Курбатов, С.
    Історичний час у дзеркалах Хорхе Луїса Борхеса [Текст] / С.Курбатов // Філософська думка. - 2001. - № 3. - С. 143-154
Рубрики: Аргентинські письменники, 20ст.


Дод.точки доступу:
Борхес, Хорхе Луїс( (Аргентинський письменник) \про нього\




    Курбатов, С.
    Про формування рейтингів університетів в Україні [Текст] / С. Курбатов // Педагогіка і психологія. - 2009. - № 3. - С. 111-120. - Библиогр.: с. 120 (17 назв)
Рубрики: Вища освіта--Університети--Рейтинг
Анотація: Про концепцію формування університетських рейтингів в Україні, яку схвалила вчена рада Інституту вищої освіти АПН України.





    Курбатов, С. В.
    Університетські рейтинги та проблема конкуренції елітних навчальних закладів у глобальному освітньому полі [Текст] / С. В. Курбатов // Педагогіка і психологія. - 2010. - № 4. - С. 111-121. - Библиогр.: с. 121 (21 назва)
Рубрики: Вищі навчальні заклади--Рейтинги
Анотація: Проаналізовано університетські рейтинги в якості глобального механізму, який забезпечує конкуренцію елітних університетів у публічній сфері.





    Бенніч-Бьоркман, Л.
    Інтернаціоналізація вищої освіти: пошук ефективної моделі в контексті україно-шведського співробітництва [Текст] / Л. Бенніч-Бьоркман, С. В. Курбатов // Педагогіка і психологія. - 2011. - № 3. - С. 93-100. - Бібліогр. в кінці ст.100 (22 назви)
Рубрики: Вища освіта--Інтернаціоналізація
Анотація: Досліджено проблеми інтернаціоналізації вищої освіти в Україні крізь призму реалізованих авторами проектів україно-шведського співробітництва в даній галузі. Проаналізовано розробку дискурсу інтернаціоналізації в сучасній англомовній літературі, аргументовано її важливість для ефективного функціонування університету в сучасних умовах.


Дод.точки доступу:
Курбатов, С.В.




    Курбатов, С.
    Університетські рейтинги як альтернативний механізм освітніх вимірювань [Текст] / С. Курбатов // Рідна школа. - 2017. - № 1-2. - С. 3-6. - Бібліогр.: 16 назв.
Рубрики: Університети --Рейтинги--Україна
Анотація: У статті розглянуто феномен університетських рейтингів як альтернативний механізм освітніх вимірювань, що впродовж останніх двох десятиліть стрімко набирає авторитету та популярності. Автор стверджує, що порівняно з іншими механізмами оцінювання якості університетської освіти , зокрема акредитацією, рейтинги є динамічнішими, прозорішими та орієнтованими на очікування від вищої освіти основних груп споживачів та стейкхолдерів.





    Курбатов, С. В.
    Сучасні методологічні підходи до розробки університетських рейтингів [Текст] / С. В. Курбатов // Педагогіка і психологія. - 2018. - № 2. - С. 37-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Заклади вищої освіти--Рейтинг--Світовий досвід--Україна
Анотація: У статті проаналізовано сучасні підходи до розроблення університетських рейтингів. Рейтинги розглянуто як альтернативний механізм освітніх вимірювань, який став надзвичайно впливовим та популярним впродовж останніх двох десятиліть. Описано основні критерії та індикатори найбільш авторитетних міжнародних рейтингів (ARWU, THE, QS, Webometrics) з акцентом на найновіші методологічні коригування та можливості застосування відповідних підходів в Україні. Сформульовано авторські рекомендації щодо розроблення майбутнього національного рейтенгу університетів України.