Левківська, Л. М.
    Соціальна відповідальність у контексті формування стратегічного розвитку сучасного агробізнесу [Текст] / Л. М. Левківська, Т. В. Швець // Економіка АПК. - 2018. - № 7. - С. 74-82 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний бізнес--Соціальна відповідальність
   Агробізнес

Кл.слова (ненормовані):
агробізнес -- соціалізація -- соціальна відповідальність бізнесу -- стратегія -- крос-табуляція -- механізм -- корпоративна стратегія
Анотація: Мета статті - визначити роль і місце соціальної відповідальності агробізнесу в розвитку сільських громад та обгрунтувати доцільність імплементації концепції соціальної відповідальності у бізнес-стратегію підприємства. Результати дослідження використовуватимуться для забезпечення соціальної відповідальності аграрного бізнесу.


Дод.точки доступу:
Швець, Т. В.




    Овдіюк, О. М.
    Методологічні основи управлінських рішень як інструмент ефективного управління підприємствами [Текст] / О. М. Овдіюк, Л. М. Левківська // Економіка АПК. - 2020. - № 1. - С. 75-81 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підприємства--Управління--Інформаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
управлінські рішення -- організаційна структура -- підприємство -- технологія управління -- методологія діагностики -- інформаційне забезпечення
Анотація: Мета статті - висвітлити методологію діагностики ефективності прийняття та реалізації управлінських рішень у підприємницьких структурах. Результати дослідження можуть використовуватися для підвищення ефективності прийнятих управлінських рішень та досягнення результативності поставлених цілей.


Дод.точки доступу:
Левківська, Л. М.




    Левківська, Л. М.
    Роль родових та екологічних поселень у політиці реалізації підприємницького потенціалу України [Текст] / Л.М. Левківська, Т.В. Швець, М.Ф. Плотнікова // Економіка та держава. - 2022. - № 3. - С. 43-48. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Сільські місцевості--Земельні природні ресурси--Використання
Анотація: Орієнтація на сталий розвиток, використання відновлюваних джерел енергії, безвідходна життєдіяльність та ноосферні підходи в освіті і вихованні є тенденціями сьогодення. Вони грунтується на уявленні про свідоме споживання, індивідуальну відповідальність за майбутнє планети, недопущення виключної матеріалістичності як способу життя. Сучасний соціум провокують процес переосмислення сенсу існування на користь багатовекторного прояву свого становлення у довгостроковій перспективі. Проведення дослідження базується на основі досвіду функціонування родового поселення, екополісу та громади стійкого розвитку на півночі України. Їх відвідування, участь у житті спільноти, спостереження за учасниками, аналіз інформаційного забезпечення веб-сайтів, а також неструктуровані інтерв'ю дозволили зібрати необхідні вихідні дані. Ми вважаємо цю статтю робочим документом для подальших досліджень з метою розширення розуміння теми формування моделі соціуму майбутнього. Отримані результати дослідження демонструють систему комунікації, виробництва та освоєння пермакультури як підходу у господарській діяльності альтернативних поселень, наслідки трансформації суспільного життя на користь переважання екологічних та соціальних пріоритетів.


Дод.точки доступу:
Швець, Т.В.; Плотнікова, М.Ф.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)