Лисюк, В. В.
    Витратний підхід як пріоритетний при оцінці земельних поліпшень [Текст] / В. В. Лисюк, О. Д. Крилова, В. В. Дворнік // Будівництво України. - 2009. - № 5. - С. 2-5 : мал.
Рубрики: Будівництво--Економіка і управління
   Будівлі і споруди--Оцінювання об`єкта

Анотація: У статті авторами розглянуто декілька підходів при оцінці земельних поліпшень. Аналізуючи їх з огляду на економічну ситуацію в країні - витратний підхід візнано як пріоритетний.


Дод.точки доступу:
Крилова, О.Д.; Дворнік, В.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Крилова, О.
    Асканійська тонкорунна порода овець, таврійський внутріпородний тип [Текст] / О. Крилова, К. Заруба // Тваринництво України. - 2012. - № 8. - С. 42-45 : табл. - Бібліогр.: с. 45
Рубрики: Вівчарство--Породи--Селекція
Кл.слова (ненормовані):
асканійська тонкорунна порода -- таврійський внутріпородний тип -- племзаводи -- вовна
Анотація: Викладено матеріал щодо створення таврійського внутріпородного типу, його показники продуктивності та генеалогічна структура провідних племзаводів. Наведено характеристику нових заводських ліній племзаводів "Асканійське" та "Червоний чабан".


Дод.точки доступу:
Заруба, К.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)




    Крилова, О. В.
    Судовий захист права на повагу до приватного життя [Текст] / О. В. Крилова // Держава та регіони. Серія: Право. - 2013. - № 2. - С. 104-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судовий захист--Право на повагу





    Крилова, О. В.
    Окремі аспекти судового захисту авторського права і суміжних прав [Текст] / О. В. Крилова // Держава та регіони. Серія: Право. - 2013. - № 3. - С. 62-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Захист





    Крилова, О. В.
    Грошові потоки в системі забезпечення платоспроможності підприємства [Текст] / О. В. Крилова // Економіка та держава. - 2019. - № 7. - С. 30-33 : табл. - Бібліогр. с. 33 (11 назв)
Рубрики: Підприємства--Грошовий обіг
Анотація: У статті проведено аналіз наявних у наукових публікаціях підходів до визначення сутності грошових потоків, коштів, ресурсів платоспроможності, фінансових потоків та ресурсів. Виявлено відмінності між грошовими і фінансовими ресурсами підприємства. Виявлено дві істотні відмінності між грошовими і фінансовими ресурсами: перше полягає в різних методах їх розрахунку, а друге — в тому, що незважаючи тісний взаємозв'язок (грошові ресурси є матеріальною основою фінансових ресурсів) їх рух не співпадає в часі. Удосконалено схему залежностей між грошовими потоками і платоспроможністю. Рентабельність відображає ефективність господарської діяльності, але розмір прибутку не є першорядним фактором для забезпечення платоспроможності. Прибуток через збільшення власного оборотного капіталу може використовуватися для збільшення оборотних активів, тобто підвищувати ліквідність підприємства. Оборотність на платоспроможність впливає не прямо, а опосередковано, через ліквідність активів, забезпечуючи швидкість їх трансформації в гроші в процесі кругообігу коштів, і через грошові потоки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Крилова, О. В.
    Досвід та особливості функціонування банківських систем країн ЄС та України в умовах глобалізації [Текст] / О. В. Крилова // Економіка та держава. - 2020. - № 4. - С. 117-120 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 120 (10 назв)
Рубрики: Банківська система--Зарубіжний досвід--Україна--ЄС
Анотація: Метою статті стало дослідження факторів, що впливають на досвід функціонування банківської системи в Україні та деяких країн ЄС; надання науково-практичних рекомендацій щодо удосконалення фінансово-правового регулювання банківських відносин України. Проаналізовано окремі показники функціонування банківської системи України та виявлено основні проблеми функціонування вітчизняних банків. Наведено особливості функціонування банківських систем Угорщини, Польщі, Словаччини, Румунії. Запропоновано заходи щодо поліпшення стану банківської системи України. Основний внесок цього дослідження у науку можна принципово узагальнити так: розроблення теоретичної бази, яка охоплює фактори, що впливають на досконалість якості обслуговування в банківській системі. Управління якістю дає стратегічні переваги, як-от: зниження виробничих витрат у довгостроковій перспективі та підвищення продуктивності праці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)