Лищенко, О. Г.
    Модель управління якістю продукції на ливарних підприємствах [Текст] / О.Г. Лищенко // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. - 2008. - №1. - С. 74-80. - Бібл.:-5 назв.
Рубрики: Підприємства--Управління продукцією





    Лищенко, О. Г.
    Планування та прогнозування на підприємствах металургійної галузі [Текст] / О. Г. Лищенко // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. - 2009. - № 2. - С. 121-124. - Библиогр.: с. 124 (8 назв)
Рубрики: Металургійні підприємства --Україна





    Лищенко, О. Г.
    Методика аудиту надходження основних засобів [Текст] / О. Г. Лищенко, О. О. Назаренко // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. - 2012. - № 1. - С. 133-137
Рубрики: Аудит--Основні засоби


Дод.точки доступу:
Назаренко, О.О.




    Болдує, М. В.
    Дефініція аудиторських доказів у контексті забезпечення юридичної вірогідності [Текст] / М.В. Болдує, О.В. Болдуєва, О.Г. Лищенко // Економіка та держава. - 2022. - № 1. - С. 23-27. - Бібліогр.: 16 назв
Рубрики: Аудит--Міжнародні стандарти
Анотація: Теоретико-методологічною основою дослідження слугували міжнародні стандарти аудиту, нормативно-правова база України, напрацювання вітчизняних і зарубіжних учених у сфері теорії аудиту, матеріали наукових видань з досліджуваної проблематики. У статті за допомогою використання загальнотеоретичних методів пізнання (аналіз, синтез) досліджено зміст поняття "аудиторські докази", розкрито підходи щодо розуміння його сутності та сформульовано уточнене визначення. Відповідно цільового підходу визначення сутності аудиторських доказів досліджено сукупність аудиторських процедур щодо забезпечення їх якості. При використанні методу абстрагування здійснено логічну інтерпретацію думки аудитора в розрізі послідовного аналізу інформаційних потоків як бази формування аудиторських доказів. Значимість авторського дослідження полягає в підвищенні рівня наукових знань про специфіку аудиторської діяльності в сфері застосування методичних підходів до процесу обгрунтування думки аудитора за допомогою аналізу його інформаційної основи - аудиторських доказів. Запропонований підхід юридичного забезпечення аудиторської впевненості щодо встановлених мети та завдань аудиту передбачає його здійснення виходячи з розуміння бухгалтерського обліку як складової більш широкої інформаційної системи. Теоретичні та методичні розробки дають можливість уточнити процес формування думки аудитора в аудиторському висновку з метою підвищення інформаційного забезпечення внутрішніх і зовнішніх користувачів.


Дод.точки доступу:
Болдуєва, О.В.; Лищенко, О.Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)