УДК
Рубрики: Іноземні інвестиції--Регулювання
Кл.слова (ненормовані):
багатонаціональні компанії -- інвестиційний протекціонізм -- країни-члени G20
Анотація: Проаналізовано сучасні тенденції регулювання прямих іноземних інвестицій та розкрито роль протекціоністських заходів у цих тенденціях. Визначено основні суб'єкти та країни, проти яких спрямовані заходи протекціонізму у сфері регулювання прямих іноземних інвестицій. Досліджено галузеву структуру та інструментарій протекціоністської інвестиційної політики країн-членів G20.


Дод.точки доступу:
Касянок, Кирило
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна.
    Національні інноваційні системи: вплив транснаціоналізації [Текст] / Тетяна Мельник, Катерина Гринько // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 6. - С. 18-26 : табл., рис. - Бібліогр.: с. 25-26
УДК
Рубрики: Національна економіка--Інновації--Транснаціональні корпорації
Кл.слова (ненормовані):
інноваційна діяльність -- ТНК -- НДДКР -- транснаціональні компанії -- міжнародний ринок -- патенти -- інвестори -- прямі іноземні інвестиції -- інвестиційні проєкти
Анотація: Розглянуто вплив транснаціональних корпорацій (ТНК) на розвиток національних інноваційних систем (НІС) та глобальний ринок інновацій. Наведено рейтинг найбільших інвесторів у НДДКР із країн, що розвиваються. Проаналізовано частки інвестиційних проектів НДДКР у загальній кількості за галузями.


Дод.точки доступу:
Гринько, Катерина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна
    Пальчики-помагайчики : пальчикові ігри-віршики для дітей усіх вікових груп [Текст] / Тетяна Мельник // Дошкільне виховання. - 2020. - № 7. - С. 19-21 . - ISSN 0321-1401
Рубрики: Дошкільна педагогіка--Гра
Кл.слова (ненормовані):
дрібна моторика -- розвиток мовлення

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна.
    Інституційне забезпечення міжнародної конкурентоспроможності АПК України [Текст] / Тетяна Мельник, Юлія Туніцька // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2020. - № 4. - С. 69-89 : табл., рис. - Бібліогр.: с. 83-89
УДК
Рубрики: Міжнародне співробітництво--Сільське господарство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
харчова промисловість -- коронавірусна інфекція COVID-19 -- програма співробітництва -- міжнародні організації -- Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) -- ISO незалежна неурядова МО -- Організація стандартизації Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН) -- Міжнародна організація з цукру (МОЦ) -- Міжнародна рада із зерна (МРЗ)


Дод.точки доступу:
Туніцька, Юлія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мельник, Тетяна
    Інноваційна система України: потенціал імпортозаміщення високотехнологічними товарами [Текст] / Тетяна Мельник, Катерина Гринько // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 2. - С. 4-29
Рубрики: Інновації
   Зовнішня торгівля--Інноваційна система

Анотація: Досліджено сутність національної інноваційної системи (НІС), проаналі­зовано сучасний стан і потенціал НІС Українита визначено передумови імпортозаміщення високотехнологічними товарами. Розраховано частки експорту та імпорту високотехнологічних товарів. Обґрунтовано перспективи розвитку вітчизняної НІС в умовах реалізації технологічних укладів і надано пропозиції щодо нарощування її потенціалу.


Дод.точки доступу:
Гринько , Катерина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)