Маршавін, Ю. М.
    Безробіття та як його позбутися [Текст] / Ю.М.Маршавін // Трибуна. - 2001. - № 5-6. - С. 28-29
Рубрики: Безробіття в Україні





    Маршавін, Ю. М.
    Теоретико-методологічні основи регулювання ринку праці [Текст] / Ю.М. Маршавін // Економіка та держава. - 2004. - № 7. - С. 6-14
Рубрики: Ринок праці





    Маршавін, Ю. М.
    Державна служба зайнятості як інституційний чинник ринку праці: шляхи підвищення функціональної ефективності [Текст] / Ю. М. Маршавін // Економіка та держава. - 2005. - № 2. - С. 6-11
Рубрики: Служба зайнятості в Україні
   Ринок праці--Працевлаштування






    Маршавін, Ю. М.
    Шляхи підвищення ефективності державного навчання безробітних в умовах сучасного ринку праці [Текст] / Ю.М. Маршавін // Економіка і держава. - 2005. - № 6. - С. 63-67
Рубрики: Безробітні в Україні--Державне навчання
Анотація: Про систему професійного навчання в Україні та шляхи підвищення його ефективності.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Маршавін, Ю. М.
    Соціально-етичне підприємництво як фактор продуктивної зайнятості і соціально орієнтованої економіки [Текст] / Ю.М. Маршавін // Економіка та держава. - 2006. - № 2. - С. 91-92. - Бібліогр.: 5 назв
Рубрики: Соціально-етичне підприємництво
Кл.слова (ненормовані):
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Анотація: У статті аналізується соціально-етичне підприємництво і його спрямованість не тільки на задоволення потреб споживачів, а й на забезпечення зайнятості і певного рівня добробуту найманих працівників.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Маршавін, Ю. М.
    Шляхи вдосконалення технологічних засад працевлаштування осіб з особливими потребами [Текст] / Ю. М. Маршавін // Економіка та держава. - 2008. - № 5. - С. 88-90. - Бібліогр. с. 90 (5 назв.)
Рубрики: Люди з особливими потребами--Працевлаштування
Анотація: У статті аналізуються технологічні основи працевлаштування осіб з особливими потребами, доводиться, що з цією метою необхідно підвищити ефективність використання потенціалу державної служби зайнятості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Маршавін, Ю. М.
    Зовнішньоекономічна діяльність як чинник продуктивної зайнятості населення [Текст] / Ю. М. Маршавін // Економіка та держава. - 2010. - № 3. - С. 11-13. - Бібліогр. с. 13 (7 назв)
Рубрики: Зовнішньоекономічна діяльність
Анотація: У статті аналізується вплив зовнішньоекономічної діяльності на ринок праці, наслідки для стану зайнятості населення вступу України до СОТ. Виявлено основні чинники, що стримують розвиток експортної активності вітчизняних підприємств. запропоновано напрями удосконалення зовнішньоекономічної політики як чинника формування продуктивної зайнятості населення, удосконалення її структури.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Маршавін, Ю. М.
    Професійний дисбаланс на ринку праці: економічні втрати та шляхи їх мінімізації [] / Ю. М. Маршавін // Економіка та держава. - 2014. - № 8. - С. 6-9. - Бібліогр. с.9 (4 назви)
Рубрики: Трудові ресурси--Професійна освіта--Економічні ризики
Анотація: У статті опрацьовано методологічні підходи та інструментарій визначення економічних втрат через невідповідальність підготовки персоналу у професійно-технічних і вищих навчальних закладах потребам ринку праці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Маршавін, Ю. М.
    Теоретичні та практичні засади оцінювання економічної ефективності активних програм на ринку праці [Текст] / Ю. М. Маршавін // Демографія та соціальна економіка. - 2016. - № 3. - С. 186-198. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ринок праці--Безробіття





    Маршавін, Ю. М.
    Імператив політики зайнятості в умовах турбулентного розвитку вітчизняної економіки [Текст] / Ю. М. Маршавін // Економіка та держава. - 2018. - № 7. - С. 4-8 : граф. - Бібліогр. с. 7-8 (19 назв)
Рубрики: Зайнятість --Державна політика
Анотація: У статті доведено, що в Україні весь період ринкової трансформації державна політика зайнятості має відверто спрощений характер як за спрямованістю (головною метою вбачається зниження рівня безробіття, особливо зареєстрованого), так й за механізмами та інструментами реалізації (реформування та удосконалення форм роботи державної служби зайнятості). З використанням кореляційного та графічного аналізу показано, що основними причинами кризових явищ у сфері зайнятості є низькі обсяги капітальних інвестицій, ненадійність банківської системи, малі розміри особистого споживання населення та зниження обсягів експорту.??З огляду на те, що ринок праці функціонує під впливом всіх основних чинників економічного середовища, які взаємодіють за принципом сполучених судин, розроблено імператив державної політики зайнятості, сутність якого полягає в її інноваційно-інвестиційному забезпеченні на підставі удосконалення грошово-кредитної політики, особливо в частині підвищення надійності банківської системи, використання такого значного резерву кредитних ресурсів, як кошти населення, застосування перешкод витіканню грошей з кордони України. Доведено необхідність стимулювання експортної активності українських підприємств, яка має базуватися на IT-технологіях, виробництві конкурентоспроможної продукції кінцевого споживання. Підкреслено особливе значення для розвитку сфери зайнятості зростання продуктивності праці, узгоджених з нею темпах підвищення оплати праці та покращення соціального забезпечення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)