Культенко, О.
    Працівники НЦБ інтерполу в Україні як суб'єкти правоохоронної діяльності, що має ознаки оперативно-розшукової [Текст] / О. Культенко // Право України. - 2009. - № 3. - С. 136-143. - Библиогр.: с. 143 (20 назв)
Рубрики: Національне центральне бюро Інтерполу
   Інтерпол--В Україні

Анотація: Положення про Національне центральне бюро Інтерполу встановлено, що повноваження НЦБ Інтерполу в Україні покладаються на МВС, що НЦБ у своїй діяльності керується Конституцією України та законодавчими актами України щодо боротьби зі злочинністю.





    Культенко, О.
    Статус та структура інтерполу. Система органів міжнародної організації кримінальної поліції, їх функції та специфіка професійної діяльності [Текст] / О. Культенко // Право України. - 2010. - № 1. - С. 236-240. - Библиогр.: с. 240 (10 назв)
Рубрики: Інтерпол--Статус та структура
   Міжнародна організація кримінальної поліції

Анотація: У статті проаналізовано систему органів Інтерполу, досліджено структуру Генерального Секретаріату та Комісії з контролю за файлами МОКП, висвітлено функції та специфіку професійної діяльності працівників цієї організації.





    Культенко, О.
    Щодо потреби перегляду обсягу правосуб'єктності Інтерполу в Україні [Текст] / О. Культенко // Право України. - 2010. - № 8. - С. 169-173. - Библиогр.: с. 172 (7 назв)
Рубрики: Інтерпол--Україна
Анотація: Розглянуто можливості порівняльного аналізу права як засоби досягнення концептуалізації Інтерполу в Україні. У статті проаналізовані потенційні ризики правотворчості у реформуванні внутрішнього права статусу служби та діяльності МОКП, досліджена оптимальна методологія для врегулювання позиції країни- члена організації, висвітлена необхідність чіткого розподілу відповідальності між державою та міжнародною організацією.





    Культенко, О.
    До проблеми визначення судової юрисдикції Євросоюзу (можливість алгоритмізації) [Текст] / О. Культенко // Право України. - 2016. - № 2. - С. 97-103. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судова юрисдикція--Європейський Союз
Анотація: Стаття присвячена застосуванню математичного методу у професійній діяльності юриста. Розглянуто особливості тлумачення терміна "юрисдикція" в Україні та Європейському Союзі. Проаналізовано Регламент (ЄС) № 1215/2012. Запропоновано схему-алгоритм для визначення юрисдикції в Європейському Союзі.





    Культенко, О. В.
    Цінність життя громадянина США та встановлена вартість середньостатистичного життя людини в Україні за методикою аналізу даних у судових рішеннях [Текст] / О. В. Культенко, В. Б. Шафут // Держава і право. - 2016. - Вип. 72. - С. 410-420. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Злочинність--Вбивства--Винагороди--Судові рішення--Україна
   Злочинність--Судові рішення--США

Анотація: Статтю присвячено встановленню вартості середньостатистичного життя людини в Україні. Проаналізовано дані судових рішень про розмір грошової винагороди за вбивство. Освітлена цінність життя громадянина США.


Дод.точки доступу:
Шафут, В. Б.




    Культенко, О. В.
    Заходи протидії інтелектуальній агорафобії держав засобами транснаціональної комунікації ЄС [Текст] / О. В. Культенко // Держава і право. - 2016. - Вип. 73. - С. 259-272. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Інформація--Глобалізація--Європейський Союз
Анотація: Розглядаються заходи протидії інтелектуальній агорафобії держав засобами транснаціональної комунікації ЄС. Рекомендовано законодавчому органу держави Україна схвалити Концепцію стратегії з охорони прав на інтелектуальну власність.





    Нємазєнко, С. Є.
    Мобільний зв’язок і здоров’я людини: потреба в застосуванні принципу обережності [Текст] / С. Є. Нємазєнко, О. В. Культенко, Я. Т. Бабак // Держава і право. - 2018. - Вип. 79. - С. 148-159. - Бібліогр.: с. 157-158
Рубрики: Радіочастотне електромагнітне випромінювання--Здоров’я населення--Ризики--Україна
Анотація: Досліджено ризик для здоров’я людини від впливу радіочастотного електромагнітного випромінювання (RF-EMR). У формі таблиць авторами упорядковано результати наукових досліджень збільшення розвитку пухлин (лейкозів) у осіб, які використовували мобільний телефон, здійснено класифікацію захворювань за допомогою симптоматики МКХ - 10 (ISD - 10) та раніше проведених досліджень проблем, пов’язаних зі здоров’ям, від мобільного телефону.


Дод.точки доступу:
Культенко, О. В.; Бабак, Я. Т.