Левченко, Катерина.
    Розвиток фінансових послуг з управління активами інституційних інвесторів на ринках, що розвиваються [Текст] / Катерина Левченко // Економіст. - 2015. - № 2. - С. 31-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиційні фонди--Управління активами--Фінансові послуги--Розвиток
Кл.слова (ненормовані):
банківські установи -- страхові компанії -- недержавні пенсійні фонди -- компанії управління активами -- платоспроможність -- ліквідність
Анотація: У статті з'ясовано стан та перспективи розвитку країн з економіками, що розвиваються. Проведено аналіз результатів діяльності компаній з управління активами в Україні. Досліджено діяльність компаній з управління активами в системі обов'язкового накопичувального недержавного пенсійного забезпечення Польщі. Виявлено особливості у правління активами в Туреччині. Наведено схему фінансового посередництва компаній з управління активами на ринках, що розвиваються. З’ясовано залежність розвитку послуг з управління активами від динамічних факторів в країнах з ЕМЕ. Обґрунтовано необхідність імплементації зарубіжного досвіду управління активами в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Левченко, Катерина.
    Глобальні стандарти результативності інвестування [Текст] / К. Левченко // Ринок цінних паперів України. - 2014. - № 9/10. - С. 75-81 : табл., мал. - Бібліогр. с. 81 (10 назв)
Рубрики: Інвестиції
   Міжнародні стандарти

Анотація: У статті проведено аналіз особливостей впровадження у практику діяльності компаній з управління активами міжнародних стандартів оцінки результативності інвестування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Буряченко, Андрій.
    Поведінкова економіка та децентралізація бюджетної системи [Текст] / А. Є. Буряченко, К. М. Левченко // Фінанси України. - 2019. - № 9. - С. 27-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Децентралізація--Бюджетна система--Поведінкова економіка--Україна
Анотація: Розглянуті в статті аспекти процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування в Україні вказують на велике значення поведінкової економіки для місцевих бюджетів. Така економіка дає змогу більш реалістично з точки зору психології обгрунтувати вихідні передумови аналізу поведінки суспільства як платника податків до місцевих бюджетів. Встановлено, що важливу роль у сплаті податків до бюджету місцевого рівня відіграє фактор довіри населення до держави, зокрема до органів місцевого самоврядування.


Дод.точки доступу:
Левченко, Катерина